Czy Ł. Szumowski zaplanował Polakom zapalenie płuc na jesień? Ministerstwo zapowiada podwójną epidemię.


Bój się, bój się więcej, niech twój lęk cię przytłoczy. Nie wystawiaj nosa za drzwi własnego domu, odseparuj się od innych ludzi, stwórz własny wyimaginowany świat i jedyne, na co się odważ to włączenie telewizora i wysłuchanie tych wszystkich bzdur i bełkotu, prowadzących programy rzekomo publicystyczne, podczas gdy są one w rzeczywistości programami siejącymi strach i terror. Tak, od kilku tygodni nasz naród poddawany jest nieustającemu terrorowi informacyjnemu, który niestety oparty został na manipulacji i fałszu.

„Ta pandemia nie jest taka jak wam się wydaje, że jest. Wyobrażenia człowieka na temat rozprzestrzeniającego się koronawirusa SARS-CoV-2 opierają się w znacznym stopniu o kłamstwa i manipulacje. Gdybym wam powiedział, jaka jest rzeczywistość z pewnością początkowo wyśmialibyście mnie, ponieważ tak głęboko zakorzenione w waszych głowach jest kłamstwo.’’

Alex Jones.

Włączasz telewizor i co widzisz? Co słyszysz? Górnicy chorzy na covid-19, zamykamy kopalnie, dziadek z babcią przeszli przez ulice, zachorowali na covid-19, szkoły zamknięte, u kogoś wykryto koronawirusa, gdy ten dzień wcześniej był w kościele, zatem wszyscy mają zgłosić się do sanepidu. Ten kichnął, tamten kaszlnął, wszyscy w promieniu kilku metrów, prawdopodobnie chorzy, skierowanie na badania, kwarantanna i wykluczenie.

Bój się, bój się więcej, niech twój lęk cię przytłoczy. Nie wystawiaj nosa za drzwi własnego domu, odseparuj się od innych ludzi, stwórz własny wyimaginowany świat i jedyne, na co się odważ to włączenie telewizora i wysłuchanie tych wszystkich bzdur i bełkotu, prowadzących programy rzekomo publicystyczne, podczas gdy są one w rzeczywistości programami siejącymi strach i terror. Tak, od kilku tygodni nasz naród poddawany jest nieustającemu terrorowi informacyjnemu, który niestety oparty został na manipulacji i fałszu.

Wierzymy, że czytelnicy naszego portalu wyzbyli się już lęku przed pandemią, która notabene nie istnieje, jednak, aby być konsekwentnymi w tym, co piszemy, poniżej artykułu udostępniamy kilka najważniejszych publikacji, otwierających oczy w tej kwestii, ponieważ nie możemy dać się zwariować. Dziś natomiast chcemy zająć się kolejnym stopniem w tej globalnej rozgrywce, a mianowicie prognozami Światowej Organizacji Zdrowia i Łukasza Szumowskiego na jesień. Zdaniem ministra Szumowskiego czeka nas wtedy podwójna epidemia w Polsce.

Wskaźnik zakażeń mamy obecnie na poziomie 1, czyli jedna osoba zakaża jedną osobę. Oznacza to chwiejną równowagę. Albo znowu pójdziemy w górę, albo pójdziemy w dół. To nie oznacza, że wirus zniknie. Dzisiaj przygotowujemy się do jesieni, bo mogą wybuchnąć dwie epidemie w jednym momencie. Jesieni obawiam się najbardziej.”

Stwierdził w wywiadzie dla Rzeczpospolitej Łukasz Szumowski.

Te dwie epidemie, o których mowa to oczywiście COVID-19 i powracająca, co roku w naszym kraju epidemia grypy. Powyższa wypowiedź jest nieco nieprecyzyjna, gdyż można odczytać ją na dwa sposoby: według Ministerstwa Zdrowia szczyt zachorowań na COVID-19 nastąpi jesienią i pokryje się z powracającą epidemią grypy, albo: druga fala COVID-19 przyjdzie do nas jesienią i pokryje się z epidemią grypy.

Już kilka tygodni temu pisaliśmy, że działania Łukasza Szumowskiego doprowadzą do załamania zdrowotnego u Polaków na jesieni. Jeżeli Łukasz Szumowski w oparciu o wyniki nieprecyzyjnych testów na obecność SARS-CoV-2, które de facto wykrywają go dosłownie wszędzie, bo nawet w oleju silnikowym, podjął decyzję o zamknięciu kraju, zniszczeniu gospodarki, i nałożeniu na Polaków obowiązku noszenia maseczek, nawet przez osoby zdrowe, to czy rezultat mógł być inny?

„Norweski Instytut Zdrowia Publicznego (FHI) nie zaleca testowania pod kątem koronawirusa dużych grup nie wykazujących objawów ludzi, takich jak choćby pracownicy jednej firmy.” Czytamy w ważnym komunikacie, dotyczącym pandemii koronawirusa SARS-CoV-2, powodującego chorobę COVID-19, opublikowanym w dniu 25 maja bieżącego roku przez FHI (Norweski Instytut Zdrowia Publicznego).

To oznacza, że Instytut Zdrowia Publicznego Norwegii nie zaleca testowania dużych grup zdrowych ludzi, takich jak wszyscy pracownicy firmy, na obecność COVID-19. Teraz, gdy rozprzestrzenianie się koronawirusa w Norwegii jest niewielkie, takie testy nie mają mniejszego sensu, tym bardziej, że na 15 wyników testów potwierdzających zakażenie koronawirusem, 14 jest błędnych. Jak tłumaczy FHI, pracownicy służby zdrowia musieliby losowo przetestować około dwanaście tysięcy osób, by wśród nich znaleźć tę JEDNĄ, na prawdę zakażoną SARS-CoV-2.

To oznacza, że na naszych oczach mordowana jest Polska gospodarka, w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Firmy budowane przez lata upadają z dnia na dzień, wielu ludzi popełnia samobójstwa ze względu na koronawirusa, ponieważ zostali napojeni lękiem płynącym z ekranów telewizora. Dochodzi do społecznej psychozy, a to wszystko w imię testów, których skuteczność to naukowa kpina. Na to nie może być zgody, tym bardziej, że Łukasz Szumowski już dziś wspomina o szczepieniach.

Na koniec chcemy przytoczyć pytanie, które coraz częściej pojawia się w sieci a brzmi ono: „Czy Łukasz Szumowski zaplanował zapalenie płuc u Polaków na jesień?” Dlaczego? Otóż po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca. I de facto będzie to uzasadniało wprowadzenie przymusowych szczepień, ponieważ „niezawodne” testy potwierdzą, że to koronawirus.


Ujawniamy przekręt pandemii, której nie ma. Kopalnie są zamykane, gospodarka zarzynana, społeczeństwo zastraszane a kraj niszczony.

O to, co już wiemy na pewno w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Bardzo ważne informacje dla każdego.

Manipulację SARS-CoV-2 wyposażono w ładunek strachu. W USA śmiertelność na COVID-19 mniejsza niż najgroźniejszej grypy.

Skandal! Norweski Instytut ujawnia: „Na 15 wyników potwierdzających SARS-CoV-2, 14 jest błędnych.” Testowanie górników na Śląsku to oszustwo?

Pandemia SARS-CoV-2 to oszustwo. Nim otworzysz ten artykuł pamiętaj, że jedyne, co oferujemy to prawdę, nic poza tym.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz