Fale elektromagnetyczne i tajna broń psychotroniczna PSI.

21 Fale elektromagnetyczne i tajna broń psychotroniczna PSI
Fot. youtube.com

[fb_button]

Jest jedna podstawowa zasada, o której powinniśmy wiedzieć, im mniej naszych danych w obrocie elektronicznej informacji tym nasza wolność i prywatność stoi na wyższym poziomie, ponieważ jesteśmy po za globalnym nadzorem różnego rodzaju instytucji.

Zapytacie się teraz zapewne, gdzie czai się zagrożenie związane z wyrabianiem Sobie podpisu elektronicznego, z przyjmowaniem czipowych paszportów książeczkowych i czipowych, plastykowych kart: dowodów osobistych,  praw jazdy i elektronicznych kart ubezpieczenia zdrowotnego, zakładaniem Sobie internetowych kont bankowych, indywidualnych profili w systemie „ePUAP” oraz wprowadzeniem wszelkich Swoich danych medycznych do elektronicznego systemu „eWUŚ”.

Odpowiedź, na to pytanie, jest prosta – drodzy czytelnicy poczytajcie Sobie, w Internecie, o broni psychotronicznej (PSI), nad którą pracuje obecnie szereg państw Świata, a Sami będziecie wiedzieli, gdzie skrywa się to niebezpieczeństwo. Pobieżnie, powiem Wam tylko, iż bronią psychotroniczną (PSI) można zdalnie „wykańczać”, za pomocą fal elektromagnetycznych (np. fal radiowych, sieci komórkowych, podczerwieni itd.) oraz promieniowania mikrofalowego, gamma itp., poszczególnych ludzi, a nawet całe narody, populacje i społeczności o wspólnych cechach genetycznych, rasowych, światopoglądowych etc.

Innymi słowy, można ją precyzyjnie wymierzyć np. tylko w samych Polaków lub tylko w grupę o podobnych poglądach polityczno – społecznych (wrogich danemu rządowi), w osoby o takiej samej grupie krwi, o określonym profilu genetycznym itd. To, po to właśnie będą im potrzebne wszelkie dane dotyczące Waszych kodów DNA, schorzeń oraz parametrów pracy Waszych fal mózgowych, gdyż posiadając te informacje mogą konkretnie wycelować swoją broń, w precyzyjnie zdefiniowane i wybrane wg przyjętego przez siebie klucza, cele ludzkie. Można także opracować wirusa lub bakterię, które będą atakować tylko ludzi o konkretnym genotypie np. samych białych, samych czarnoskórych itp.

Czy słyszeliście kiedykolwiek o projekcie HAARP, który rzekomo służy naukowcom do badania atmosfery i zmian pogodowych? Otóż HARRP to hektary ziemi nafaszerowane antenami skierowanymi w niebo. Te anteny mogą emitować sygnały o konkretnej częstotliwości, mogą wpływać na pogodę oraz na samego człowieka. Projekt HAARP to kontynuacja badań człowieka, który nazywał się Nikola Tesla, człowieka, który stworzył broń zdolną emitować konkretny ładunek elektromagnetyczny w dowolne miejsce na naszej planecie. Po śmierci Tesli, CIA przejęła wszystkie dokumenty i opisy prac, nad jakimi operował Tesla.

Wojsko przejęło badania wielkiego myśliciela i przekształciło je w broń. To nie wszystko, jeżeli zagłębimy się w poczynania Tesli to szybko zauważymy, że jego prace doprowadziły do katastrofy Tunguskiej z ubiegłego wieku. Jak do tego doszło? W przyszłości opiszemy dokładniej wszelkie zależności i wielki fenomen Nikola Tesli, dziś jednak w ramach ciekawostki nadmieniamy tę informacje, ponieważ jeżeli tylko interesuje Was tajemnica Tesli to indywidualnie Możecie wkroczyć na tę drogę by odkryć rzeczy, o jakich się Wam drodzy czytelnicy nawet nie śniło. Pamiętajcie wiele teorii spiskowych łączy się w całość, trzeba tylko umieć je w sensowny sposób poskładać. Tak jest w przypadku katastrofy tunguskiej. Tutaj nie mieliśmy do czynienia z asteroidą czy czarną materią, lecz ładunkiem elektromagnetycznym, jaki został wyemitowany z urządzenia Tesli.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.