Donald Tusk: ,,Polskość to nienormalność.’’ Słowa Patrioty?


9 Donald Tusk ,,Polskość to nienormalność.’’ Słowa Patrioty


,,Polskość to nienormalność, takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie, co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię.’’

Donald Tusk. Fragment wywiadu udzielonego czasopismu: ,,Znak.’’

Prezydent Andrzej Duda zaprosił na obchody święta Niepodległości 11 Listopada byłego premiera Donalda Tuska, który jak podają oficjalne komunikaty powinien owe zaproszenie przyjąć i postawić swoje Unijne Stopy na Polskiej ziemi. Wielu publicystów oraz komentatorów krótko kwituje całą sprawę. Prezydent takimi decyzjami traci kolejne punkty poparcia wśród prawicowych wyborców. Są również i bardziej skrajne opinie nazywające Andrzeja Dudę resortowym dzieckiem i zdrajcom obietnic wyborczych. A zatem czy wyborcy głosujący na obecnego Prezydenta mogą czuć się oszukani, zdradzeni i wystawieni do wiatru?

Donald Tusk ‘‘Polski Patriota’’ straszy Polskę.

To jednak nie wszystko. Coraz częściej pojawiają się komentarze łączące osobę Prezydenta z Georgiem Sorosem. Wielu ekspertów jawnie twierdzi, że Andrzej Duda został po prostu kupiony przez przedstawicieli Żydowskiej Agendy w Europie w czasie swoich licznych zagranicznych wizyt. Czy zatem rzeczywiście Andrzej Duda zaprzedał duszę konglomeratowi zła w postaci europejskiej finansjery? Tego nie wiemy, jednak działanie Prezydenta jest całkowicie odmienne od obietnic, które składał. Taka sytuacja jest wysoce niepokojąca.

,,Polskość to nienormalność, takie skojarzenie narzuca mi się z bolesną uporczywością, kiedy tylko dotykam tego niechcianego tematu. Polskość wywołuje u mnie niezmiennie odruch buntu: historia, geografia, pech dziejowy i Bóg wie, co jeszcze wrzuciły na moje barki brzemię, którego nie mam specjalnej ochoty dźwigać, a zrzucić nie potrafię.’’

Donald Tusk. Fragment wywiadu udzielonego czasopismu: ,,Znak.’’

Czy tego typu wypowiedz pasuje do człowieka, który rzekomo troszczy się o własny kraj, czy może takie słowa bardziej pasują do człowieka, który wstydzi się własnego narodu, pochodzenia i chce być kimś innym, chce być Europejczykiem na posyłki Eurokratów? Megalomania to nic dobrego, ponieważ za stołki i mamonę można zaprzedać duszę. Wniosek nasuwa się jeden, lepiej dla każdego narodu, jaki by nie był, aby ludzie pokroju człowieka wypowiadającego takie zdania jak to zacytowane powyżej, nigdy nie stawali za sterami władzy w danym narodzie.

Zbliża się święto Niepodległości, a zatem i wielki Marsz patriotów, można napisać obecnej Polskiej Husarii. To wydarzenie jest solą w oku dla sił dążących do zniszczenia narodu Polskiego, to też zrobią one wszystko, aby jutrzejszy Marsz i jutrzejsze święto wzbogacić o tragiczne wydarzenia, które szybko obiegną światowe serwisy informacyjne. Tym destrukcyjnym siłom, dążącym do upadku Polski, nie chodzi o świętowanie wolności, ale o realizowanie ukrytych planów mających na celu osłabienie a następnie wymazanie Polski z myśli i historii Europy.

Potężne siły dążą do wywołania wojny domowej w Polsce.

Jak byśmy się nie ustosunkowali do tego co obecnie dzieje się w polityce krajowej i europejskiej, to pewne fakty należy zaakceptować, ponieważ czy w nie wierzymy czy nie, to się dzieje i wcześniej czy później dotknie każdego Polaka. Obecne czasy to szansa dla Polski, aby zerwać kajdany i opuścić to wirtualne więzienie, jakie na nasz Naród nałożyły Europejskie Elity. Walka toczy się na najwyższych szczeblach, czasem możemy tego nie dostrzegać, ale to się nieustannie dzieje.

Jeżeli Polska nie usamodzielni się teraz, nie oderwie ze swojego ciała tych nagromadzonych przez wieki pijawek, wówczas powstaje pytanie czy podobna szansa do obecnej jeszcze kiedykolwiek się nadarzy? Jeżeli nie dziś to, kiedy? Jeżeli nie my to, kto? Są to fundamentalne pytania. Są to pytania o przyszłość Polski, kształt Polski i to, jaka ona będzie? Czy będzie to kraj wolny czy też służalczy, stanowiący przystawkę dla wielkich i możnych tego świata?


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 2 Comments

Comments are closed.