Dr John Coleman w 1992 r. zdemaskował Nowy Porządek Świata.


15 Dr John Coleman w 1992 r. zdemaskował Nowy Porządek Świata


,,System będzie oparty na państwie opiekuńczym ci, którzy są posłuszni i podległe wykonują wszelkie zalecenia Rządu Światowego, zostaną nagrodzeni środkami do życia, z kolei ci, którzy są zbuntowani, po prostu zostaną zagłodzeni na śmierć lub zostaną ogłoszeni wyjętymi spod prawa, a więc celem dla każdego, kto chce ich zabić. Własna broń palna lub wszelkiego rodzaju broń będą zabronione.’’

Dr John Coleman.

Termin New World Order (NWO), czyli Nowy Porządek Świata był używany przez wielu polityków i jest ogólnym terminem odnoszącym się do ogólnoświatowego spisku, zorganizowanego przez niezwykle potężną i wpływową grupę ludzi. W skład owej grupy wchodzi wiele najbogatszych osób z całego świata, czołowi przywódcy polityczni i elity korporacyjne, a także członkowie tak zwanej Czarnej Szlachty Europy (zdominowanej przez Koronę Brytyjską), której celem jest stworzenie Jednego Światowego Rządu.

,,Będziemy mieli rząd światowy, czy wam się to podoba, czy nie. Pozostaje tylko pytanie, czy rząd ten zostanie osiągnięty przez podbój i wojnę czy też po przez zgodę.

Paul Warburg. 17 lutego 1950 r. Fragment pochodzący z zeznań przed Senatem USA.

Intencją owych grup ludzi jest sprawowanie całkowitej kontroli nad każdym człowiekiem na planecie i radykalne zmniejszenie populacji świata o dwie trzecie. Podczas gdy nazwa New World Order jest terminem najczęściej używanym dzisiaj, aby luźno odnieść się do osób zaangażowanych w tę konspirację, badanie dokładnie tego, kto tworzy tę grupę, jest złożone i skomplikowane.

Świat obiegły zdjęcia przerażającej armii NWO z ulic Tajwanu.

W 1992 r. Dr John Coleman opublikował ,,Conspirators Hierarchy: The Story of the Committee of 300’’. Dzięki godnym pochwały stypendium i skrupulatnym badaniom, dr Coleman identyfikuje graczy i dokładnie opisuje program wdrażanego porządku światowego, porządku obejmującego swoim zasięgiem cały glob. Na stronie 161 ,,Hierarchii Konspiratorów’’ Dr Coleman dokładnie podsumowuje intencję i cel Komitetu 300 w następujący sposób:

,,Rząd światowy i jednolity system monetarny, pod trwałymi, nie wybranymi dziedzicznymi oligarchianami, to idea możnych tego świata. W tym nadchodzącym Jednym Świecie, populacja będzie ograniczona przez określone normy i prawo, na przykład po przez ilość dozwolonej liczby dzieci na rodzinę, choroby, wojny i głód. Ostatecznie pozostanie około jednego miliarda ludzi, którzy będą użyteczni dla klasy rządzącej, będą im potrzebni, aby na nich pracować w obszarach, które będą ściśle i jasno określone.

Nie będzie klasy średniej, tylko władcy i sługi. Wszystkie prawa będą jednolite w ramach systemu prawnego światowych sądów, stosujących ten sam ujednolicony kodeks praw, wspierany przez policję Jednego Światowego Rządu i jednolity światowy mundur w celu egzekwowania praw we wszystkich byłych krajach, w których nie ma granic narodowych.

System będzie oparty na państwie opiekuńczym ci, którzy są posłuszni i podległe wykonują wszelkie zalecenia Rządu Światowego, zostaną nagrodzeni środkami do życia, z kolei ci, którzy są zbuntowani, po prostu zostaną zagłodzeni na śmierć lub zostaną ogłoszeni wyjętymi spod prawa, a więc celem dla każdego, kto chce ich zabić. Własna broń palna lub wszelkiego rodzaju broń będą zabronione.’’

Dr John Coleman.

Sama wielkość i złożona sieć oszustów otaczających osoby i organizacje zaangażowane w tę konspirację jest, co najmniej zadziwiająca, nawet dla najbystrzejszych z nas. Niestety większość ludzi reaguje z niedowierzaniem i sceptycyzmem na wszelkie informacje dotyczące NWO. Zbyt często społeczeństwa są nieświadome tego, że zostały celowo ukierunkowane w taki sposób, by zareagować sceptycznie na wszelkie możliwe informacje dotyczące Nowego Porządku Świata.

Autor i programista Fritz Springmeier uważa, że większość ludzi na naszej planecie ma po przez media głównego nurtu zaprogramowane pewne przekonania, które powodują krytyczny i błędny proces analizy umysłu, jeśli chodzi o pewne wrażliwe tematy. Springmeier nawiązuje do technik stosowanych przez CIA dla tak zwanego warunkowego typu reakcji. Na przykład wzmianka o wyrazie spisek często wywołuje zaprogramowaną reakcję w umyśle danej osoby.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com