Daily Telegraph informuje, że watykańscy konserwatyści uruchomili „tajny plan” usunięcia Franciszka.


„Biada tym, którzy w tych latach nie słyszeli odgłosu kopyt koni Apokalipsy. Biada temu, kto nie nauczył się ufać Bogu pod słońcem szatana, które wychyliło się ponad horyzont w przerażający sposób. Biada tym, którzy nie potrafią zrozumieć, że od czterech stuleci zawładnęły światem racjonalistyczne herezje, teraz zaś tajemnica tego, co irracjonalne zbliża się do drzwi.” Friedrich Reck Malleczewen.

Matka Boża powiedziała mi, że czasy są bardzo trudne. Jak mówiłem w Amazonii, teraz powtarzam wam. To co jeszcze na trochę powstrzymuje zło, jest przy życiu. To papież Benedykt. Lecz gdy Papież Benedykt umrze… biedna ludzkość! Mogę to powiedzieć z całą szczerością. Gdy Papież Benedykt odejdzie… biedny Kościół i biedna ludzkość!”

Edson Glauber, wizjoner z Itapirangi. Objawienie z 16 lutego 2018 roku.

Czy najbliższy czas to pełne lub częściowe ujawnienie się „rozkładu”, jaki „zagnieździł się” w Watykanie? Osobisty sekretarz Benedykta XVI z czasów, gdy ten był jeszcze papieżem, a także już po jego rezygnacji – arcybiskup Georg Gaenswein ujawnia, że między Franciszkiem a Benedyktem XVI istniały bardzo silne napięcia i różnice. To też od czasu pogrzebu Papieża Benedykta XVI, Watykaniści zastanawiają się, czy ujawnią się podziały wśród hierachii kościelnej.

Podobnie jak w powieści Dana Browna pod tytułem: „Anioły i Demony”, w Watykanie został uruchomiony „tajny plan” usunięcia papieża, w tej sytuacji jest to Franciszek, oraz usunięcia szeroko pojętej agendy „Nowego Porządku Świata”. Czy to zadziała? Czas oczywiście pokaże, co tak naprawdę się tam dzieje, jednak jedno jest pewne, masoneria doskonale zinfiltrowała Watykan oraz wielu kardynałów i biskupów.

Przy papieżu Franciszku nic już nie będzie takie, jak wcześniej.”

Mistrz włoskiej masonerii, Gustavo Raffi, nazajutrz po konklawe obwieścił powyższe przekonanie.

Jest rewolucjonistą w wielu aspektach swojego krótkiego jeszcze pontyfikatu, lecz przede wszystkim w kwestii fundamentalnej. W gruncie rzeczy obalił grzech. Na tym polega rewolucja Franciszka.

Franciszek nie kwestionuje dogmatów i mówi o nich jak najmniej. Raz czy drugi nawet był z nimi w sprzeczności. Raz mi powiedział, z własnej inicjatywy i bez pytania z mojej strony: «Bóg nie jest katolikiem». Bóg jest ponad wszelkimi odczytami i dlatego mówię, że nie jest katolicki, tylko uniwersalny.”

Eugenio Scalfari (przyjaciel Bergoglio).

Wszyscy chcą, żeby Kościół szedł z prądem, ale tylko martwe psy dają mu się ponieść.”

Georges Bernanos.

Zatem, zakulisowa intryga w Watykanie rozgrzewa się do czerwoności, gdy religijni konserwatyści spiskują w celu obalenia papieża Franciszka (który dla wielu jest uosobieniem heretyka). Ta sytuacja przywodzi mi na myśl fragment z Apokalipsy Świętego Jana, jeśli chodzi o „nierządnicę babilońską”, z rozdziału 18, wers 10: „Stanąwszy z daleka ze strachu przed jej katuszami, powiedzą: «Biada, biada, wielka stolico, Babilonie, stolico potężna! Bo w jednej godzinie sąd na ciebie przyszedł!».

I wszystko byłoby „fajnie”, gdyby nie jeden drobny szczegół, a mianowicie ktoś powinien powiedzieć watykańskim konserwatystom, że ich plan najprawdopodobniej się nie powiedzie, ponieważ papież Franciszek buduje „Jedną Światową Religię: Chrislam” dla nadchodzącego Antychrysta. Nie usuną go, dopóki diabeł nie skończy z nim, i to jest według mnie fakt, który być może pomija wielu, a być może nie i z pełną świadomością nadal próbują osiągnąć wyznaczony cel? Czas pokaże.

Pamiętajcie, że wojny, nieszczęścia i wszystko, co się wydarzy, otworzy drzwi Antychrystowi.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 16 listopada 2019 roku.

Biada tym, którzy w tych latach nie słyszeli odgłosu kopyt koni Apokalipsy. Biada temu, kto nie nauczył się ufać Bogu pod słońcem szatana, które wychyliło się ponad horyzont w przerażający sposób. Biada tym, którzy nie potrafią zrozumieć, że od czterech stuleci zawładnęły światem racjonalistyczne herezje, teraz zaś tajemnica tego, co irracjonalne zbliża się do drzwi.”

Friedrich Reck Malleczewen.

Tak więc, Daily Telegraph poinformował w niedzielę (8-01-2023 roku), że konserwatywni przeciwnicy Franciszka w Watykanie, mają „tajny plan”, który umożliwi im zmuszenie go do rezygnacji. Watykańscy konserwatyści od dawna krytykują poparcie Franciszka dla otwartych granic, komunii dla rozwodników żyjących w nowych związkach i bardziej umiarkowanych poglądów na temat aborcji i homoseksualizmu. The Telegraph zauważa, że będą oni potrzebować czasu, aby zarówno osiągnąć konsensus, jak i „osłabić” Franciszka.

Ważnym tutaj jest to, że wspomniane bardziej umiarkowane poglądy na temat aborcji i homoseksualizmu korelują z tym, co powiedział Benedykt XVI. Stwierdził on bowiem, że współcześnie to właśnie aborcja i homoseksualizm są „znakami” antychrysta. Czy zatem to przypadek, że w tej właśnie materii papież Bergoglio zajmuje niezwykle umiarkowane stanowisko? Sądzę, że to nie jest przypadek.

Pomimo wcześniejszego oświadczenia, że zrezygnuje, jeśli jego stan zdrowia się pogorszy, uważano za bardzo mało prawdopodobne, aby Franciszek zdecydował się ustąpić, gdy Benedykt XVI jeszcze żył, aby uniknąć trzech papieży mieszkających w Watykanie. Ale wraz ze śmiercią Benedykta XVI, rezygnacja jest teraz realną perspektywą. To otworzyło drogę konserwatystom, aby ci zaczęli działać przeciwko niemu, bardziej lub mniej otwarcie.

Jednakże powtórzę słowo w słowo to, co napisałem wcześniej: ich plan najprawdopodobniej się nie powiedzie, ponieważ papież Franciszek buduje „Jedną Światową Religię: Chrislam” dla nadchodzącego Antychrysta. Nie usuną go, dopóki diabeł nie skończy z nim. Takie jest moje stanowisko, ale zaznaczam, że oczywiście mogę się mylić, to też ważnym jest aby każdy w tej kwestii myślał i wyciągał samodzielnie wnioski.


Przeczytaj również:

Śmierć Papieża Benedykta XVI Cz.1: rozpoczął walkę z korupcją i upadkiem kościoła w samym jego centrum.

Śmierć Papieża Benedykta XVI Cz.2: Jak posiać ziarno rewolucji w Kościele katolickim? „Zlikwidować” Benedykta XVI.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *