Eskalacja napięcia na linii frontu. Rosja rozmieściła przy granicy z Ukrainą 100 000 żołnierzy.


Dmitrij Kozak, wiceszef rosyjskiej administracji prezydenckiej, cytowany przez rosyjską agencję informacyjną Tass, stwierdził, że: „rząd Ukrainy jest jak dzieci bawiące się zapałkami.” Pragniemy jednak zauważyć, że Putin nie jest człowiekiem szalonym, już wielokrotnie pokazał, że jego działania prowadzą do pewnego rodzaju wstrzymania działań USA, prowadzących do otwartego konfliktu. Jak wiemy, USA żyło z wywoływania wojen pod pozorem zaprowadzania demokracji, to też, uważamy, że obecnie rzeczywiście Rosja jest prowokowana przez USA przy użyciu „marionetek ukraińskich”. Obawiamy się również i tego, że nasz kraj także zostanie wciągnięty w konflikt otwarty, jeżeli do niego dojdzie.

„Kanclerz zażądała, aby wzrost napięcia na granicy Ukraińsko- Rosyjskiej został natychmiast zatrzymany.” Donoszą niemieckie media, relacjonując rozmowę telefoniczną między Merkel i Putinem. Natomiast Kreml stwierdził, że „Władimir Putin zauważył prowokacyjne działania Kijowa, które celowo zaogniają sytuację na linii kontaktu.” Również w czwartek sekretarz prasowy Białego Domu Jen Psaki powiedział, że Stany Zjednoczone rozmawiają o ruchach wojsk rosyjskich ze swoimi sojusznikami z NATO. „Rosja ma teraz więcej żołnierzy na granicy z Ukrainą niż kiedykolwiek od 2014 roku.” Powiedział dziennikarzom Psaki.

Kanclerz Niemiec Angela Merkel powiedziała w czwartek prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi, aby wycofał nagromadzone siły zbrojne w pobliżu granicy z Ukrainą. Co to oznacza? Otóż naszym oczom ukazuję się „wielka trójka” to jest: Rosja, Chiny i Iran, które to kraje rozsiewają błędy i knują swoje intrygi międzynarodowe na różnych frontach. Najgorsze jest to, że w obliczu tak strategicznych przemian globalnych, nasz kraj praktycznie nie posiada żadnej dyplomacji, ponieważ dyplomacja „na kolanach” prowadzona przez PiS względem Żydów i USA to zdrada stanu.

Szanowni Państwo, Rosja i Chiny nie tylko przejmują przywództwo od Stanów Zjednoczonych w walce z Iranem i ich ambicjami nuklearnymi, ale Putin umieścił obecnie 100 000 rosyjskich żołnierzy na granicy z Ukrainą. Na marginesie dodamy, że wielu badaczy Pisma Świętego, uważa Chiny za Biblijnego Goga, to też warto przytoczyć przy tej okazji fragment pochodzący z Księgi Ezechiela: A ty, synu człowieczy, prorokuj przeciwko Gogowi i mów: Tak mówi Wszechmocny Pan: Oto Ja wystąpię przeciwko tobie, Gogu, główny książę w Mesech i Tubal.”

Dalej, wedle tych samych badaczy Mesech oraz Tubal to odpowiedniki Rosji i Iranu. Zatem można kolokwialnie stwierdzić: „tik, tak”, współczesna cywilizacjo, „tik tak” na zegarze proroctw końca czasów, kiedy to narody świata zaczynają dostosowywać się w nieświadomym posłuszeństwie proroczemu słowu prawdy zawartemu w Biblii oraz licznych pismach proroczych. Dlatego teraz, gdy nie ma nikogo, kto rządzi Ameryką, oś zła na Bliskim Wschodzie i w Azji może wznieść się bez przeszkód.

„Oddziały ukraińskiego rządu walczyły z wspieranymi przez Rosję separatystami we wschodnich obwodach Doniecka i Ługańska, które stanowią część Donbasu, od czasu zajęcia przez rebeliantów części terytorium w kwietniu 2014 roku.

Obawy przed eskalacją działań wojennych wzrosły w ostatnich tygodniach. Ukraina podniosła alarm w związku ze zwiększeniem się rosyjskich sił zbrojnych wzdłuż wspólnej granicy państw i wznowionymi starciami na pierwszej linii frontu.”

Donosi: Al Jazzera.

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenskij przyleciał w czwartek na linię frontu konfliktu w Donbasie. Zdjęcia udostępnione przez biuro Zełenskiego ukazywały 43-letniego przywódcę w okopach z hełmem na głowie i kamizelce kuloodpornej, wręczającego nagrody ukraińskim żołnierzom i ściskającego im ręce. „Dziękuję za zachowanie spokoju i obronę naszej ziemi.” Powiedział Zełenskij żołnierzom podczas podróży i dodał: „Jesteście prawdziwym przykładem heroizmu i poświęcenia. Pamiętamy każdego wojownika, który zginął w obronie naszego kraju.”

Zełenskij na początku kwietnia wezwał NATO do wytyczenia Ukrainie drogi prowadzącej ku przyłączeniu tego kraju do bloku wojskowego, jakim jest NATO, a któremu Moskwa zaciekle sprzeciwia się. Prezydent Ukrainy dodał, że to jedyny sposób na zakończenie konfliktu w Donbasie. Jednak we wtorek (6-04-2021r.), Moskwa ogłosiła, że ​​rozpoczęła planowaną inspekcję gotowości bojowej swojej armii, obejmującą tysiące ćwiczeń. Wysoki rangą urzędnik Kremla powiedział w czwartek, że Rosja może w pewnych okolicznościach zostać zmuszona do obrony swoich obywateli w Donbasie.

Z kolei Dmitrij Kozak, wiceszef rosyjskiej administracji prezydenckiej, cytowany przez rosyjską agencję informacyjną Tass, stwierdził, że: „rząd Ukrainy jest jak dzieci bawiące się zapałkami.” Na koniec pragniemy jednak zauważyć, że Putin nie jest człowiekiem szalonym, już wielokrotnie pokazał, że jego działania prowadzą do pewnego rodzaju wstrzymania działań USA, prowadzących do otwartego konfliktu. Jak wiemy, USA żyło z wywoływania wojen pod pozorem zaprowadzania demokracji, to też, uważamy, że obecnie rzeczywiście Rosja jest prowokowana przez USA przy użyciu „marionetek ukraińskich”. Obawiamy się również i tego, że nasz kraj także zostanie wciągnięty w konflikt otwarty, jeżeli do niego dojdzie.


Przeczytaj również:

Władimir Putin ostrzega Europę przed NWO i stwierdza: ,,Bitwa się skończyła. Teraz rozpoczęła się wojna.’’


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz