Don Łukasz Kichot vel Szumowski, pierwszy i ostatni tego imienia wojownik, walczący z ostrym cieniem mgły koronawirusa.

W planie doskonałej psychozy maniakalnej Szumowskiego nastąpił nieoczekiwany wyłom. Andrzej Duda, miłościwie nam panujący Prezydent, jasno stwierdził, że jest przeciwny szczepieniom, wyznał także, iż sam nigdy nie zaszczepił się nawet na grypę. I oczywiście chwała mu za tego typu wyznanie. ALE, to wyznanie nie umknęło uwadze Wielkiemu Wojownikowi III RP to jest Łukaszowi Szumowskiemu.

Uważam, że ewentualne szczepienie przeciw koronawirusowi nie powinno być obowiązkowe. Tak jak nie są obowiązkowe szczepienia przeciw grypie.”

Pisał na Twitterze w czasie kampanii prezydent Andrzej Duda.    

Sprawa z koronawirusem SARS-CoV-2 jest nad wyraz prosta, ponieważ jeżeli rano budzisz się i nie wyczuwasz u siebie żadnej gorączki, nie masz kaszlu, kataru, dreszczy chorobowych czy jeżeli nawet gardło Cię nie boli to pamiętaj, nie jest to oznaka tego, że jesteś w pełni zdrów, wręcz przeciwnie, są to typowe objawy bezobjawowego koronawirusa wywołującego chorobę COVID-19, z którym tak mężnie i dzielnie walczy Łukasz Szumowski.

Walczy z nim z takim zapałem, że nawet nie zakłada maseczki, po mimo tego, że przecież całemu narodowi nakazał nosić maseczki, które de facto jeszcze nie tak dawno obśmiewał, stwierdzając, że nie wie i nie rozumie, po co ludzie je noszą skoro one nic nie dają. Ten sam Łukasz Szumowski, pierwszy i ostatni Polski rycerz na froncie walki z ostrym cieniem mgły koronawirusa, na pytanie o to, dlaczego nie nosi maseczki, odpowiada, że nie musi, bo nie ma objawów. Szanowni Państwo to cud, że los zesłał nam tak mężnego ministra zdrowia w tych czasach, kiedy miliony ludzi umiera z powodu COVID-19.

Przepraszamy, tutaj zaszła pomyłka, nie mieliśmy na myśli milionów ofiar, ale miliony osób chorych, które są w tak poważnym i ciężkim stanie, że nawet nie posiadają objawów choroby, takich osób jest, wedle szacunków, ponad 95%. Tak, w tych dramatycznych czasach, gdzie każdy oddech może być ostatnim, Łukasz Szumowski walczy dalej, nie poddaje się do póty do póki nie pokona ostatniego śmiercionośnego wiatraka, z którymi walczył Don Kichot. Rzeczpospolita wreszcie doczekała się Don Łukasza Kichot vel Szumowskiego.

I wszystko byłoby dobrze, nasza opowieść mogłaby nawet posiadać Happy End, w którym Rycerz Łukasz Szumowski, mógłby zostać wojownikiem Jedi i walczyć już nie tylko na naszej planecie z SARS-CoV-2, ale w całym wszechświecie. Niestety tak nie będzie, ponieważ realia są inne od wyimaginowanej rzeczywistości promowanej w TVP. O tym się tam nie wspomina, ale po kilku miesiącach niedotlenienia, wdychania nagromadzonych bakterii, zanieczyszczeń i grzybów z maseczek, wysiądą Polakom płuca a nasz naród czeka fala zapalenia płuc.

Nie wspominamy już o chorobach psychicznych i emocjonalnych związanych z poddaniem naszego życia ciągłemu strachowi. Jednak w planie doskonałej psychozy maniakalnej Szumowskiego nastąpił nieoczekiwany wyłom. Andrzej Duda, miłościwie nam panujący Prezydent, jasno stwierdził, że jest przeciwny szczepieniom, wyznał także, iż sam nigdy nie zaszczepił się nawet na grypę. I oczywiście chwała mu za tego typu wyznanie. ALE, to wyznanie nie umknęło uwadze Wielkiemu Wojownikowi III RP to jest Łukaszowi Szumowskiemu.

Dodatkowo w trakcie walki o reelekcję Andrzej Duda nie tylko wyznał, że nie szczepił się na grypę. Powiedział wtedy, że nie zaszczepi się również w przyszłości: bo po prostu nie”. Temat ten został poruszony w programie Tłit, Wirtualnej Polski. Szumowski powiedział o tym, że póki, co Duda zdania nie zmienił, ale na pewno będziemy na ten temat rozmawiali. Pamiętajmy o jednej rzeczy, w Polsce to nie jest obowiązkowe. Jak będzie taki obowiązek, to nie będzie dyskusji.” Powiedział.

Tak Drogi Czytelniku NIE BĘDZIE DYSKUSJI. Jeżeli Łukasz Szumowski będzie miał kaprys wprowadzenia przymusu to go wprowadzi, przynajmniej tego typu bezczelność płynie z powyższej wypowiedzi. Czy ta Wypowiedz dotyczy tylko grypy? A może sięga dalej i już dziś anonsuje przymusowe szczepienia na SARS-CoV-2? Jedno jest pewne, Łukasz Szumowski staje się coraz bardziej niebezpieczny, nie tylko dla siebie, ale dla całego narodu. Nawet Prezydent zaczyna to dostrzegać.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz