Dziesiątki nagłówków opisujących pandemię z liczbą 33. To nie jest przypadek, liczba 33 wiąże się ściśle z Masonerią i NWO.


Różne tajne stowarzyszenia, w tym przede wszystkim Masoni, lubią angażować się w programowanie podprogowe przed realizacją konkretnej operacji jak i w jej trakcie trwania. Dlatego powstaje zasadne pytanie: „czy to możliwe, że obecna apokalipsa koronawirusa, która teraz wstrząsa światem, zapoczątkuje Nowy Porządek Świata?” Jednak nie Musicie wierzyć nam na słowo, po prostu przejdźcie do Google i wpiszcie „coronavirus 33”. Ja tak zrobiłem i znalazłem dziesiątki „33” związane z wybuchem pandemii. Umieściłem wiele z nich na głównym zdjęciu na początku tego artykułu.

„Nikt nie będzie mógł wejść do Nowego Porządku Świata, jeśli nie pokłoni się Niosącemu Światło. Nikt nie wejdzie do Nowego Wieku, jeśli nie przejdzie lucyferiańskiej inicjacji.”

David Spangler.

Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 rok.

Istnieje wiele niesamowitych teorii spiskowych, z których część, po wielu latach, okazała się być faktem. Dziś chcemy spojrzeć na pewną zależność, która de facto w związku z pandemią Covid-19 urosła do rangi teorii spiskowej na topie. Wyżej wspomniana teoria spiskowa, czy bardziej pewien interesujący zbiór faktów, dotyczy tego czy aby mamy tutaj do czynienia z czystym przypadkiem, czy wręcz przeciwnie?

A pytanie zasadnicze brzmi: „dlaczego w USA widzimy tyle nagłówków opisujących koronawirusa z liczbą 33?”. Drodzy Czytelnicy, liczba 33 jest bardzo ważna dla Masonerii i została zasięgnięta z Biblii, z której notabene satanizm czerpie wszystkie swoje najlepsze pomysły. Król Dawid, panował nad Jerozolimą przez 33 lata. Kiedy Jezus rozpoczął swoją ziemską posługę, miał 30 lat i trwała ona około 3 i pół roku. Wiele grup okultystycznych, a zwłaszcza Masoneria, przywiązuje dużą wagę do liczby 33, zakładając, że ma magiczne moce i zapewnia wtajemniczonym poznanie ukrytej wiedzy.

Jedna z naszych Czytelniczek trzy dni temu zwróciła moją uwagę na częstotliwość występowania liczby 33 w nagłówkach licznych publikacji. Przyznam, że początkowo była to jedna z tych rzeczy, które po prostu nie mogły być prawdziwe, od takie science fiction, ale kiedy rozpocząłem przeszukiwanie, nie tylko okazało się to prawdą, ale królicza nora sięgała głębiej niż ktokolwiek mógł przypuszczać. To są rzeczy, które de facto łatwo przeoczyć, mimo, że stanowią jawne przesłanie dla osób wtajemniczonych.

Zatem widziałem powtarzaną w kółko w wielu nagłówkach dotyczących koronawirusa, liczbę 33, która mocno „sprzyjała” działaniom magicznym, i jest w szczególności umiłowana przez jedną grupę okultystyczną, to jest Masonerię. Wówczas wszystko zaczęło mieć sens. Masoneria i okultyści przez cały XX wiek a następnie XXI, umieścili numer 33 w bardzo widocznych miejscach, oto niektóre „zabawne” fakty:

– Walt Disney był masonem 33 stopnia, a Disneyland posiada „klub 33”.

– Wielka pieczęć masońska z łacińskim „Nowym porządkiem światowym” została dodana do banknotu dolarowego w 1933 roku. Wielka pieczęć pojawiła się na banknotach dolarowych podczas prezydentury Franklina D. Roosevelta, również Masona.

– James Cameron, reżyser posiadający 33 stopień wtajemniczenia Masońskiego, uczestniczył w premierze swojego filmu „Titanic” w Houston w Teksasie, którego emisja rozpoczęła się dokładnie o 3:33 po południu.

Wszystko to w ekspresowym tempie przenosi nas do dnia dzisiejszego, gdzie pandemia nieznanego wirusa nagle ogarnia całą planetę, i większość naukowców jest zgodna, co do tego, że Covid-19 nie jest wytworem natury, ale został powołany do istnienia w laboratorium. Abstrahując od kwestii związanych ze zdrowiem należy zauważyć, że to wszystko prowadzi nas do załamania globalnego systemu finansowego i wykonania kolejnego kroku w kierunku wprowadzania Nowego Porządku Świata.

Różne tajne stowarzyszenia, w tym przede wszystkim Masoni, lubią angażować się w programowanie podprogowe przed realizacją konkretnej operacji jak i w jej trakcie trwania. Dlatego powstaje zasadne pytanie: „czy to możliwe, że obecna apokalipsa koronawirusa, która teraz wstrząsa światem, zapoczątkuje Nowy Porządek Świata?”  Jednak nie Musicie wierzyć nam na słowo, po prostu przejdźcie do Google i wpiszcie „coronavirus 33”. Ja tak zrobiłem i znalazłem dziesiątki „33” związane z wybuchem pandemii. Umieściłem wiele z nich na głównym zdjęciu na początku tego artykułu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz