E. Górniak uważa, że Lady Gaga pije krew dzieci i ma pakt z diabłem. My natomiast ujawniamy prawdę o Adrenochromie.


Poczytajcie o takich osobach jak: Toos Nijenhuis, Anneke Lucas, Ronald Bernard, Richard Kerr, Gabriel i Alisa Dearman, Sarah Ruth Ashcroft, Fiona Barnett. I zawsze, kiedy dochodziło do aresztowań osób powiązanych z kręgami pedofilskimi i satanistycznymi jak aresztowanie: Marca Dutroux’a czy Roberta Mikelson’a to wszyscy oni przysięgali, że byli dostawcami dla wielkiej i zorganizowanej elity. Jednak nikt im nie wierzył.

Tak zwany Polski świat showbiznesu, świat tak zwanych celebrytów, to można śmiało rzec, taki niewielkich rozmiarów jarmark obwoźny z trupą lepszych i gorszych klaunów. Całe szczęście po za tym śmiesznym jarmarkiem działają osoby, które rzeczywiście można określić mianem przedstawicieli showbiznesu, ale tego prawdziwego, tego opartego na artyzmie, sztuce, tworzeniu pięknych rzeczy z niczego. Do tego typu przedstawicieli z pewnością należy Edyta Górniak.

Pani Edyta Górniak już wielokrotnie zaznaczyła się bardzo inteligentnymi i celnymi uwagami. Jedną z nich, była uwaga, którą wypowiedziała w telewizji wRealu24, a która dotyczyła szczepionek. Edyta Górniak otwarcie wypowiedziała się negatywnie na temat tak zwanej szczepionki na COVID-19, za co jej chwała. Każdy, kto chociaż trochę używa rozumu, wie, że to nie są szczepionki, ale bliżej nieprzebadana trucizna, określana mianem szczepionki.

Zatem to, że nazwiemy psa kotem, nie zmienia faktu, że nadal pozostaje on psem. To też, jeżeli nazwiemy truciznę szczepionką, to nie zmienia to faktu, że trucizna nadal pozostaje trucizną. Piszemy o tym, ponieważ Pani Edyta po raz kolejny zaskoczyła, zaskoczyła pozytywnie i de facto ujawniła także na terenie naszego kraju pewną ukrywaną prawdę. Są portale, które piszą o tej prawdzie, między innymi robimy to także my, jednak wypowiedzenie jej z ust kogoś pokroju Pani Edyty Górniak, jest zaiste bardzo pozytywnym wydarzeniem.

Otóż Pani Edyta ku zaskoczeniu wielu, wypowiedziała się w kwestii Adrenochromu, stwierdzając, że Lady Gaga zawarła pakt z diabłem oraz, że pije ona krew dzieci. Nas to oczywiście w żaden sposób nie zaskakuje, ponieważ już 26 września 2017 roku w artykule pod tytułem: „Lady Gaga wyznaje, że została opętana przez mroczne siły”, pisaliśmy o tej właśnie kwestii. Raz jeszcze podkreślmy, Adrenochrom oraz pakty z diabłem nie są fikcją. A teraz oddajmy głos samej zainteresowanej:

„Byłam w ekstazie dookoła panowała miłość i burza oklasków niesiona z tłumu. Po koncercie wyszłam na zewnątrz odpalając jednego papierosa. Rozmyślałam przy tym, w jaki sposób zdobyć trochę więcej kokainy. Chciałam tylko poczuć się dobrze, w zasadzie lepiej niż kiedykolwiek.

I właśnie w tym momencie ten człowiek, dziwny, początkowo wzbudził moją ciekawość, ale i strach, był jakiś nieokreślony. Otóż ten człowiek ubrany w czarny eleganci garnitur wyłonił się dosłownie znikąd i oparł o ścianę obok mnie a następnie powiedział do mnie: «Myślę, że masz to, czego nam potrzeba. Czy chcesz posiąść wszystko, na czym ci teraz zależy?»

Zapytałam, o co mu chodzi, ale on tylko uśmiechnął się i powiedział: «Wszystko. Powodzenie, sława, bogactwa i moc. Czy chcesz to wszystko?» Patrzyłam na niego, jakby był ciemnym klejnotem, który wynurzył się z najgłębszego oceanu. Uklękłam na kolanach. Spojrzałam mu prosto w oczy i powiedziałam, że chcę tego wszystkiego.’’

Lady Gaga.

Nie będziemy się dziś rozwodzić nad Lady Gagą, ponieważ jej twórczość, jej teledyski oraz symbole, w których się lubuje mają ewidentne powiązanie z satanizmem (Katy Perry i Madonna podobnie). Czy powinno nas to dziwić? Otóż nie, w żadnym wypadku. Hollywood to twór, który powstał na bazie satanizmu i każdy posiadający wiedzę w tej materii, bardzo szybko rozpozna jego opary w muzyce, filmie czy szeroko pojętej kulturze XXI wieku, która bardziej stanowi antykulture. Poniżej zamieszczamy świadectwo osoby, która pracowała dla „elit finansjery”, dla tych, którzy uosabiają wszechwidzące oko na piramidzie władzy:

„Składanie ofiar miało miejsce za granicą i to był mój punkt zwrotny. Składano ofiary z dzieci a ja nie mogłem tego zrobić, nie byłem w stanie. Po tym zdarzeniu powoli zacząłem się łamać, sam przeszedłem wiele jako dziecko i naprawdę głęboko to mnie dotknęło. Wszystko się nagle zmieniło.

To, co jest negatywne to zło, lucyferianie i sataniści, jakkolwiek chcesz to nazywać, ale zło jest bytem rzeczywistym, odkryłem, że to, co jest zapisane w Biblii, ale i nie tylko tam, znajdziecie to w wielu książkach, że był pewien moment, w którym nastąpiła separacja manifestacji światła, w którym pewna grupa się oddzieliła.

Ta grupa jest przepełniona nienawiścią i gniewem. Z całych sił nienawidzą i niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji. Zło jest siłą, która nieustannie dąży do zagłady. Zło nas nienawidzi bez końca. Lucyfer nienawidzi stworzenia, nienawidzi życia i zrobi on wszystko, aby nas kompletnie unicestwić.”

Ronald Bernard.

Obcowanie ze złem jest obecnie coraz bardziej rozpowszechnione, co tanowi kolejny znak czasów ostatecznych. Najdobitniej można to dostrzec na narodzie amerykańskim. Liczne objawienia ujawniają nam, że to USA są obecnie najbardziej demonicznym krajem na naszym globie. Czy są to słowa na wyrost? A może duże przekłamanie? Oczywiście tak nie jest i dosadnie o tym świadczą słowa Dr. Jamesa Phillipsa o to fragment:

„Satanizm to obecnie najszybciej rozwijająca się religia w Stanach Zjednoczonych, należy zauważyć, że jeden na dziesięciu amerykanów jest satanistą bardziej lub mniej tego świadomym. Ta religia ma długą historię, ale dosłownie eksplodowała w ciągu ostatnich lat. Jestem prawie pewien, że teraz, co najmniej 20 procent amerykańskiej populacji głęboko zakorzeniła swoje życie w magii i okultyzmie. Mam tutaj na myśli zarówno kobiety jak i mężczyzn z różnych środowisk.”

Dr. James Phillips. Wykładowca na Uniwersytecie Oksfordzkim w Anglii.

Sytuacja ta dotyczy nie tylko USA, czy części świata leżących daleko od Europy, to dotyczy także naszego kontynentu i na potwierdzenie tego przytoczymy słowa Władimira Putina:

„Widzimy, że wiele krajów euroatlantyckich faktycznie odrzuca swoje korzenie, w tym wartości chrześcijańskie, które stanowią podstawę cywilizacji Zachodu. Zaprzeczają zasadom moralnym i wszelkim tradycyjnym tożsamościom: narodowym, kulturowym, religijnym, a nawet seksualnym. Wdrażają polityki, które utożsamiają duże rodziny ze związkami osób tej samej płci, wiarę w Boga z wiarą w Szatana.”

Władimir Putin na Międzynarodowym Klubie Dyskusyjnym Valdai.

A to wszystko prowadzi nas ku tajemnicy tajemnic. Satanizm prowadzi nas ku Adrenochromowi. Co de facto łączy się z pedofilią, handlem dziećmi i tym wszystkim co najbardziej odrażające. Szanowni Państwo, dzieci są uprowadzane i sprzedawane elitom pedofilskich kręgów na całym świecie. Są one torturowane, gwałcone i zabijane jako część satanistycznych rytuałów. Ich zabójcy następnie piją krew tych dzieci oraz jędzą ich wnętrzności. Krew dzieci, które doznały przed śmiercią wielkiej traumy i cierpienia, zawiera Adrenochrom, organiczny związek chemiczny, który produkuje w głowie szyszynka. Adrenochrom jest najbardziej cenionym związkiem, substancją na świecie.

„Ci ludzie wyznają własną religię i używają jej jako wskazówek moralnych. Nie są to nauki religijne, o których ludzie mogliby kiedykolwiek usłyszeć. Odprawiają święte rytuały, które są chore i całkowicie sprzeczne z moralną tkanką, która łączy większość amerykanów, to tajemnica poliszynela w Hollywood i wszyscy chcą być jej częścią.

Wiem, że trudno to pojąć i przykro mi, że to ja wam to przekazuję, ale Hollywood to zinstytucjonalizowany krąg pedofilów. Wykorzystują dzieci dla swoich własnych chorych duchowych przekonań, jeśli w ogóle można je tak nazwać. Sam nie do końca to rozumiem, ale zabierają tym dzieciakom energię i ucztują w ich krwi. I im bardziej niewinne dziecko tym bardziej jest przerażone i tym więcej kumuluje energii.

Co to znaczy? Zbierają krew dzieci i jędzą ich mięso, ponieważ myślą, że daje im to jakąś siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało psychicznie i fizycznie w momencie śmierci, to daje im dodatkową siłę życiową. Nie rozumiem, dlaczego to robią. Większość z nas ma kompas moralny, który prowadzi nas przez życie, prawda? Ci ludzie tego nie mają, a jeśli tak, to wskazuje on w przeciwnym kierunku.”

Mel Gibson.

I kiedy przestudiujesz wszystkie te przypadki ocalenia z tychże rytuałów, szybko zobaczysz ze mają one ze sobą coś wspólnego, zawsze pojawia się ten sam opis okrucieństw, którymi zostali dotknięci, te same imiona przestępców i te same elity, których byli częścią. Problem polega na tym, że nikt nie wierzy tym, którzy uszli z życiem. Jest dużo łatwiej założyć, że są po prostu szaleni lub, że są ludźmi szukającymi uwagi. Współczesna cywilizacja obawia się trudnej i okrutnej prawdy.

Prawda jednak jest taka, że to nie są oszuści, czy szaleńcy, ale osoby, których historie są regularne i powtarzają się. Poczytajcie o takich osobach jak: Toos Nijenhuis, Anneke Lucas, Ronald Bernard, Richard Kerr, Gabriel i Alisa Dearman, Sarah Ruth Ashcroft, Fiona Barnett. I zawsze, kiedy dochodziło do aresztowań osób powiązanych z kręgami pedofilskimi i satanistycznymi jak aresztowanie: Marca Dutroux’a czy Roberta Mikelson’a to wszyscy oni przysięgali, że byli dostawcami dla wielkiej i zorganizowanej elity. Jednak nikt im nie wierzył.


Przeczytaj również:

Ujawniamy: „Adrenochrom” to narkotyk o podłożu satanistycznym, wytwarzany z hormonu wyekstraktowanego z szyszynki u dzieci.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 5 Comments

 1. Piosenkarka postanowiіa ostrzec swoich fanуw przed Lady Gag±. Edyta Gуrniak opublikowaіa na swojej instagramowej relacji zdjкcie amerykaсskiej gwiazdy i dodaіa gif z napisem danger (niebezpieczeсstwo). Artystka dopatrzyіa siк na fotografii symbolu, ktуry ma ¶wiadczyж o tym, їe Lady Gaga jest sіuїebnic± szatana. Jeden z internautуw, ktуrego cytuje portal Pomponik.pl postanowiі przypomnieж Edycie Gуrniak archiwalne zdjкcie, na ktуrym zobaczyli¶my j± ze sztucznymi rogami na gіowie. Piosenkarka miaіa jednak na to odpowiedј.

 2. O rety, nareszcie ktoś wstawił się za biedną panią Edytą, choć to wstawiennictwo chyba bardziej jej szkodzi niż pomaga, wszakże foliarze tudzież płaskoziemcy to persona non grata w Nowym Porządku Swiata- no masz , nawet mi się zrymowało niechcący. Niemniej jednak stawianie czynnego oporu póki co przepłaciła załamaniem nerwowym. Może kłóci się to z ideą ratowania świata , ale czasem nie warto rzucać się na wiatraki, własne opinie lepiej wygłaszać w gronie podobnie myslacych, selekcja dokona się naturalnie , choć pewnie nikomu nie będzie do śmiechu, to wkrótce bycie foliarzem będzie powodem do dumy, synonimem wolności , myślenia i oporu wobec manipulacji . Pozdrawiam cieplutko.

 3. Twoj artykul kluci sie z :Rosja i Syria przystępują do odbudowy Łuku Triumfalnego Palmyry,
  Putin buduje luk ku czci demona, ale w artykule powyzej broni wartosci chescijanskich na Międzynarodowym Klubie Dyskusyjnym Valdai
  gdzie tu sens, wytlumacz mi pls?!

  1. Panie Faker (interesujący nik). Władimir Putin jest międzynarodowym graczem, zatem może wykonywać ruchy wzajemnie się wykluczające, chociażby po to, aby zmylić czynniki go obserwujące. Porządek z chaosu, ta zasada działa i obowiązuje w polityce. Jaka zatem jest ostateczna prawda i w co wierzy Putin? Po owocach ich poznamy, więc z Putinem sprawa jest niezwykle skomplikowana, ponieważ z jednej strony kieruje się on potencjalnie szczytnymi ideałami aby jednocześnie drugą dłonią dawać nakaz mordowania ludzi, chociażby na Ukrainie.
   Tak, rozumiem, że jest to odpowiedź ogólna, ale jednak sądzę, że satysfakcjonująca na Twoje zapytanie. Drogi Panie Faker, Pamiętaj, że polityka to niekończąca się seria zmyłek i uników. Władimir Putin jest doskonałym Politykiem i byłym agentem, zatem wie jakie podejmować kroki, aby dzięki nim zmylić służby innych państw.
   I na koniec, proszę pamiętać, że Putin gra jednocześnie na kilku fortepianach, dzięki temu realizuje kilka różnych projektów jednocześnie, obserwując co się wydarzy. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku Łuku Palmyry oraz cytatu z powyższego artykułu.
   Pozdrawiamy Redakcja.

Comments are closed.