Emmanuel Macron wzywa do utworzenia nowego europejskiego organu politycznego, który miałby większą władzę niż UE.

Udostępnij

Macron zaproponował i tutaj cytujemy: „Europejską Wspólnotę Polityczną, która umożliwiłaby demokratycznym narodom europejskim, wyznającym demokratyczne wartości, znalezienie nowej przestrzeni dla współpracy politycznej”. Macron wymienił tutaj bezpieczeństwo, energię, transport, inwestycje w infrastrukturę i przemieszczanie się przez granice, zwłaszcza dla młodych ludzi, jako kwestie, którymi ten organ miałby się zająć.

Emmanuel Macron, w ostatnim czasie sporo o nim na naszej stronie internetowej. Przypadek? Niemniej jednak dziś ponownie człowiek ten przyciągnął naszą uwagę i w związku z tym, kolejny raz poświęcimy naszą publikację Macronowi. Na wstępie przytoczymy słowa wypowiedziane przez Prezydenta Francji, tak aby każdy, kto jeszcze nie ma „oświeconego” spojrzenia na tę osobę, już je posiadł: „Bestia już nadchodzi i nikt jej nie powstrzyma”. Tak dokładnie brzmiały słowa wypowiedziane przez Macrona.

A teraz do meritum, otóż Emmanuel Macron wezwał do utworzenia nowej organizacji politycznej jednoczącej demokracje na kontynencie europejskim, ostrzegając przy tym, że Ukraina prawdopodobnie nie przystąpi do UE przez następne kilkadziesiąt lat. Należy od razu zadać pytanie o jaką demokrację w Europie chodzi? Czy tę demokrację gdzie pokojowe protesty obywateli są siłą pacyfikowane i brutalnie „pałowane” przez policję? A może demokrację gdzie siłą zmusza się obywateli do przyjęcia preparatu eksperymentalnego na COVID-19? Jeżeli tak wygląda demokracja w Europie to „biada każdemu kto będzie podlegał jurysdykcji takiej demokracji”. A teraz w ramach przypomnienia:

Im więcej osób zaszczepimy, tym mniej miejsca pozostawimy na rozprzestrzenianie się wirusa. To nowy wyścig prędkości, który jest w toku. Musimy dążyć do szczepień wszystkich Francuzów.” Następnie Macron powiedział pracownikom opieki zdrowotnej: „Na zaszczepienie macie czas do 15 września. Od 15 września będą przeprowadzane kontrole i nakładane sankcje. Czysta Kwintesencja demokracji!

Obecnie coraz częściej nawołuje się do ożywienia europejskiego marzenia o coraz to ściślejszej integracji Unii. Jednakże ta tak zwana „pandemia” COVID-19 udowodniła nam wielokrotnie, że aby chronić życie i zdrowie oraz zachować gospodarkę poszczególnych krajów w dobrym stanie, należy wręcz czym prędzej odciąć się od decyzji płynących z Brukseli. Natomiast 9 maja 2022 roku, w dniu Europy, Emmanuel Macron wzywał do utworzenia nowej europejskiej grupy politycznej z realną władzą, oraz z nim samym jako przywódcą.

W mojej opinii nie jest to nic innego jak nowy rozdział w dążeniu do „Nowego Porządku Świata”, w który to rozległy plan wpisuje się także „Wielki Reset” autorstwa Klausa Schwaba. Wszystko, dosłownie każda licząca się siła polityczna globu, lobbuje za wprowadzeniem „światowego rządu”. Oczywiście za plecami tych polityków stoją potężne siły masońskie, bankierskie, syjonistyczne i satanistyczne. Każdemu kto chce zgłębić ten temat polecamy dwie publikacje w tej kwestii:


Źródło: https://globalne-archiwum.pl/nowy-porzadek-swiata-nwo-chcesz-wiedziec-czym-jest-mamy-dla-ciebie-garsc-prawdy-prawda-ta-moze-przewrocic-twoje-zycie/

Źródło: https://globalne-archiwum.pl/uzewnetrznienie-hierarchii-nwo-nie-ma-w-zamierzeniu-stworzenia-lepszego-swiata-dlatego-czas-sie-zbudzic-i-rozpoznac-wroga/

Macron wzywa do utworzenia nowego europejskiego organu i ostrzega Ukrainę przed oczekiwaniem na ewentualne członkostwo w Unii Europejskiej. Przemawiając dwa dni po zaprzysiężeniu na drugą kadencję jako prezydent Francji, Emmanuel Macron wezwał do jeszcze większego i bardziej zintensyfikowanego myślenia o przyszłości Europy, mówiąc, że wojna na Ukrainie pokazała potrzebę: „historycznego procesu refleksji”. Emmanuel Macron powiedział również, że:

Europa musi uczyć się na błędach z przeszłości, aby zapewnić, że Rosja nie zostanie upokorzona w negocjacjach pokojowych.”

Donosi The Guardian UK.

Innymi słowy Rosja w Europie ma się świetnie, a jej adwokatami i tymi, którzy pilnują interesów Moskwy w Europie są nie tylko Niemcy czy Włosi ale także Francuzi. My natomiast jako Polska „wypruwamy sobie żyły” dla Ukrainy a na końcu to my zostaniemy po raz kolejny „wydymani” przez wszystkich dookoła w tym także Ukrainę. Takie niestety jest moje przeczucie w tej kwestii. Mamy zbyt głupich i naiwnych polityków w PiS aby było inaczej. A teraz Spójrzcie na materiał źródłowy:


Źródło: https://www.dailymail.co.uk/news/article-10797935/Macron-says-DECADES-Ukraine-join-EU-warns-Russia-not-humiliated.html

Macron zaproponował i tutaj cytujemy: „Europejską Wspólnotę Polityczną, która umożliwiłaby demokratycznym narodom europejskim, wyznającym demokratyczne wartości, znalezienie nowej przestrzeni dla współpracy politycznej”. Macron wymienił tutaj bezpieczeństwo, energię, transport, inwestycje w infrastrukturę i przemieszczanie się przez granice, zwłaszcza dla młodych ludzi, jako kwestie, którymi ten organ miałby się zająć.

Bycie częścią tej organizacji nie wykluczałoby kraju z przystąpienia do Unii Europejskiej, a organizacja mogłaby obejmować „tych, którzy opuścili” blok europejski, konkludował Prezydent Francji:Interwencja Macrona ma miejsce, gdy państwa UE ścierają się o to, jak szybko posunąć się naprzód z wnioskiem Kijowa o członkostwo. Kwestia ta prawdopodobnie osiągnie punkt krytyczny w czerwcu, kiedy przywódcy UE zdecydują, czy przyznać Ukrainie status kandydata, krok proceduralny, który zwykle trwa lata.

Macron zasugerował, że opowiada się za szybką decyzją w sprawie statusu kandydata, jednocześnie tłumiąc nadzieje Kijowa na szybkie wejście do UE. Po przyznaniu statusu kandydata następują rozmowy na temat przystąpienia i procesu reform, tak aby kraj spełniał kryteria polityczne, gospodarcze i prawne UE.


Przeczytaj również:

Emmanuel Macron czyli: „Bóg z nami” Cz.1: ma zarówno żydowskie pochodzenie, jak i powiązania z Rzymem i imperium asyryjskim.

Emmanuel Macron czyli: „Bóg z nami” Cz.2: On ma w sobie starożytny akcent New Age, łączy swoje „jestestwo” z imperium asyryjskim.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 2 Comments

  1. A może inaczej: macron i szwab to masoneria francuska, a USA (CIA,Pentagon, NATO, soros, gates itd.) część masonerii anglosaskiej. Wielka Brytania dostanie przyzwolenie, bo leży w Europie. A o wypad USA z Europy chodzi. Reszta bez zmian.

  2. Ukraina to tylko narzędzie walki, nic więcej. Co się z nią stanie a przede wszystkim co się stanie z ludźmi to najmniejszy problem dla walczącej masonerii. Macron chce stworzyć kontrę dla Wielkiego Resetu (masonerii anglosaskiej) i zastąpić ją NWO pod własną egidą (masonerii francuskiej). A więc musi wykurzyć z Europy wpływy anglosasów a ich wasali spacyfikować (Polska, Ukraina). Choć, wg Macrona, :” organizacja mogłaby obejmować tych, którzy opuścili blok europejski” – czyli Wielką Brytanię. Dla ludzkości nic się nie zmieni na lepsze. Pospólstwo (goje) będzie w obu przypadkach skazane na więzienie niczym w Alcatraz. Wszystkie komunistyczne idee fix klausa szwaba przeznaczone dla zwykłych ludzi przejmie macron (głód, wywłaszczenie, zniszczenie klasy średniej, terror medyczny, ideologiczny, ekonomiczny). Popieranie autentycznej prawicy i kontrola wyborów(jeśli do nich dojdzie) to jedyna szansa na uratowanie życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.