Do Europy może zmierzać nawet 35 milionów uchodźców.

1 Do Europy może zmierzać nawet 35 milionów uchodźców
Fot. pixabay.com

[fb_button]

Nadchodzi wiosna, klimat w naszym regionie ponownie staje się łagodniejszy i bardziej przyjazny a to czas, w którym fala uchodźców zmierzających do Europy wzrasta. Co gorsze obecnie nie ma na naszym kontynencie jednego konkretnego stanowiska względem napływających uchodźców. Część elit jest za a część przeciw. Podobne podziały występują w samym społeczeństwie, które w gruncie rzeczy w dużej mierze jest nie doinformowane, co do kwestii uchodźców i z tego też względu może być za przyjmowaniem tych ludzi. Zatem jak jest rzeczywiście i jakie powinniśmy tutaj obrać stanowisko.

Otóż zacznijmy od tego, że za przyjmowaniem uchodźców jest Watykan z papieżem Franciszkiem na czele, oraz liberalni politycy UE. Jeżeli chodzi o Papieża to tutaj wypada napisać jasno, gdyby do Europy przybyli ci tak zwani uchodźcy w takiej ilości, w jakiej niektóre elity tego pragną, wówczas istnienie Watykanu mogłoby zacząć wisieć na włosku. Ale widocznie Papież Franciszek nie wie, że Islam to nie tyle religia, co pewna ideologia, która chrześcijaństwo uważa za coś wrogiego. Jednak abstrahując od Watykanu i niektórych hierarchów Kościoła, spójrzmy na polityków.

Otóż politycy wydają się mieć problemy z myśleniem, ponieważ po mimo tak wielu aktów terroru, napaści i wykroczeń ze strony owych biednych uchodźców, nadal UE chce pompować tę kulturę do Europy za wszelka cenę. Czy zatem ich celem jest zdemontowanie Starego Kontynentu od środka czy może po prostu działają na czyjeś polecenie, jak chociażby pana Sorosa, którego myślę już większość z Was drodzy czytelnicy powinna kojarzyć. Jak to jest, że zwykły człowiek, nie zajmujący się polityką i nie przebywający pośród wielkich tego świata w bardzo prosty sposób dochodzi do przekonania, iż z uchodźcami należy postępować niezwykle ostrożnie, by nie strzelić sobie przysłowiowego samobója a elita Europy tego nie rozumie? Co najmniej dziwne i zastanawiające.

Nie tak dawno szef węgierskiego MSZ przedstawił prognozy, z których wynika jedno, do Europy w tym roku może zmierzać nawet 35 milionów osób. Jest to ilość, która może równać się z takim państwem jak chociażby Polska. To oznacza jedno, inwazja na Europę będzie miała w tym roku kolejną odsłonę i za pewne papież Franciszek oraz liberałowie UE będą nawoływać do tego, aby przyjmować uchodźców, aby Europejki wychodziły za mąż za owych uchodźców i tak dalej. Tego typu kuriozalnych wypowiedzi jest wiele, nie chcemy jednak ich tutaj przytaczać, bo szkoda naszych nerwów, lecz po prostu pokazać jak podejście pewnych instytucji do tych kwestii jest samo destrukcyjne.

Przy tej okazji należy wspomnieć nie tak dawne wydarzenie, otóż kilka dni temu grecka policja przechwyciła kontener wypełniony po brzegi różnego rodzaju bronią oraz amunicją. To jednak nie wszystko, ów kontener miał zawierać pomoc humanitarną dla uchodźców. Zatem aż strach myśleć ile tego typu kontenerów do Europy z ową pomocą humanitarna się już przedostało. Drodzy czytelnicy, trudno opisywać w spokoju temat imigrantów, uchodźców czy nachodzców, różnie się ich nazywa. Otóż jest to sprawa bardzo prosta, a mimo to media i politycy robią wszystko, aby stała się początkiem końca europejskiej kultury i historii.

W ramach przypomnienia i pewnej formy przestrogi, poniżej zamieszczamy krótki film, który w gruncie rzeczy mówi więcej niż nie jedno wypowiedziane słowo, artykuł oraz referat. Sądzę, że wielu czołowych polityków powinno ten film obejrzeć i ustosunkować się do niego. Kościół Rzymsko Katolicki również w tej materii wydaje się ma pewne zaległości, to też im także dedykuję ów kilku minutowy montaż.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Dodaj komentarz