Dzień Islamu w Polsce: zamiast głosić ewangelię hołdujmy idei terroru.


26 Dzień Islamu w Polsce zamiast głosić ewangelię hołdujmy idei terroru


,,Przegrywamy bitwę o ulice! Jesteśmy w stanie nieustannej walki z prokuraturą i sądami opanowanymi przez młodych lewackich urzędników. Oni uważają nas za rasistów, jeśli tylko zatrzymujemy imigrantów. Z kolei w momencie, gdy zatrzymujemy agresywnych ulicznych zadymiarzy, sądy i prokuratura wypuszczają ich na drugi dzień. Bitwa, która toczy się na ulicach, w ogóle ich nie obchodzi. Belgia jak nigdy wcześniej potrzebuje pomocy w walce o swoją tożsamość. W zaistniałej sytuacji szefowie oddziałów policyjnych boją się podejmować jakiekolwiek zdecydowane działania.’’

Wypowiedz Belgijskiego policjanta cytowana przez Voice of Europe.

Drodzy Czytelnicy już wielokrotnie publikowaliśmy artykuły poświęcone obecnemu procesowi islamizacji Europy, jaki to proces realizuje się w naszych czasach na naszych oczach. Niestety Stary Kontynent a przede wszystkim czołowi politycy UE nadal nie wyciągnęli wniosków z tragedii i fali terroru, jaka zalewa zachodnie państwa w tym głównie Niemcy, Francję, Belgię, Hiszpanie czy wreszcie Szwecję. To też dziś znaki czasów ponownie ponaglają nas do tego, aby raz jeszcze ów temat poruszyć, od tego zależy przyszłość naszego pokolenia oraz pokoleń przyszłych.

Kontrowersyjna Arabska religia, nijak się nie ma do naszych Europejskich wartości, przekonań oraz naszej Europejskiej kultury, dlatego też namawianie społeczeństwa do otwarcia się na falę imigrantów jest czymś kuriozalnym, wręcz zaprzecza zdrowemu rozsądkowi, a mimo to wielu Europejskich polityków nieustannie nawołuje do takiej postawy. Do chóru krzykaczy coraz mocniej dołącza Papież Franciszek, który stojąc na czele Kościoła Rzymsko Katolickiego powinien raczej stonować delikatnie swoje stanowisko w tej kwestii, czy tak się stanie? Cóż obecny Papież przyzwyczaił nas już do tego, że lubi zaskakiwać, niestety zaskakiwać często negatywnie.

Chcą unicestwić Francję, aby utworzyć państwo muzułmańskie.

25-26 stycznia odbędzie się dzień Islamu w Polsce. Hasłem przewodnim tego czasu będzie zdanie: ,,Chrześcijanie i muzułmanie: troska o wspólny dom.’’ Główne uroczystości związane z dniem Islamu w Katolickiej Polsce zostały zaplanowane w Warszawie, Katowicach oraz Krakowie. Można jedynie dopytać, kiedy Hierarchowie Kościoła Polskiego zorganizują zbiórki na rzecz budowy kilku nowych meczetów w naszej Ojczyźnie, bo zaiste wszystko zmierza ku temu rozwiązaniu.

Nie można nie odnieść wrażenia, że Polski Kościół zapomniał, iż mieszanie tego typu kultur jest czymś niebezpiecznym, dodatkowo mieszanie na tak masową skalę jest destrukcyjne. Rozwalenie od wewnątrz Iraku, doprowadziło do anarchii w tamtym regionie świata i rozpasania się tamtejszych stronnictw, skrajnych ugrupowań oraz organizacji terrorystycznych. Uważam osobiście, że Ameryka doskonale kontroluje tę sytuację na bliskim Wschodzie i rozgrywa te szachy pod swoją rację stanu, czy też pewną ukrytą agendę rządową.

Kolejnym etapem było i nadal jest osłabienie znaczenia Europy, przy pomocy fali uchodźców, owa fala czy jak byśmy tego zjawiska nie nazwali nie jest czymś naturalnym, jest to zjawisko stworzone sztucznie. A zatem, wojna sprowokowana przez USA, destabilizacja regionu Bliskiego Wschodu a następnie zaproszenie przez kanclerz Merkel owych uchodźców do Europy. Dziś ta fala czy nawet możemy napisać pewna idea terrorystyczna rozszerza się, można pomyśleć, że wymyka się z pod kontroli a jednak mimo wszystko wydarzenia globalne wskazują na to, iż jest to etap większego planu, być może planu dążącego go światowego konfliktu, tego akurat nie możemy wykluczyć.

Wojna cywilizacji i dwie drogi dla Europy.

Obecnie nie można także przemilczeń zachowania niektórych księży, biskupów czy wreszcie kardynałów, którzy zamiast zajmować się głoszeniem ewangelii, dawaniem świadectwa ewangelii po przez swoje życie, zajmują się zupełnie czymś innym. Otóż polskie Duchowieństwo praktycznie zaczęło specjalizować się w polityce i wytykaniu wszelkich możliwych błędów samym politykom oraz społeczeństwu polskiemu. To kuriozalne, jednak dziś Polski Kościół wydaje się bardziej interesować przedstawicielami islamu aniżeli chrześcijanami.

Jeżeli wymieszamy dwie odrębne kultury, mało tego, jeżeli jedną kulturę wpuszczamy do nas, do Europy, i nie ma ona, a w zasadzie, przedstawiciele owej kultury nie mają ani zabezpieczenia socjalnego, ani mieszkania, ani w zasadzie nic nie mają to powstaje kolejne pytanie, czyli jak długo to potrwa? Ile będzie potrzeba czasu, aby coś pękło? Zamachy terrorystyczne, napaści, molestowanie, wielokrotne łamanie prawa przez przedstawicieli owej obcej nam kultury, to są rysy i kolejne coraz większe pęknięcia w obrazie do nie dawna stabilnej Europy. Jednak w pewnym momencie dojdzie do tąpnięcia i w dalszej kolejności do skrajnych wydarzeń.

Już od dawna możemy obserwować w tak zwanych newsach telewizyjnych, że grupy uchodźców, czy tez imigrantów, które dopiero, co dostały się do Grecji czy też na Węgry bardzo szybko się radykalizują i zaczyna się chaos i destabilizacja. Co to oznacza w dalszej kolejności? Otóż w Europie może bardzo szybko się zagotować. A w takiej zagotowanej Europie będzie można bez większych przeszkód podjąć działania prowadzące do uderzenia na Azję a nawet Rosję, co wiąże się bezpośrednio z wybuchem III wojny światowej w wydaniu, jakie ogólnie jest znane.

Dlaczego piszemy w wydaniu ogólnie znanym? Otóż III wojna światowa toczy się już dziś, ale toczy się w naszych umysłach, naszej kulturze i w samej strukturze demokracji. Od jakiegoś czasu niszczy się i rozwala na wszelkie możliwe sposoby religię, ekonomię, kulturę i rozumowanie podstawowych zasad i norm społecznych. Z tego wszystkiego wyłania się chaos i anarchia, tego typu działanie nie wróży nic dobrego na przyszłość a Kościół Katolicki zamiast bronić Starego Kontynentu przykłada rękę do młota niszczącego chrześcijańskie podwaliny Europy.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 1 Comment

  1. Pomagac uchodzcom obojetnie jakiego sa wyznania to obowiazek kazdego wierzacego w Boga czlowieka.Nawet jezeli laczylo by sie to z ryzykowaniem swego zycia.Polska oczekuje pomocy od Boga,odmawia rozance na granicach kraju,czy moze otrzymac ta pomoc wbrew nauce Jezusa?On oddal za nas zycie,za wszystkich bez wyjatku.Nie bronil siebie od swoich wrogow,to wlasnie ich chcial nawrocic i za nich takze oddal swe zycie.Czy prawdzwie wierzace spoleczenstwo moze dac sie zislamizowac?Nie mysle, a ze zlem trzeba walczyc dobrocia,tak nas uczyl Jezus.Odbie
    gajac od tematu,czy z was ktos umie przeliczyc polskich uchodzcow mieszkajacych na calym swiecie? Takze nie wszyscy uciekali z politycznych powodow,takze kradli,mordowali i tworzyli mafie w obcych krajach robiac calemu polskiemu spoleczenstwu bardzo zla opinie.W kazdym kraju sa dobrzy i zli,mysle ze nalezy o tym pamietac.Mam naprawde wrazenie ze ta tak bardzo zawsze podkreslana wiara narodu polskiego przeistacza sie w antychrysta.Wciaz tylko egoizm,rasizm,nienawisc i pycha !

Comments are closed.