Dumna Polska dziś i zawsze. Nie dla NWO i globalizmu.

10-dumna-polska-dzis-i-zawsze-nie-dla-nwo-i-globalizmu

Fot. youtube.com

[fb_button]

Europa to kontynent, na którym żyją różne narody to kontynent, na którym występują różne kultury oraz idee, nie mniej jednak Europejczycy wywodzą się z jednych korzeni, są jedną cywilizacją. Jak było przed laty tak jest i teraz a mianowicie, dochodzi do pewnego rozłamu w kulturze, religii, nauczaniu oraz polityce innymi słowy przed naszym kontynentem rysują się różne rozwiązania, a co za tym idzie nasza przyszłość nie jest czymś prostym do przewidzenia, zwłaszcza w obecnych czasach. I tutaj można pokusić się o stwierdzenie a nawet trzeba, a owe stwierdzenie to przekonanie, że Europa ma bardzo duże szczęście.

Co to za szczęście? Szczęście, że Polska tutaj jest i Polacy, którzy jeszcze wiedzą, czym jest Bóg, Honor i Ojczyzna. Polacy, którzy wiedzą, czym jest patriotyzm i walka o własne idee, kulturę oraz przeszłość, ponieważ to ona kształtuje naszą teraźniejszość. Jak powiedział kiedyś ktoś znany, naród bez przeszłości to naród bez tożsamości. Dlatego bliżej zastanówmy się nad tym fenomenem, zastanówmy się nad naszym krajem leżącym w centrum Starego Kontynenty. Krajem tak często wyśmiewanym i wyszydzanym a jednak, dla wielu stanowiącym wzór, mało tego, obecnie coraz większa ilość Europejczyków widzi w Polsce ostatni bastion Europy.

Na samym wstępie można pokusić się o stwierdzenie, że Polska to obecnie naród wybrany. Tak dla wielu wyda się to zbyt skrajne porównanie, ostatecznie Izrael i sami naród Żydowski cieszą się małą przychylnością, nie mniej jednak nie o to tutaj chodzi. Otóż nasz kraj przeszedł wiele trudnych okresów, mógł już nie istnieć wielokrotnie a mimo to zawsze wstawał z kolan. Mało tego, gdy tak już się działo to bardzo często ratował Europę jak chociażby w pamiętnej bitwie pod Wiedniem. To jednak nie wszystko, są inne znaki.

Otóż postać Jana Pawła II, Siostry Faustyny czy Zofii Nosko to wyraźne sygnały, że Bóg, czy też wyższa siła wyjątkowo umiłowała nasz kraj. Zatem czy Polska może być obecnie nowym narodem wybranym? Dla wielu z pewnością tak. I pamiętajmy o jednym, jeżeli spoglądamy na religię Rzymsko Katolicką, chrześcijaństwo to postarajmy się nie spoglądać na nią przez pryzmat księży czy biskupów, ponieważ rzeczywiście wielu z nich pobłądziło i nie stanowi dobrego przykładu. Dlatego spoglądajmy jedynie przez pryzmat nauczania Jezusa z Nazaretu, bo było ono doskonałe i w wielu miejscach różniło się od tego, co dziś naucza się z ambon w Kościołach, ale to tylko dygresja na marginesie.

,,Bóg, Honor, Ojczyzna’’ , ,,Polska ostatni Bastion Europy’’ pod takimi hasłami ruszył dwa dni temu marsz niepodległości ulicami Warszawy. Idee szczytne i napawające optymizmem na przyszłość, ukazujące nasz kraj jako wzór do naśladowania dla innych narodów Europy. Przy tej okazji dobrze jest wspomnieć o marszu KOD’u który w zestawieniu z marszem głównym był niczym pogrzeb nad trumną NWO oraz zachodnich łap chcących położyć rękę na ziemi Polskiej. Marsz KOD zebrał wiele postaci kontrowersyjnych w tym byłego prezydenta Komorowskiego. Dodatkowo garstka ludzi, którzy tak naprawdę są bardziej z manipulowani niż świadomi prawdziwych celów KOD’u. Marsz w Warszawie był policzkiem a może nawet nokautem dla globalnych elit z panem Sorosem na czele. Oglądając ten las polskich flag można było być dumnym z Polski i Polaków dziś i zawsze.

Zauważmy, co obecnie dzieje się w USA po wygranej Donalda Trumpa, czyli człowieka z poza systemu. Otóż powstaje coś w rodzaju KOD’u i tutaj pan Soros główny Mason i globalista Europy także macza w tym palce. Mało tego, nie tak dawano Zbigniew Brzeziński wypowiedział się, że NWO zaczyna trząść się w posadach, o czym napiszemy w przyszłości. To dla nas doskonała informacja jednak pamiętajmy, że musimy zachować czujność. Ponieważ kiedy pewne idee i plany zaczynają upadać może znaleźć się fanatyk lub kilku fanatyków, którzy posuną się do ostateczności by jednak przeprowadzić i zrealizować swoje tajne agendy.

Co do naszego kraju, naszej pięknej i kochanej Polski to możemy być z niej dumni bo jest Ona niczym wielowiekowe drzewo, mocne i potężne. Oczywiście posiada liczne zadrapania i blizny jednak trwa mocno zakorzenione w ziemi i żadna zewnętrzna siła nie jest w stanie mu zagrozić. Polska trwa od wielu wieków i trwać będzie jako znak i drogowskaz dla Europy oraz dla Europejczyków. Polska to zawsze Bóg, honor i Ojczyzna.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.