Demokraci chcą przejąć kontrolę nad USA, podczas gdy milion zwolenników D. Trumpa dociera do Waszyngtonu w „Marszu ratowania Ameryki”.


Do Waszyngtonu docierają setki tysięcy amerykanów w Marszu Ratowania Ameryki. Jest to forma poparcia dla Donalda Trumpa, przeciwko któremu stanął praktycznie cały establishment. Niektóre stacje niezależne relacjonują wyżej wspomniany wiec, wielokrotnie podkreślając, że Trump ma nadal ogromne szanse na wygranie wyborów. To się wszystko teraz rozgrywa na naszych oczach, jednak trzymajmy kciuki za Trumpem. Ważą się losy Ameryki, ważą się losy świata.

„Na naszą wielką cywilizację tu w Ameryce i w całym cywilizowanym świecie przyszedł czas rozliczenia. Widzieliśmy to w Wielkiej Brytanii, która zagłosowała, by uwolnić się od globalnego rządu, globalnych umów handlowych i globalnych umów imigracyjnych, które zniszczyły ich suwerenność i zniszczyły wiele krajów.”

Donald Trump.

Wojna polityczna o prezydenturę w USA dociera do decydujących momentów. Szanowni Państwo Demokraci wypowiedzieli wojnę samej demokracji a także Biblii. Wypowiedzieli wojnę chrześcijanom oraz samemu Bogu, do którego tak często się odwołują. Czy ten przewrót, z którym obecnie mamy do czynienia a który jest bezprecedensowy, zakończy się końcem ameryki, jaką znamy? Skala oszust tych wyborów prezydenckich przekracza wszelkie wyobrażenia, i prowadzi ku jawnej globalizacji, zamordyzmowi oraz Nowemu Porządkowi Świata.

Politycy z partii Demokratycznej od dziesięcioleci szydzili z Boga, z ludzi a także konstytucji. Dziś ci sami Demokraci są bliscy przejęcia całkowitej kontroli nad USA, a kiedy już ją przejmą to przekształcą Amerykę w twór całkowicie komunistyczny, a za tym pójdzie Europa i reszta świata. Donald Trump stanął na drodze Deep State, na drodze globalizmu, dlatego został okrzyknięty wrogiem numer jeden tak zwanej światowej elity finansjery.

Szanowni Państwo, ostatnie wydarzenia pokazują nam w jak dużym stopniu, Donald Trump jest Prezydentem anty systemowym, jest Prezydentem narodu, ludu, osób pracujących, zwykłych obywateli USA. W wielu aspektach polityka Trumpa nam się nie podoba, nie jest on politykiem całkowicie z naszej bajki, jednak w chwili obecnej to praktycznie ostatnia polityczna deska ratunku dla świata konserwatywnego, wolnego, narodowego i kulturowego.

Do Waszyngtonu docierają setki tysięcy amerykanów w Marszu Ratowania Ameryki. Jest to forma poparcia dla Donalda Trumpa, przeciwko któremu stanął praktycznie cały establishment. Niektóre stacje niezależne relacjonują wyżej wspomniany wiec, wielokrotnie podkreślając, że Trump ma nadal ogromne szanse na wygranie wyborów. To się wszystko teraz rozgrywa na naszych oczach, jednak trzymajmy kciuki za Trumpem. Ważą się losy Ameryki, ważą się losy świata.Przeczytaj również:

W momencie, gdy D. Trump zbliża się do końca swojej prezydentury, antyamerykańskie „Deep State” jest potężniejsze niż kiedykolwiek.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com