Snowden ujawnia, że Osama Bin Laden żyje i ma się dobrze.

14 Edward Snowden ujawnia, że Osama Bin Laden żyje i ma się dobrze
Fot. youtube.com

,,Osama Bin Laden Żyje na Bahamach.(…) Mam dokumenty dowodzące, że Bin Laden wciąż znajduje się na liście płac CIA Nadal otrzymuje ponad 100 000 dolarów miesięcznie, które są przenoszone przez niektóre przednie firmy i organizacje, bezpośrednio do swojego konta bankowego w Nassau. Nie jestem pewien, gdzie on jest teraz, ale w 2013 roku mieszkał spokojnie w swojej willi z pięcioma żonami i wieloma dziećmi.’’

Edward Snowden.

Po tych słowach wypowiedzianych przez Edwarda Snowdena, byłego pracownika NSA, agencji, którą możemy bez obaw nazwać wielkim bratem globalnej wioski, na nowo rozgorzała dyskusja o to czy aby Osama Bin Laden rzeczywiście został zabity, czy może była to fikcja po to, aby zakończyć tę sprawę, która notabene powoli męczyła Amerykanów a sam rząd USA potrzebował sukcesu, nawet sukcesu zaaranżowanego. Przy okazji można dodać, że wielu sceptyków, ja również, podchodzi z dystansem do osoby Bin Ladena, który rzekomo miał zorganizować zamachy na WTC z 11 września, mało tego sądzę, że Bin Laden nie został nigdy zabity, ponieważ był jedynie twarzą owych zamachów a nie ich organizatorem. Poniżej zamieszczamy w ramach przypomnienia artykuł z przed paru tygodni, w który pisaliśmy, że Bin Laden mógł być tak naprawdę tajnym agentem CIA.

Czy Osama Bin Laden był tajnym agentem CIA?

Wróćmy jednak do dzisiejszych rozważań. Po publikacji wypowiedzi, Snowdena, rozgorzała dyskusja, wyciekły nowe informacje potwierdzające, iż rzeczywiście Edward Snowden wszedł w posiadanie dokumentów potwierdzających, iż Osama Bin Laden znajduje się na liście płac CIA i obecnie mieszka na Bahamach w luksusie i przepychu. Mieszka w luksusie ów swego czasu najbardziej poszukiwany terrorysta świata. Obok tych informacji ujawnionych przez Edwarda Snowdena byłego pracownika NSA i bądź, co bądź człowieka geniusza, nie możemy przejść obojętnie, ponieważ wszystkie informacje, jakie do tej pory ujawniał były zgodne z rzeczywistością i prawdą.

Przypomnijmy w roku 2013 Edward Snowden ujawnił dokumenty dotyczące wielu rządowych programów służących do inwigilacji społeczeństwa, tutaj możemy wymienić chociażby program PRISM. To wszystko spowodowało, że został on oskarżony o popełnienie wielu przestępstw. Można to różnie interpretować, nie mniej, jeżeli prześledzimy bliżej życiorys Snowdena to szybko zauważymy, że był i jest on wielkim Patriotą, a czynu, jakiego się dopuścił, dopuścił się ze względu na obywateli, którzy nieświadomie byli i być może nadal są inwigilowani, podsłuchiwani a ich wolność to czysta fikcja i pewnego rodzaju złudzenie.

Wszystkie zarzuty postawione teraz już byłemu pracownikowi NSA zawierały kary do 10 lat więzienia. W związku z tym Snowden nie miał innego wyboru jak tylko opuścić USA. Otóż rząd Stanów Zjednoczonych czyni wiele, między innymi zapoczątkował wojnę na Bliskim Wschodzie, co spowodowało destabilizacje i obecny chaos a także falę migracji do Europy a jednak ten sam rząd nie ponosi żadnych konsekwencji swoich czynów. Natomiast, jeżeli obywatel USA w tym przypadku Edward Snowden ujawnia dokumenty potwierdzające bezkarne działania jednej z najważniejszych agencji rządowych NSA w USA wówczas ponosi konsekwencje, ponieważ wygląda na to, że lepiej by było gdyby owych dokumentów nie ujawniał a ów skandaliczny proceder trwał nadal.

Edward Snowden Cz.1 Tajemnica, bezpieczeństwo, zwycięstwo.

Edward Snowden Cz.2 Ujawnienie projektu szpiegowskiego PRISM.

Edward Snowden Cz.3 Prawda Nas wyzwoli.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 5 Comments

  1. Snowden to nowy Kukliński.Obaj uratowali świat od zagłady.Kukliński od nuklearnej,Snowden od zagłady wolności człowieka.!

  2. Wszystkie wojny sprowokowane były działalnością Stanów- a to w imię wolności, swobód, pomocy uciśnionym…Chodziło jak zwykle o sferę wpływów, kolejne ziemie, wypróbowanie nowej broni, ropę naftową. Każdy pretekst był dobry. Do dziś Korea, Wietnam , w XX wieku Europa i kolejne wojny na bliskim wschodzie….noszą ślady tej zbrodniczej działalności…Wielkie korporacje decydują gdzie i jaka wojna wybuchnie. Przywożą w metalowych pudłach martwych żołnierzy amerykańskim matkom i żonom…Miliony cierpią do dziś … A nasz rząd i prezes mało nie umierają z dzikiego zachwytu barci zza oceanu. Prezydent Kaczyński wprost kipiał miłością do Stanów, a lekceważony był w sposób perfekcyjny…Jakie to żałosne i krótkowzroczne.Wielki brat ma w „głębokim poważaniu” Polaczków,czego dowodów nad miarę.

    1. Odkąd zlikwidowali armię poborową, żołnierze nie mają co narzekać na swoje uczestnictwo. Sami są winni.

Comments are closed.