Detonacja bomby atomowej nad Polską. Świat oniemiał.


7 Detonacja bomby atomowej nad Polską. Świat niedowierza Graphic


Drodzy Czytelnicy to nie jest fake news mimo tego, że tytuł mógłby na to wskazywać, pozwoliliśmy sobie dość przewrotnie tak nazwać dzisiejszy artykuł, ponieważ podejmiemy temat akcji różaniec do granic, który wczoraj zrealizował się w naszej Ojczyźnie. W wielu objawieniach Maryjnych możemy usłyszeć przekaz informujący nas właśnie o potędze tej modlitwy. Siostra Łucja z Fatimy tak opisuje różaniec: ,,Różaniec jest najpotężniejszą bronią, jaką możemy się bronić na polu walki.’’ Podobnych cytatów opisujących potęgę różańca jest wiele, niemniej jednak nie chodzi o to by je tutaj przytaczać, ale by dostrzec, że ta modlitwa faktycznie może zmienić oblicze świata i zapewne je zmienia.

Dziś naród Polski, ludzie wierzący i niewierzący mogli obudzić się w bezpieczniejszej Polsce. Dlaczego? To oczywiście jest kwestia wiary i dla wielu tego typu argumentacja będzie po prostu śmieszna, ale historia pokazuje, że Maryja chroni naszą Ojczyznę. Drodzy Czytelnicy miliony Polaków modląc się na różańcu po raz kolejny wezwało wstawiennictwa i pomocy Nieba, a Niebo w takiej sytuacji zawsze odpowiada na prośbę setek tysięcy wiernych modlących się z wiarą i poświeceniem na ziemi Polskiej. Niebo po raz kolejny postawi zaporę przed niszczycielską falą chcącą zmieść z powierzchni ziemi pamięć o naszym narodzie.

Żyjemy w czasach gdzie teoretycznie panuje pokój w Europie, ale jest to pokój pozorny, pokój, który wmawiają nam politycy i media. Dziś toczy się walka po między tym, co było i tym, co czołowi politycy UE chcą w Europie wprowadzić. Ktoś powie to walka dobra i zła, Boga i demona, walka ludzi, interesów, różnych idei, ale jakbyśmy tego nie nazwali, dziś narody Europy po przez swoje działania lub też bierność wybierają to czy Europa pozostanie Europą czy może podda się islamizacji i upadkowi.

Zaufanie i powierzenie się temu, który Pokonał Śmierć.

W kwestii akcji różaniec do granic wypowiedzieli się tacy ludzie jak Krzysztof Ziemiec czy Cezary Pazura, zachęcając do wspólnej modlitwy, za co zostali zaatakowani przez lewackie i liberalne media w Polsce. Można zadać pytanie, co tak boli przeciwników akcji różaniec, że często wręcz histerycznie protestują przeciwko tego typu akcjom? Islamscy terroryści zwani często imigrantami wysadzają się w tłumie i mordują ludzi a mimo to Europa ich broni. Natomiast, gdy grupa ludzi chce wyjść z różańcem w ręku i się pomodlić dosłownie ziemia się rozstępuje i piekło wyziera na powierzchnię chcąc tych ludzi pochłonąć. Dziwne aczkolwiek interesujące zjawisko.

A teraz pewne połączenie, dość ważne i może nawet fundamentalne. Jezus w Biblii zapowiada, że tam gdzie będzie modlić się dwóch tam i On pośród nich Będzie. W akcji różaniec do granic wzięły udział miliony ludzi, o czym napiszemy za moment. A zatem mamy miliony ludzi stojących i wzywających pomocy Nieba, można napisać stojących i kołaczących w bramy niebieskie. Dalej można zadać pytanie czy w trakcie wczorajszej modlitwy nie trzęsły się fundamenty Nieba, oczywiście w pozytywnym sensie. Do tego dodajmy informację, jaką udziela nam Maryja, że różaniec jest silniejszy od broni atomowej a wówczas otrzymamy potężne, wręcz boskie działanie, jakiego wczoraj podjęli się Polacy.

Pamiętajmy też o kolejnej rzeczy, po pierwsze, jeżeli wierzymy w Boga to siłą rzeczy musimy także wierzyć w istnienie Lucyfera. Z tego wynika kolejne uwarunkowanie, otóż im większa i bardziej potężna akcja religijna tym wprost proporcjonalna kontrreakcja ze strony piekła, zła, sił ciemności. To w jakimś stopniu tłumaczy dziwne, często niezrozumiałe ataki, jakim zostali poddani ludzie w pokoju modlący się o dobro ojczyzny i świata. Ludzie zasługujący bardziej na order aniżeli na obelżywe słowa.

Na koniec podsumowanie. W ostatnim czasie było bardzo głośno o akcji różaniec do granic, jednak skali wczorajszych modlitw chyba nikt nie mógł przewidzieć. Od godziny 14 dnia wczorajszego przez internet i media społecznościowe zaczęła przetaczać się fala zdjęć i filmików ukazujących rozmach i skalę akcji różaniec do granic. Statystyki są porażające, ponieważ mówią o milionach ludzi modlących się w całej Polsce na różańcu w intencji Ojczyzny i Świata. Bomba atomowa, religijna bomba atomowa została wczoraj zdetonowana w Polsce.

Świat również nie przeszedł obojętnie obok tego wydarzenia, wiele jest pozytywnych komentarzy, ale i zdarzają się negatywne. BBC nazwało różaniec kontrowersyjną modlitwą i z nieprzychylnym spojrzeniem spogląda na wczorajszą akcję. My jednak się tym nie przejmujmy, ponieważ co nas obchodzi BBC? Naród Polski wielokrotnie zawdzięczał ratunek Maryi, wiek XXI raz jeszcze pokazuje, że Polska tego ratunku i pomocy nadal potrzebuje, być może bardziej niż kiedykolwiek.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 28 Comments

 1. Moi drodzy Maryja nie jest Polką i nigdy nią nie była…. !!!!!! w 740 roku Królowa Polski Św. Wanda zawsze dziewica oddała swoje życie na ofiarę Bogów Nieśmiertelnych, wskakując do rzeki Wisła, kilka kilometrów od miejsca gdzie skoczyła wyłowiono jej ciało i w tym miejscu usypano jej kopiec tak jak jej ojcu. To ona strzeże Naród Polski, a nie żydówka maryja !!!!!!!!!!!! Przypomnę tylko, że jak pierwszy raz publicznie Maryję żydówkę okrzyknięto królową Polski to na Polskę w tym czasie spadły największe nieszczęścia!!! tj. powstanie chmielnickiego, wojna Polsko-Rosyjska i potop szwedzki to był wstęp do rozpadu kraju!!! bo 100 lat później były rozbiory!! Kocham Polskę i nie pozwolę by fałszowano kto jest prawdziwą Królową tego kraju. żmijowe plemię niech wraca skąd przybyło czyli do piekła!!

 2. oj ludzie, że niby Maryja tak Polskę ma w opiece? a powiedzcie mi, jak to jest możliwe że ciągle spadaja na nas nieszczęścia? czy to huragany czy powodzie. wspomnieć tu należy też o zaborach, wojnach światowych, komunizmie. a teraz chyba najważniejsze, prosto z biblii: jeden jest pośrednik między Bogiem i ludźmi, Jezus Chrystus. Tak wiec nie ma się co modlić do Maryi, świętych czy też błogosławionych. To jest bluźnierstwo.

 3. Dlaczego ludzie sie tak wstydza byc religijnym.? Przeciez Boga nie mozna sie wstydzic. Przeciez Jezus powiedzial : KTO mnie wyzna przed swiatem to Ja wyznam go przed moim Ojcem.

  1. Powiedział również : ,,Kto sie mnie zaprze przed światem, tego i ja zapre się przed ojcem moim”

 4. bez ;nie rozumiem wszystkich tych co tak zawziecie krytykuja rozaniec pytam czy ktos z nich choc sprobowal raz sie pomodlic w chwilach trudnych ,zwrocic sie do Maryi o pomoc nie wola isc do pabu i utopic zale w gorzale ale nie tedy droga bo przyjdze czas ze trzeba bedzie sie rozliczyc z zycia awtedy juz bedzie za puzno na zal i pomoc ,dlatego zanim ktokolwiek wysmieje i potepi modlitwe rozancowa lub kazda inna niech sie dobrze zastanowi bo kiedys moze gorzko tego zalowac

  1. A ja sie pytam co to zmieni… ja sie pytam gdzie ta maryja karmi glodne dzieci i daje schronienie bezdomnym gdzie ? gdzie Twoje modly poprawily sytuacje jednych lub drugich … a gdzie ta maryja nakarmila i napoila umierajace dzieci w Afryce… sprawdz dane UNICEF … codziennie ginie 20 000 dzieci z przyczyn ktorym my ludzie jestesmy w stanie zapobiec … twoje rozance gowno pomoga … ale wiesz co moze pomoc .. te 80 ton lososia ktore przylatuje na specjalne zamowienie do Vatykanu co piatek i te pelne skarbce … a Ty modl sie dalej …

 5. Miejmy nadzieje ze co roku bedziemy obchodzili ten wyjatkowy dzien,,szkodami tylko tych przeciwnikow rozanca jak skoncza 🙁

 6. Pamiętajmy rodacy, takie akcje modlitewne jak RÓŻANIEC DO GRANIC musimy powtarzać bo taka modlitwa to nasza siła.

  1. Jakże jestem dumna z mojej Ojszyzny i Rodaków ! Chociaż od lat mieszkamy w Kanadzie jednak najpierw jesteśmy Polakami ! Ja i mąż odmawiwliśmy różaniec z wami ,wiem że tysiące Polaków w Kanadzie i Ameryce robiło to samo ! Śmiało możemy to robić każdego roku 7 października ! To będzie wsponiała tradycja ! Niech Bóg błogosławi Polskę i cały świat a nasza wspaniała Królowa Maryja ma nas w swojej opiece . Szczęść Boże ❤️

 7. Obudzcie się obłudnicy .Uwieżcie w Boga bo może być dla Was za póżno .Bób jest Drogą Prawdą i życiem.Jest miłością i czeka na wasze nawrócenie.

 8. Najciekawsze, że ateiści tak dobrze znają Biblię, że nas pouczają, jak możemy się modlić, a jak nie. Króluj nam Chryste! Czołem Wielkiej Polsce!

 9. …..ci przeciwni,idzcie się nażryć fast foodów,zapalcie trawkę,załóżcie rajstopy na zarośnięte nożyska,wystawcie dupska do uciech i twórzcie związki jednopłciowe,ale ostrzegam,jeżeli będzie się to działo pod moim „oknem”,biada wam !!!

 10. „historia pokazuje, że Maryja chroni naszą Ojczyznę” – wolne żarty. To po co ukuto powiedzenie że Polska Chrystusem narodów? Jak jedno ma się do drugiego?

   1. Maria byla zwykla kobieta tylko do Boga mamy sie modlic i to za pośrednictwem Jezusa czytac Biblie polecam!!!!!

  1. To towianizm – malutka polska herezja 19 wieku. A to oznacza że zamiast polskiego się w ogólniaku uczyć chodziłeś na wagary.

 11. PS. Modlitwa która nie jest skierowana do Boga jest bluźniercza, oraz jest grzechem śmiertelnym. Tak jest zapisane w Dekalogu (tym oryginalnym, przed przeróbkami KK).

 12. Jaka atomowa ? Minimum wodorowa ! Albo Supernowa ! O, taka to siła jest ! Co tam marna atomówka ! Się diabełki posgrały ze strachu ! I tak trzymać !

 13. Obudźdz się czas dekalog mówi prawde o obłudnikach ci różańcowi to obłudnicy ks.wyjścia rozd 20 poczytać

  1. ” dekalog mówi prawde o obłudnikach” tak, tak to o lewakach którzy nienawidzą katolików ale praktycznie na pamięć znają biblię i cytują ją bez opamietania

   1. Szkoda ze katolicy nie znają Biblii Słowa Bożego. Wtedy przestali być być katolikami i poddali by się apostazji.

  2. Jacy różańcowi ?. Zaczynasz brednie pisać. Kto nienawidzi Maryi i różańca nie ma Jezusa w sercu, a tylko ojca kłamstwa szatana.

Comments are closed.