Czy Donald Trump to nowe wcielenie JFK?

19-czy-donald-trump-to-nowe-wcielenie-jfk

Fot. en.wikipedia.org

[fb_button]

,,To nie będą zwykłe wybory. Stawką jest los naszej cywilizacji. (…) Każdy, kto podważa ich kontrolę, jest uznawany za seksistę, rasistę i ksenofoba i osobę moralnie nieukształtowaną.’’

Donald Trump.

Donald Trump został prezydentem USA, fakt się już dokonał. I w tej sytuacji wypadałoby zachować bezstronność jednak lepiej tego nie robić i dodatkowo należy dopisać, że taka sytuacja jest znacznie bardziej optymistyczna na przyszłość niż zwycięstwo Hilary Clinton, której zapowiedzi o wojnie, zamykaniu i likwidowaniu amerykańskich przedsiębiorstw czy jeszcze inne skandaliczne słowa nie świadczyły o jej przyszłej prezydenturze zbyt dobrze. Mało się o tym pisze, ale Hilary Clinton bardzo często wypowiadała się na taki czy inny temat w sposób zdecydowany i jasny, po czym wybuchało społeczne oburzenie a ona w mgnieniu oka zmieniała swoje nastawienie. Wyglądało to tak jak gdyby ktoś nią sterował i nakazywał, co ma mówić i jaką zająć pozycję.

Hilary Clinton jest człowiekiem obozu władzy, tego samego obozu, do którego należał jej mąż, oraz takie osoby jak Sekretarz Stanu John Kerry, Bush junior oraz senior i oczywiście ten najnowszy wynalazek Jeb Busk, ponad to Barack Obama i wielu, wielu innych. Donald Trump przypomina JFK, przynajmniej na razie można odnieść takie wrażenie. Jego zapowiedzi są wyraźnie rewolucyjne, jednak powstaje pytanie czy przy obecnej korupcji na szczytach władzy w USA można coś jeszcze zmienić. Czy rak nie rozwinął się już na, tyle, że po prostu jest już nieuleczalny a Trumpa czeka podobny los, co legendarnego już prezydenta JFK?

Tego nie wiemy oczywiście jednak z baczną uwagą będziemy przyglądać się temu nowemu rewolucjoniście, który zapowiada między innymi ujawnienie faktów związanych z 11 września, ujawnienie dokumentów dotyczących smoleńska. Pamiętajmy o tym, że dziś toczy się spór, czy to był zamach czy też nie, a przecież amerykanie mają satelity praktycznie wszędzie, zatem można by stwierdzić z całą dozą pewności, iż dysponują nagraniami, zdjęciami czy też innymi materiałami, które jednoznacznie przesadzają, co stało się w Smoleńsku. Prawdopodobnie czeka nas wybuchowa przyszłość a Donald Trump odegra tutaj znaczną rolę.

W trakcie kampanii padło wiele ważny zdań i deklaracji. Dziś chcielibyśmy wymienić kilka z nich. Donald Trump mówił tak. ,,To nie będą zwykłe wybory. Stawką jest los naszej cywilizacji. (…) Każdy, kto podważa ich kontrolę, jest uznawany za seksistę, rasistę i ksenofoba i osobę moralnie nieukształtowaną.’’ Donald Trump wspominał także o Wielkiej Brytanii a konkretnie o wyniku referendum dotyczącego wyjścia z UE. ,,Widzieliśmy to w Wielkiej Brytanii, która zagłosowała za uwolnieniem się od globalnego rządu, globalnych umów handlowych i globalnych umów imigracyjnych, które zniszczyły ich suwerenność i wiele krajów.’’

Powyżej przytoczone wypowiedzi bardzo przypominają swoją wymową, wypowiedzi prezydenta JFK. To jednak nie koniec, Trump zdaje się iść o krok dalej, ponieważ wyraźnie używa sformułowania globalny rząd. Tematyka NWO jest obecnie mocno rozpowszechniona i całe szczęście, dodatkowo potwierdzenie otrzymujemy od człowieka znajdującego się na szczytach, można napisać znajdującego się w elicie. Donald Trump to biznesmen, polityk miliarder, człowiek, który wie, co jest grane i jakie tryby obracają machiną współczesnego świata. Dlatego jeżeli on nie boi się jasno przestrzec przed rządem globalnym to nie można obok takiej deklaracji przejść obojętnie.

Donald Trump obecnie może być w jakimś stopniu uznawany za osobę pokrewną do JFK. Jego postawa względem elit jest jednoznaczna i nie pozostawia żadnych złudzeń. Trump przetrwał kampanię, po mimo, że było jasne iż nagonka na jego osobę w mediach głównego nurtu będzie ogromna i będzie ona wzrastać wprost proporcjonalnie do zwiększającej się popularności Trumpa. Jest on zwycięzcą w pełnym wymiarze tego słowa, przeciwstawił się elitom globalnym i wygrał. Jednak to dopiero pierwszy krok, wydaje się on być niezwykle trudny i taki rzeczywiście jest, nie mniej jednak przyszłość, jaka stoi przed Trumpem to będzie dopiero wyzwanie godne tytana.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.