Dowody wyburzenia wież WTC, obejmujące analizę próbek pyłu, wykazujących obecność materiałów wybuchowych.,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

W tym roku przypadnie kolejna już rocznica zamachu z 11 września, tragicznego wydarzenia, które zostanie zapamiętane w historii, i które często jest uważane za bodziec determinujący przebudzenie milionów ludzi na całym globie. Chociaż 9/11 było niesamowicie bolesne, ostatecznie służyło celowi, podobnemu do tego, który zrealizowano w Syrii, to jest celowe ataki chemiczne. Reasumując punktem zapalnym w Syrii była operacja tak zwanej fałszywej flagi, identyczna sytuacja ma miejsce w przypadku WTC.

Wydarzenia z 11 września pozwoliły wielu ludziom uświadomić sobie wszystkie kłamstwa i manipulacje, które pojawiają się w obiegu medialnej propagandy. Pomogły nam zrozumieć związki, które zachodni sojusz wojskowy i agencje wywiadowcze zawarły z tymi tak zwanymi organizacjami terrorystycznymi, ponieważ wielu naukowców i polityków bezpośrednio oskarżyło zachodni sojusz wojskowy o tworzenie grup takich jak ISIS czy Al-Kaida.

M. Reynolds były pilot CIA zeznał pod przysięgą, że żaden samolot nie uderzył w wieże WTC.

Politycy tacy jak Władimir Putin oskarżyli Zachód o zatrudnienie płatnych najemników, w celu stworzenia grup terrorystycznych na terenie Syrii oraz na Bliskim Wschodzie, ponieważ ich obecność daje rządowi USA oraz NATO uzasadnienie infiltracji innych krajów. Owa tajna agenda trwa od czasu II wojny światowej, ponieważ byliśmy świadkami licznych ataków terrorystycznych pod fałszywą flagą, takich jak ataki na World Trade Center, które notabene zostały przeprowadzone przez USA w celu usprawiedliwienia inwazji na Irak i inne części Bliskiego Wschodu.

Tysiące architektów i inżynierów badało to, co wydarzyło się 11 września przez lata od czasu katastrofy, a ich wnioski zgadzały się z wnioskami większości Amerykanów. To, co rząd USA oficjalnie stwierdził w sprawie ataków z 11 września, było kompletnym kłamstwem. W recenzowanych czasopismach inżynierskich i fizycznych opublikowano liczne badania, w których stwierdzono, że wszystkie trzy wieże zostały zniszczone przez kontrolowane wyburzanie.

W wieże WTC nie uderzyły samoloty, to były hologramy. Ostatnia szansa, by się w końcu ocknąć.

Nawet prezydent Stanów Zjednoczonych, Donald Trump, oświadczył, że 11 września był kontrolowanym wyburzeniem, co prawdopodobnie nigdy nie zrobiłby prezydent tak zwanego głębokiego państwa USA, kontrolowanego z tylnego fotela. Nie zapominajmy również o Pentagonie, w którym nie było absolutnie żadnych nagrań i samolotów, aby potwierdzić historię o ataku terrorystycznym przy użyciu samolotu. Od lat setki tysięcy ludzi wzywa rząd Stanów Zjednoczonych przeprowadzenia rzetelnego śledztwa w sprawie WTC, ponieważ amerykański naród nie wierzy raportowi 9/11.

10 kwietnia 2018 roku doszło do sytuacji, w której Komisja Prawników non profit, złożyła wniosek do prokuratora amerykańskiego w południowym dystrykcie Nowego Jorku na Manhattanie, prosząc go, by przedstawił przysięgłym obszerne dowody zbrodni federalnych prowadzących do zniszczenia trzech wysokich budynków World Trade Center w dniu 11 września. W petycji przytoczono dowody, na podstawie, których udowodniono, że materiały wybuchowe i bomby zapalające zostały użyte w punkcie zerowym, aby zniszczyć wieże bliźniacze WTC, a także budynek numer 7 WTC.

,,Petycja Komisji Prawniczej z dnia 10 kwietnia, na pięćdziesiąt dwie strony, stworzyło pięćdziesięciu siedmiu ekspertów, którzy przedstawili obszerne dowody na to, że materiały wybuchowe zostały użyte do zniszczenia trzech budynków World Trade Center. Dowody te obejmowały niezależną analizę laboratoryjną próbek pyłu pochodzącego ze zburzonych wież, wykazujących obecność materiałów wybuchowych oraz materiałów wybuchowych high tech.

Dowody obejmują również liczne relacje z pierwszej ręki, dotyczące pierwszych wybuchów w WTC. Analiza ekspercka stenogramów sejsmicznych dowodzi, że eksplozje miały miejsce w wieżach WTC jeszcze przed uderzeniami samolotu i przed zawaleniem się budynku. Analiza przeprowadzona przez architektów, inżynierów i naukowców, stwierdza, że szybki, symetryczny upadek przyspieszenia przy prawie swobodnego spadku trzech wież WTC w dniu 11 września wykazał kluczowe cechy kontrolowanego wyburzania.’’

The Washington Post.

Istnieje wiele dowodów na poparcie tego, że zamachy z 11 września były operacją wewnętrzną, ale mimo to owa hipoteza wciąż jest określana mianem teorii spiskowej, przez media głównego nurtu. Jednak wbrew kłamliwej narracji, wielu ludzi zgłosiło się, aby podzielić się swoją wiedzą odnośnie tego, co stało się tego dnia. Zgłosiło się wielu naukowców, badaczy, architektów i inżynierów. Nawet członkowie rodzin wielu ofiar, którzy byli tego dnia w budynku, wypowiedziało się negatywnie w sprawie działań podjętych przez Georga Busha i rząd USA, ale jakoś wszystkie te stwierdzenia zostały całkowicie zignorowane przez rząd Stanów Zjednoczonych oraz ówczesnego prezydenta.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 1 Comment

  1. Niech zgadnę. Materiały wybuchowe wykryto tymi samymi przyrządami którymi wykryto materiały wybuchowe we wraku tupolewa? LOL

Comments are closed.