Europa ulegnie dyktaturze nie lżejszej niż ta za czasów Hitlera. Plany przejęcia każdego kraju w Europie są gotowe.


Kłamstwo nazywane jest prawdą, stan permanentnej wojny toczonej przeciwko nam, to jest zwykłym obywatelom, określany jest mianem pokoju. Szaleństwo określane jest jako normalność, deprawacja i zboczenia to dziś nowy styl życia i pełne wyzwolenie. Dostrzegacie zatem, że nastąpiło całkowite pomieszanie pojęć, a jest to proces całkowicie kontrolowany i zaplanowany. Tutaj nie ma czegoś takiego jak „przypadek”.

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, że istnieją na tym świecie siły, bardzo potężne siły, których celem jest „złamać cię”. Następnie przejąć twoją „duszę”, przejąć twoją „wolność”, i ukształtować cię „na nowo”? Celem współczesnego świata, jest stworzyć „nowego człowieka”. Przez pojęcie „nowy człowiek”, mam na myśli „niewolnika”, który jest na tyle rozwinięty aby służyć „systemowi”, służyć „elitom”, ale nie na tyle przebudzony, aby zdać sobie sprawę, że jest niewolnikiem.

Tak więc, będziesz jadł robaki, będziesz jadł owady, nie będziesz posiadał nic i będziesz szczęśliwy. To nowa idea współczesności i taki świat nam szykują. W ubiegłym wieku zaistniały dwa przeklęte zdania, pierwsze to: „praca czyni wolnym”, oraz drugie: „myśmy tylko wykonywali rozkazy”. Dziś zło powraca ze zdwojoną siłą i oferuje nam praktycznie identyczną myśl przewodnią, czyli: „nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy”.

Ale, dlaczego na to pozwalamy jako cywilizacja? Dlaczego „oni” mogą robić z nami, to co robią? Otóż jest to wynik długotrwałego „prania mózgów”, po przez media „głównego nurtu”, po przez zgniłą kulturę, która de facto jest antykulturą. „Oni” sobie „wychowali” nas, jako społeczność a użyli do tego „przeklętej mamony”. Przez dziesięciolecia przejmowali największe korporacje, polityków, ich macki coraz wyraźniej sięgały po kolejne filary życia, w tym religię.

Żyjemy w zgniłym świecie, który już niebawem zawali się pod własnym ciężarem, a przejawy nadciągającego upadku, już dziś obserwujemy na całym świecie. To też musimy być silni psychicznie a przede wszystkim duchowo, aby móc „nie zwariować”, w tym „domu wariatów”. Zaiste nie jest proste żyć człowiekowi „zdrowemu” w „chorym” społeczeństwie. Jednakże jest to możliwe i de facto wasza obecność na tej stronie internetowej oraz podobnych do niej, świadczy o tym, że trzymacie się w „szeregu zwartym”.

Kłamstwo nazywane jest prawdą, stan permanentnej wojny toczonej przeciwko nam, to jest zwykłym obywatelom, określany jest mianem pokoju. Szaleństwo określane jest jako normalność, deprawacja i zboczenia to dziś nowy styl życia i pełne wyzwolenie. Dostrzegacie zatem, że nastąpiło całkowite pomieszanie pojęć, a jest to proces całkowicie kontrolowany i zaplanowany. Tutaj nie ma czegoś takiego jak „przypadek”.

Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym. (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”

George Orwell.

Wielu zajmuje eksponowane stanowiska, dzierży władzę w ręku i uważa, że jest w stanie ochronić siebie i swoje rodziny przed tym, co nam szykują. Wielu na przykład polityków uważa, że kosztem większości uratują siebie oraz swoje rodziny (przy okazji wzbogacając się). Innymi słowy przehandlują naszą wolność, zdrowie a i życie na rzecz własnego ocalenia. Jednak ci „biedni”, ponieważ „bardzo głupi” i krótkowzroczni politycy, nie rozumieją podstawowej kwestii.

Nie rozumieją, że co z tego, że dziś zapewnią sobie i swoim rodzinom względny spokój, jeżeli już jutro zniewolenie i inwigilacja, którą funduje się „masom społecznym”, dosięgnie ich dzieci, albo wnuki? Ci zdrajcy narodu „ułożyli” się z „możnymi tego świata”, dogadali się z nimi wystawiając nas, jako naród pod na przykład „zaszprycowanie się” preparatem całkowicie nie przebadanym, który może skutkować już niebawem globalną depopulacją. Co jeżeli to w żadnym, ale to w żadnym aspekcie nie chroni tych zdrajców w przyszłości?

Przyjrzyjmy się teraz, jak kraje europejskie ulegają dyktaturze, która w mojej opinii będzie bardziej bezwzględna aniżeli ta za czasów Adolfa Hitlera. Od lat możemy zauważyć, że plany „światowej grupy” mające na celu przejęcie każdego kraju w Europie są gotowe oraz są już realizowane. Tak wiele zniszczenia, tak wielka żądza władzy i panowania, tak wiele nienawiści wobec chrześcijan, wobec Boga.

W mojej opinii „posłańcy” szatana zstąpili już na ziemię i działają teraz w wybranych grupach. Ci nikczemni i potężni przywódcy są kontrolowani przez antychrysta, który jest teraz bardzo aktywny, a przynajmniej ja to dostrzegam. Uważam również, że antychryst przewodzi bardzo potężnej organizacji, w skład której wchodzą przebiegli „wybrańcy”, i nie wielu zdaje sobie sprawę z tego, co oni, to jest ci „wybrańcy”, tak naprawdę czynią. Dla przykładu podam, że w mojej opinii Klaus Schwab jest łącznikiem, po między nami a tą „elitarną grupą”, na czele której stoi antychryst.


Przeczytaj również:

Coś poszło nie tak z „PLANdemią”: K. Schwab, B. Gates, T. Ghebreyesus i inni „łącznicy”, zaczynają obawiać się o swoje życie?


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz