Edward Snowden Cz.1 Tajemnica, bezpieczeństwo, zwycięstwo.

15 Edward Snowden Cz.1 Tajemnica, bezpieczeństwo, zwycięstwo
Fot. youtube.com

[fb_button]

Drodzy Czytelnicy, czym dla Was jest wolność, patriotyzm, prawda i bycie człowiekiem? Jak daleko bylibyście w stanie się posunąć by bronić wartości, jakie wyznajecie? Posunęlibyście się daleko, a może nawet dalej niż sądzicie? Tajemnica gwarantuje bezpieczeństwo a bezpieczeństwo gwarantuje przewagę i ostateczne zwycięstwo. Taką zasadę wyznają tajne służby oraz sekretne organizacje. Wszystko to, co ważne i fundamentalne ma być okryte tajemnicą, ponieważ tylko w ten sposób będzie można osiągnąć wyznaczony cel bez dodatkowych przeciwności i opóźnień.

Jeżeli my coś wiemy, wówczas nikomu tego nie zdradzamy, gdyż nawet powierzenie sekretu jednej osobie z poza kręgu wtajemniczonych może skutkować wyjawieniem tajemnicy i przechwyceniu jej przez potencjalnych wrogów. Tak wygląda krąg mrocznych sekretów i agend rządowych. Nic, co znajduje się w obrębie danego obszaru nie może wypłynąć na jaw. Dlaczego dziś w taki sposób zaczynamy artykuł? Otóż rozpoczynamy cykl poświęcony Edwardowi Snowdenowi, człowiekowi, o którym historia będzie jeszcze długo pamiętać.

Historia czy też sami historycy tworzący w pewnym sensie ramy owej historii bardzo często dopuszczają się jej zakłamania, taka jest niestety prawda. Są osoby, które sprowadza się do roli fanatyków czy nawet ludzi niezrównoważonych psychicznie po, mimo że tak naprawdę byli oni nieziemsko inteligenti, byli oni rewolucjonistami swoich czasów. Bardzo często też z ludzi, którzy w zasadzie z człowieczeństwa już nie wiele posiadają, kreuje się bohaterów i ikony warte zapamiętanie oraz naśladowania. W przypadku Edwarda Snowdena nie zgadzamy się na to i dlatego też decydujemy się na opublikowanie felietonu opisującego sylwetkę tego człowieka naszych czasów. Człowieka, który osiągnął już bardzo wiele, a i mam przeczycie, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Snowden był gotowy poświęcić wszystko dla prawdy, był gotowy poświęcić wszystko, co dotychczas osiągnął nie dla swojej sławy czy też spełnienia chorych ambicji, lecz dla nas, zwykłych ludzi, którzy są codziennie okłamywani i manipulowani. Być może wielu z Was nie zgodzi się z tym, co teraz napiszę, ale posunąłbym się nawet do porównania osoby Snowdena z człowiekiem z przeszłości. Kim jest ten człowiek? To Jezus z Nazaretu. Dlaczego takie porównanie lub próba postawienia tych dwóch tak różnych i odmiennych postaci obok siebie? Otóż oboje charakteryzują się ogromną inteligencją a także pewną prostotą i umiejętnością dotarcia do drugiego człowieka.

Ponad to są gotowi oddać wszystko za ideę, która przepełnia czy też przepełniała ich życie. Tak, Jezus oddał swoje życie, natomiast Snowden żyje, ale nie jest to życie, które miał do tej pory, można napisać, że ono dla niego umarło. Snowden sprzeciwił się NSA, CIA i wielu innym organizacjom USA. Rząd tego kraju z Obamą na czele demonizował Snowdena i robił wszystko by go ośmieszyć, zdyskredytować i ukazać jako przestępcę oraz terrorystę. A zatem, Edward Snowden powiedział DOŚĆ konglomeratowi zła, jaki panoszy się w wielu organizacjach naszego globu. Podobnie Jezus z Nazaretu powiedział DOŚĆ ówczesnemu złu, za co między innymi oddał swoje życie.

Edward Snowden ujawnił wiele tajemnic, ujawnił wiele informacji, które nigdy nie miały wyjść na jaw. Zrobił to dla ludzi, mimo iż doskonale zdawał sobie sprawę z konsekwencji, jakie przyjdzie mu ponieść, a będzie to głównie bezkarna nagonka na jego osobę w mediach głównego nurtu, która zmieni dotychczasowe życie tego młodego i wybitnie utalentowanego człowieka. Tajne projekty, które ujawnił przyczyniły się do lepszego zrozumienia, z czym obecnie mamy do czynienia.

Oczywiście będziemy o tym pisać w kolejnych częściach felietonu jednak, jeżeli mielibyśmy się dziś podjąć jakiejś konkluzji i uformowania pewnego klucza określającego obecne czasy, to napisalibyśmy w ten sposób: WALKA Z TERRORYZMEM TO W GRUNCIE RZECZY FIKCJA, TUTAJ CHODZI PRZEDE WSZYSTKIM O PRZEJĘCIE KONTROLI FINANSOWEJ ORAZ KONTROLI NAD OBIEGIEM INFORMACJI A CO ZA TYM IDZIE, KONTROLOWANIE RZECZYWISTOŚCI. TAK OBECNIE WYGLĄDAJĄ FUNDAMENTY NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATOWEGO.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 2 Comments

  1. Całe życie manipulował, oszukiwał i za wszelka cenę tworzył podwaliny pod NWO, dziś już go nie ma i prawdopodobnie stanie sam i nagi przed Kimś kto osądzi go z jego czynów doczesnych. I tutaj powstaje zasadnicze pytanie czy było warto szerzyć zło, skoro miał tak ogromne możliwości do tego by rozpowszechniać dobro. Sądzę, że teraz może rozbrzmiewać to pytanie w jego głowie.

Comments are closed.