Egipska moneta ukazuje Obcego i napis: tu w odpowiednim czasie.


10 Egipska moneta ukazuje Obcego i napis ,,Tu w odpowiednim czasie.’’


,,Podczas renowacji domu w Egipcie ktoś natknął się na tajemniczą monetę, która zdaje się pokazywać głowę istoty pozaziemskiej, z ogromnymi pustymi oczami, łysą głową i cienkimi policzkami. A zatem czy się nam to podoba czy nie, temat istnienia obcych cywilizacji powraca.’’

Komentarz w thesun.com.uk

W ostatnim czasie bardzo dużo uwagi poświęca się kosmitom, poświęca się temu czy istnieją czy też nie. Powstaje bardzo duża ilość filmów obrazujących atak obcej cywilizacji na ziemię, atak z pod ziemi, atak dosłownie z każdej możliwej strony, jaką tylko scenariusz filmowy zdoła przyjąć a aktorzy odegrać. Jednak w tym wszystkim można zapytać o prawdę, o pewnego rodzaju fundament, który mógłby stanowić mocne oparcie dla przekonania, że oni tam są, istnieją i być może nawet nas obserwują. Roswell, szczątki kosmitów, przesłania, kontakty trzeciego stopnia i tak dalej, ale czy tylko tego typu argumenty można dziś odnaleźć czy są jeszcze jakieś inne?

W przeszłości odnaleziono bardzo dużo starożytnych monet przedstawiających, jak to się wierzy, istotę z poza naszej planety, obcego z odległych mroków kosmosu. Tak też jest w przypadku znanej na całym świecie monety odkrytej w Egipcie, przedstawiającej oblicze istoty w jakimś stopniu podobnej do człowieka, ale nie będącej nim, lecz właśnie bardziej kosmitą. Tego typu odkrycia stawiają przed nami istotne pytania jak chociażby to: co by było gdybyśmy nie byli sami a nasza historia nie była całą historią? Moneta z Egiptu jest jednym z tych odkryć, które sprawiają, że zaczynamy kwestionować pewne fakty z życia.

Z resztą prawda jest taka, że od wieków ludzie z całego świata odkrywali starożytne monety, które stanowiły paliwo do snucia kolejnych teorii i hipotez na temat życia pozaziemskiego. Wiele z owych monet przedstawia dziwne obiekty latające, podczas gdy inne wydają się być przekonującym dowodem na to, że faktycznie odwiedzają nas obce formy życia. Druga strona monety odnalezionej w Egipcie ukazuje nam statek kosmiczny, albo po prostu niezidentyfikowany obiekt latających UFO.

Dla wielu osób ten obiekt jest ostatecznym i wiarygodnym dowodem na istnienie obcych cywilizacji zamieszkujących planety odległe od naszej, jednakże systematycznie odwiedzających planetę Ziemię i naszą cywilizację. Mówi się także o powstaniu pewnego projektu, czy też bractwa zrzeszającego wybrane osoby, które wiedzą o tym procederze, mało tego, nawiązały one kontakt z obcą cywilizacją i realizują plany, jakie nakaże obcy, na szkodę całej ludzkości.

10 Egipska moneta ukazuje Obcego i napis ,,Tu w odpowiednim czasie.’’ 3

Jak jednak byśmy do tematu niezwykłego znaleziska z Egiptu podchodzili to są osoby, które ów odkrycie akceptują, są i też takie, które je negują, wskazując iż ów spodek czy też niezidentyfikowany obiekt latający jest po prostu obrazem starożytnej tarczy. Egipska moneta wzbudziła już wiele skrajnych emocji, ale te najważniejsze czynniki, które zapoczątkowała to zainteresowanie ze strony ufologów oraz sceptyków. Thesun.com.uk tak komentuje całe zajście.

,,Podczas renowacji domu w Egipcie ktoś natknął się na tajemniczą monetę, która zdaje się pokazywać głowę istoty pozaziemskiej, z ogromnymi pustymi oczami, łysą głową i cienkimi policzkami. A zatem czy się nam to podoba czy nie, temat istnienia obcych cywilizacji powraca.’’

Z kolei Mysterious Earth zamieściło komentarz wskazujący na istnienie innych monet, które nie zostały ujawnione. Dlaczego?

,,Grupa ludzi, którzy pracowali przy renowacji domu w południowym Egipcie, znalazła wiele bardzo rzadkich monet. Odkrywcy nieoficjalnie wspominają o wizerunkach obcych bogów, rydwanów kosmicznych a nawet czegoś, co wyglądało niczym mapa. Na ową mapę składało się kilka różnych monet.’’

Monety posiadają napisy w języku łacińskim a zatem to wskazuje na jeden podstawowy element. Nie pochodzącą one z Egiptu lecz zostały one tam jedynie z jakiegoś powodu przetransportowane. Moneta zawiera łacińskie przesłanie które brzmi: ,,OPPORTUNUS Adest’’ czyli ,,Tu w odpowiednim czasie.’’ Co oznaczają te tajemnicze słowa? Czy w przyszłości miało dojść do jakiegoś ważnego wydarzenia właśnie w miejscu stworzenia owej monety?

Wielki Kanion wiosna roku 1994: Odkryto Biblię Obcych.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.