Dr. R. Malone wynalazca technologii mRNA, ocenzurowany po tym, jak ujawnił zagrożenia związane ze szczepieniami.


Eksperymentowanie bez odpowiedniej i świadomej zgody narusza również Kodeks Norymberski, który określa zestaw zasad etyki badawczej dla eksperymentów na ludziach. Ten zestaw zasad został opracowany, aby zapewnić, że medyczny horror ujawniony podczas procesów norymberskich a stosowany w czasie II wojny światowej, nigdy więcej się nie powtórzy.

11 czerwca 2021 roku wynalazca technologii szczepionek mRNA, dr Robert Malone, wypowiedział się na DarkHorse o potencjalnych zagrożeniach związanych z tak zwanymi szczepionkami terapią genową na COVID-19. Relacja została bardzo szybko usunięta (cenzura pandemiczna) z YouTube, a prowadzący program Bret Weinstein otrzymał ostrzeżenie. Widzimy zatem, że nawet twórca technologii mRNA, niejako ojciec tej technologii, który zapewne wie o niej najwięcej, jest cenzurowany w momencie w którym nieprzychylnie wypowiada się w tej kwestii. Możemy obserwować wolność słowa, jakiej do tej pory nie było.

Tak więc jak to jest z tą „teorią spiskową”? Wynalazca technologii szczepionek mRNA, po wypowiedzeniu się przeciwko niewłaściwemu stosowaniu szczepionek na COVID-19 i braku przeprowadzenia krytycznych testów, został usunięty z YouTube. Ponad to jego internetowe biografie, takie jak na przykład na Wikipedia, są szybko przepisywane, aby pokazać, że nie był on wynalazcą! To powinno powiedzieć wam wszystko, co musicie wiedzieć o prawdziwej naturze tej przerażającej kampanii zaszczepienia całego świata niesprawdzoną szczepionką mRNA.

Na marginesie należy zauważyć, a w zasadzie przypomnieć coś, co już Wiecie, ale to doskonale wiąże się z tym, o czym dziś piszemy, a mianowicie prezes Pfizera A. Bourla, stwierdził, że się nie zaszczepi szczepionką Pfizera, my natomiast mamy się szczepić i to najlepiej kilka razy po dwa razy. Widzicie, więc że coraz więcej osób, ściśle powiązanych z technologią mRNA, oraz szczepieniami najzwyczajniej w świecie zaczyna umywać ręczę od tego „wynalazku”. Na myśl przychodzi mi zachowanie Poncjusza Piłata, gdy ten umywał dłonie od wydania wyroku skazującego na Jezusa z Nazaretu.

Dr. Mercola stwierdził, że: „Cenzurowanie naukowej dyskusji z faktycznym wynalazcą technologii użytej do produkcji szczepionek na COVID-19 jest szokujące.” Jednak Drodzy Czytelnicy, cenzura Dr. Roberta Malone idzie jeszcze dalej. Jak potwierdził sam zainteresowany, jego naukowe osiągnięcia również są oczyszczane i niech ktoś mi teraz powie, że nie żyjemy w Matrixie. To się w głowie nie mieści jak manipuluje się opinią publiczną i jak z kłamstwa czyni się prawdę.

Jeszcze 14 czerwca 2021 roku, wkład Dr. Roberta Malone był szeroko uwzględniony w sekcji historycznej na stronie Wikipedii dotyczącej szczepionek RNA. Malone został wymieniony jako współtwórca” „wysokosprawnego systemu transfekcji RNA in vitro i in vivo przy użyciu liposomów kationowych” w 1989 roku. W 1990 roku wykazał, że „mRNA transkrybowany in vitro może dostarczać informacje genetyczne do komórki produkującej białka w żywej tkance komórkowej.” Malone był również częścią zespołu, który przeprowadził pierwsze eksperymenty ze szczepionką mRNA. Krótko mówiąc, jego wiedza naukowa na temat szczepionek mRNA jest niekwestionowana. Spójrzcie:

Dwa dni później, 16 czerwca 2021 roku, zaledwie pięć dni po pojawieniu się Malone w relacji DarkHorse, jego nazwisko zostało usunięte z wpisu Wikipedii. Teraz, nagle, odkrycie dostarczania leków mRNA jest akredytowane przez bezimiennych naukowców z Instytutu Salka i Uniwersytetu Kalifornijskiego, a jego badania z 1990 roku potwierdzające, że wstrzyknięte mRNA może wytwarzać białka w tkance komórkowej, są akredytowane przez bezimiennych naukowców z Uniwersytetu Stanu Wisconsin. Spójrzcie:

W swoich wywiadach z Weinsteinem i Carlsonem, Dr. Malone podkreślił, że istnieją zasady bioetyczne i prawa bioetyczne, które mają zapobiegać nadmiernemu ryzyku w eksperymentach medycznych, i że prawa te są obecnie bardzo łamane. O wiele bardziej szczegółowo omówił to w eseju z 30 maja 2021 roku:

„Dorosła opinia publiczna to w zasadzie podmioty badawcze, od których nie wymaga się podpisywania świadomej zgody ze względu na zwolnienie EUA. Ale to nie znaczy, że społeczeństwo nie zasługuje na pełne ujawnienie ryzyka, które normalnie wymagałoby podpisania dokumentu o świadomej zgodzie na badanie kliniczne.

(…)

A teraz niektóre władze krajowe wzywają do szczepienia nastolatków i młodzieży, które to grupy z definicji nie są w stanie bezpośrednio wyrazić świadomej zgody na udział w badaniach klinicznych.

(…)

Kluczową kwestią jest tutaj to, że to, co robi się przez tłumienie prawdy i debaty na temat profilu zdarzeń niepożądanych związanych z tymi szczepionkami, narusza podstawowe zasady bioetyki badań klinicznych. Odnosi się to do konwencji genewskiej i deklaracji helsińskiej. U każdej osoby musi być świadoma zgoda na eksperymenty na ludziach.”

Eksperymentowanie bez odpowiedniej i świadomej zgody narusza również Kodeks Norymberski, który określa zestaw zasad etyki badawczej dla eksperymentów na ludziach. Ten zestaw zasad został opracowany, aby zapewnić, że medyczny horror ujawniony podczas procesów norymberskich a stosowany w czasie II wojny światowej, nigdy więcej się nie powtórzy.


Przeczytaj również:

R. Kennedy Jr. Ujawnia istnienie mikrochipu, stworzonego przy wsparciu finansowym Billa Gatesa, który wstrzykiwany jest ze szczepionką.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com