Elon Musk na Halloween ubrał satanistyczny kostium z odwróconym krzyżem w głowie Baphometa.


Użytkownicy mediów społecznościowych zgadywali strój Elona Muska. Myśleli, że jest to wynik inspiracji postaciami z komiksów Marvela i DC. Ale żaden nie wydaje się pasować. Niektórzy użytkownicy Twittera szybko zauważyli głowę diabła na jego kostiumie, komentując i dopytując: „O co chodzi z tą szatańską symboliką, bracie?” Inny użytkownik podzielił się zbliżeniem na zdjęcia symboli i skomentował: „Zostałeś oczerniony tak bardzo, że zdecydowałeś się zostać mistrzem diabła?”

Elon Musk przejął Twittera. Elon Musk wyrzucił kierownictwo Twittera za cenzurowanie treści. Elon Musk odblokuje konto Donalda Trumpa? Elon Musk pomaga Ukrainie. Elon Musk, Elon Musk i raz jeszcze Elon Musk. Czy jednak aby na pewno jest to nasz nowy „zbawiciel”, czy tylko kolejny „wilk w owczej skórze”? Dziś jeszcze tego nie przesądzam, ale mam zamiar napisać o kilku kwestiach.

Jednak na samym wstępie pytanie: kto był dotychczasowym „ globalnym guru”, wykreowanym przez tak zwane „elity”? Oczywiście Bill Gates, i nadal nim jest, jednak jego czas dobiega końca. Cóż… Wiecznie żył nie będzie. A to oznacza, że należy wykreować jego następcę. Tym następcą będzie w mojej opinii Elon Musk. Kto kreuje? Oczywiście przede wszystkim CIA, na zlecenie Deep State. Tacy „multimiliarderzy” nie biorą się znikąd.

I mała ciekawostka, znak dla nas. Otóż nazwisko Gates oznacza: „bramy”, natomiast nazwisko Musk fonicznie oznacza: „maska”. Obaj ci panowie są pewnego rodzaju operacją „fałszywej flagi”. Otrzymali oni konkretne zadanie, w zamian za bogactwo, sławę, globalną rozpoznawalność. Jakie było zadanie stojące przez Billem „Bramą” Gatesem? Sądzę, że wszyscy mniej więcej wiemy. Ostatnie lata w tej kwestii ujawniają znaczną część ukrywanej prawdy. Jakie będzie zadanie przed Elonem „Maską” Muskiem? Z pewnością niebawem się dowiemy.

A teraz najnowszy „hit mody”, również związany z naszym dzisiejszym „bohaterem”. Otóż Elon Musk poszedł w tango z szatanem w Halloween, nosząc kostium „The Devil’s Champion”, który zawierał odwrócony krzyż wewnątrz głowy Baphometa. Na wypadek, gdybyście zastanawiali się, po czyjej stronie „gra” właściciel Twittera Elon Musk, Bóg czy diabeł, to poniższe zdjęcie wystarczy, aby wyjaśnić ten palący problem. Spójrzcie:Nie zrozumcie mnie źle, nie mówię, że Elon Musk jest satanistą, ale kiedy „dodam dwa plus dwa”, to wówczas okaże się, że Musk jest coraz bliżej tego, aby satanistą bardziej lub mniej świadomym się stać, i to oficjalnie. W mojej opinii tak czy owak, Elon Musk z pewnością znajduje się na liście „stronników diabła” i jako taki, diabeł pobłogosławił mu bogactwami wykraczającymi poza współczesne porównanie, które niesie ze sobą niemal nieograniczoną władzę i wpływy.

I jeszcze jedno, otóż zastanawiam się, czy będzie nosił kostium „Diabelskiego Czempiona” w dniu, w którym jego firma, to jest: „Neuralink” zacznie wszczepiać mikroczipy do mózgów ludzi? O tak, człowieku, to właśnie nadchodzi i o tym już kilkukrotnie na naszym portalu pisaliśmy. To też ponownie śmiem stwierdzić, że Musk to „wilk w owczej skórze”, a jego „ciemna strona”, będzie z czasem, coraz bardziej uwidaczniać się.

Celebryci przejęli platformy mediów społecznościowych swoimi halloweenowymi dopasowaniami. Nowy dyrektor generalny i właściciel Twittera nie pozostawał w tyle za trendem. Elon Musk udostępnił dwa swoje zdjęcia na Twitterze.

W tym roku wybrał strój satanistów. Publikując na Twitterze swoje zdjęcie z mamą Maye. Elon jest ubrany w coś, co wygląda jak kostium superbohatera, ale ma satanistyczne symbole na jego piersi i opaskach na ramionach.”

Komentuje NEWS18.

Użytkownicy mediów społecznościowych zgadywali strój Elona Muska. Myśleli, że jest to wynik inspiracji postaciami z komiksów Marvela i DC. Ale żaden nie wydaje się pasować. Niektórzy użytkownicy Twittera szybko zauważyli głowę diabła na jego kostiumie, komentując i dopytując: „O co chodzi z tą szatańską symboliką, bracie?” Inny użytkownik podzielił się zbliżeniem na zdjęcia symboli i skomentował: „Zostałeś oczerniony tak bardzo, że zdecydowałeś się zostać mistrzem diabła?”


Przeczytaj również:

Miliarderzy Thiel i Musk, starają się być pierwszymi, którzy wprowadzą mikrochip do mózgu człowieka na skalę masową.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com / Twitter Elona Muska.


 

This article has 2 Comments

  1. No cóż Panie Redaktorze, nic dodać i nic ująć. Gratuluję przenikliwości i ostrożności. To niewątpliwie dar od Ducha Świętego. Musk i Gates to są aktorzy tego samego teatru, którego dyrektorem jest sam szatan. Oni tylko grają swoje role. Jeden „dobrego gliny”, a drugi „złego gliny”, ale to są tylko rolę, za które gażę obydwu wypłaca Lucyfer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *