Ederman ujawnia wiadomość, którą otrzymał od obcej cywilizacji.


1 Ederman ujawnia wiadomość którą otrzymał od obcej cywilizacj


,,Nauka dnia dzisiejszego zaczyna studiować zjawiska niefizyczne, dzięki temu osiągnie więcej postępów w ciągu dekady niż we wszystkich poprzednich stuleciach jej istnienia.’’

Nikola Tesla.

Komunikat transmisyjny czy tak zwany komunikat channelingowy, jaki w ostatnim czasie otrzymał Jean Ederman obiegł stacje informacyjne na całym świecie. Stało się tak, dlatego ponieważ nie jest to zwykła wiadomość, lecz przesłanie pochodzące od obcej cywilizacji, jak wierzy sam Ederman. Czym jest sam channeling? Jest to zdolność, umiejętność projekcji astralnej i zrozumienia jej sensu. Istnieje mnóstwo wiarygodnych dowodów mówiących o prowadzonych badaniach nad tą formą komunikacji na poziomie militarnym oraz przez CIA.

,,Udana próba channelingu, czyli projekcji astralnej została przeprowadzona w niezależnych laboratoriach i przyniosła znaczące naukowe dowody na rzeczywistość zjawiska. Dodatkową zaletą tych wyników było odkrycie, że coraz więcej osób może wykazać wysokiej jakości zdalny podgląd, często ku własnemu zdziwieniu. CIA uczestniczyła nawet jako zdalni widzowie, aby krytykować protokoły. Personel CIA wygenerował pomyślne opisy celów o wystarczająco wysokiej jakości, aby umożliwić ślepe dopasowanie opisów do celów przez niezależnych sędziów. Channeling to nie tylko umiejętność porozumiewania się na odległość, ale także i może przede wszystkim zdolność projekcji siłą umysłu.

Dr. Russel współpracownik Agencji Wywiadu Wojskowego USA.

A teraz kilka słów o Edermanie. Otóż utrzymuje on, że był wojskowym pilotem odrzutowym, kontrolerem ruchu lotniczego i menadżerem lotniska, i jest mistrzem w dziedzinie ekonomii. Twierdzi, że od 6 roku życia ma doświadczenia channelingu z UFO. Ederman opublikował książkę zatytułowaną „Science of Extraterrestrials” w 2006 roku. Ta praca została poddana przeglądowi przez wielu badaczy UFO i uzyskała duże uznanie.

Siedem obrazów ukazujących UFO. Prawda może szokować.

Jako pilot w wojsku twierdził, że miał kontakt z technologią pozaziemską, w tym z pilotowaniem jednostki pochodzenia pozaziemskiego. Z biegiem lat Ederman przemawiał na wielu konferencjach poświęconych tematyce UFO oraz podzielił się interesującymi relacjami, w których twierdzi, że był zaangażowany w sprawę technologii kosmicznej.

Przejdźmy do samego zagadnienia owego przesłania, które stanowi motor napędowy dzisiejszej publikacji. Otóż ogólny tekst jest spójny i inteligentny, czerpie z szeregu trudnych wyzwań, przed jakimi stoi ludzkość i nie wydaje się, aby zawierały one taktykę samozaparcia lub gratyfikacji ego, które często zawierają inne wiadomości.

,,Nie jesteśmy zwykłymi obserwatorami, jesteśmy świadomi tak jak wy jesteście. Nasze istnienie jest rzeczywistością, ale większość z was nie postrzega tego jeszcze, ponieważ przez większość czasu pozostajemy niewidzialni dla waszych zmysłów i narzędzi. Chcemy wypełnić tę pustkę w tej chwili w waszej historii. Podjęliśmy tę wspólną decyzję po naszej stronie, ale to nie wystarczy, potrzebujemy także waszej decyzji.’’

,,Wielka fala energii jest na horyzoncie. Pociąga to za sobą bardzo pozytywne, ale także bardzo negatywne potencjały. W tym czasie wspaniałe możliwości rozwoju stoją obok rzeczywistej groźby zniszczenia. Jesteśmy smutni, gdy widzimy mężczyzn, kobiety i dzieci cierpiące w takim stopniu w swoim ciele i w ich sercach, gdy noszą takie wewnętrzne światło. To światło może być przyszłością ludzkości, nie zabijajcie go.’’

,,Nasze relacje mogą rozwijać się etapami. Zaistniałoby kilka etapów od kilku lat lub dziesięcioleci, demonstracyjny wygląd naszych statków, fizyczny wygląd obok istot ludzkich, współpraca w waszej technicznej i duchowej ewolucji, odkrycie części galaktyki, poprowadzimy was ku odpowiedziom, jakich od stuleci i tysiąc leci poszukujecie a do których bez naszej pomocy nigdy nie dotrzecie.’’

,,Każdy z was chce korzystać ze swojej wolnej woli i doświadczać szczęścia. Twoja wolna wola zależy od wiedzy, którą posiadasz o swojej własnej mocy. Wasze szczęście zależy od miłości, którą dajecie i otrzymacie. Podobnie jak wszystkie świadome rasy na tym etapie postępu, możesz czuć się odizolowanym na swojej planecie. To wrażenie daje ci pewien obraz twojego przeznaczenia. Jednak jesteście na krawędzi wielkich wstrząsów, o których wie tylko mniejszość. Nie jest naszym obowiązkiem modyfikowanie waszej przyszłości bez waszego wyboru i zgody. Rozważcie tę wiadomość jako ogólnoświatowe referendum, a swoją odpowiedź jako głosowanie.’’

To przesłanie Jean Ederman niezwłocznie ogłosił światu, na tyle na ile był wstanie. Podkreśla jednak, że CIA dysponuje tajnym archiwum gdzie przechowywane są tego typu wiadomości. Jest to ściśle tajny projekt, o którym wie niewielu ludzi. Jednak motywem przewodnim większości nawiązanych kontaktów jest przestroga dla ludzkości o zbliżających się globalnych przemianach, od których będzie zależeć przyszłość naszej cywilizacji oraz prośba, aby ludzkość zgodziła się na współprace z ową obcą cywilizacją, która nas obserwuje i rozumie, jednak bez naszej zgody ingerować nie może.

Wschodnie wybrzeże USA rajem dla amatorów UFO.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 3 Comments

  1. Potwierdzam, są z nami, obserwują, manipulują, nakierowują. Szkoda, że klika trzyma to bez sensu przed opinią publiczną w wielkiej tajemnicy. Ludzie myśleliby inaczej. PS. Demon nie pyta o zgodę.

  2. ciekawa tematyka warto poczytać – myślę że nie jesteśmy jedyną cywilizacją na tej planecie…

  3. Przekaz podobny lub równoznaczny z tym jak ktoś za podszeptem demona bądź złego ducha wpuszcza go do siebie. Sam z siebie nie wejdzie on, tylko mendzi o zgodę. A jak już wyżebrze tą zgodę, to już po tobie, ma cię w garści. Najdziwniejsze jest to że ci co wierzą w istnienie światów równoległych, ochoczo odrzucają istnienie sfery niewidzialnej, duchowej, ona istnieje i nas widzi, my jej nie widzimy. Coś jak lustro weneckie, które działa dla nas jak bariera ochronna od tej niewidzialnej swołoczy.

Comments are closed.