Federalizacja UE Cz.2 Od wolności do zniewolenia.


22 Federalizacja UE Cz.2 Od wolności do zniewolenia


[fb_button]

Fala imigrantów w Europie? Według czołowych polityków UE ci ludzie są tutaj potrzebni, polityka otwartych drzwi była słusznym posunięciem i należy ją kontynuować. Ale czy nikt nie zwraca uwagi na ataki terrorystyczne, ataki na Europejskie kobiety, wzrost przestępczości, kryzys kulturowy, ekonomiczny i wreszcie kryzys bezpieczeństwa? To nie może być przypadek, jeżeli ktoś do własnego domu wpuszcza ludzi mogących wyrządzić krzywdę mieszkańcom owego domu to przecież to nie może być przypadek, to nie może być nawet głupota, to jest działanie celowe i tak samo jest w przypadku fali uchodźców czy też nachodzców, jaką zafundowały nam Niemcy. To przecież od zaproszenia Angeli Merkel wszystko się rozpoczęło. To był moment zapalny, praprzyczyna obecnej sytuacji.

Drodzy Czytelnicy wieżę mocno, że w większym lub mniejszym stopniu rozumiecie skąd i po co owa fala imigrantów. Jest to sytuacja tendencyjna, z którą już nikt się nie czaruje, tutaj dosłownie idzie na noże i bez względu ilu ludzi jeszcze zginie, ile kobiet zostanie napadniętych i brutalnie zgwałconych polityka bezkrytycznego przyjmowania imigrantów nie zostanie zatrzymana, ponieważ takie są założenia. Polityka otwartych drzwi to jeden z etapów mających na celu przyspieszenie realizacji projektu federalizacji UE.

Nie można mówić o federalizacji Unii Europejskiej bez zlikwidowania tak zwanych państw Narodowych, dla przykładu możemy podać Polskę czy Węgry. Należy wykorzenić fundamenty leżące u podstaw patriotyzmu, społeczności jako narodu i państwa jako dobra wspólnego. Otóż patriotyzm a przez to owe fundamenty są tym, co trzyma naród w całości, jest swoistym spoiwem, oraz motywatorem do tego by dbać o interes własnej Ojczyzny.

La Stampa alarmuje. Rok 2017 będzie rekordowym pod względem liczby napływających uchodźców do Włoch.

Kraj monolityczny, kraj stawiający interes narodowy na pierwszym miejscu nie pozwoli sobie na sytuację, w której dobrowolnie odda władzę urzędnikom z Brukseli typu Tusk, Merkel, Macron czy Juncker. To powoduje, że dziś możemy obserwować bardzo silne tendencje zmierzające ku poszerzaniu zakresu władzy Komisji Europejskiej, która coraz mocniej i bardziej bezczelnie wtrąca się do spraw wewnętrznych Polski, nakazując jej a czasem wręcz szantażując, co ma czynić i jakie ustawy uchwalać. Co z suwerennością? Czy suwerenność to już przeszłość w Unii Europejskiej?

Plan zakłada stworzenie rządu Unijnego z siedzibą w Brukseli, rządu mającego władzę ustawodawczą nad wszystkim krajami członkowskimi. Imigranci są przynętą, która posłuży wymieszaniu kulturowemu w Europie, w konsekwencji, czego znikną kraje narodowe a w ich miejsce powstaną twory multi kulti. W takiej atmosferze będzie bardzo łatwo urzeczywistnić projekt jednego, wielkiego Państwa Europejskiego. Swoją drogą, istnieją przepowiednie, mówiące o tym, że w czasach ostatecznych imperium Rzymskie powstanie na nowo, odrodzi się. Jest to ciekawostka gdyż miałoby to wypełnienie w postaci jednego państwa Europejskiego czy też państwa federacyjnego.

Drodzy Czytelnicy nasz kraj mówiąc NIE, stawiając opór szaleństwu imigracyjnemu tworzy niebezpieczny dla europejskich elit precedens. Polska w tym momencie staje się zagrożeniem, gdyż może stanowić początek inicjujący przebudzenie oślepionych wręcz ogłupiałych narodów Europy. Może spowodować, że ideologia jednego państwa Europejskiego, co w znacznym stopniu łączy się z planem wprowadzenia Nowego Porządku Światowego po prostu upadnie. Elity Europejskie z Panem Sorosem na czele pozwolić sobie na to nie mogą.

Jeżeli Unii Europejskiej nie uda się złamać Polskiego Rządu wówczas Europę czeka nowy świt. Przypomnijmy, że wewnątrz naszego kraju działają siły dążące do destabilizacji państwa, są to siły niebezpieczne, ponieważ zagrażają nie tylko Jarosławowi Kaczyńskiemu czy Beacie Szydło, lecz zagrażają i nam. Wielu z Was nie przepada za PiSem, wielu jest za, wielu także pozostaje na pozycji neutralnej, niemniej jednak tutaj nie chodzi o przynależność partyjną, upodobania i preferencje, ale o naszą Polską Ziemię, a destabilizacja uderzy w każdego. Nie można tolerować obcych organizacji, czy nawet poszczególnych polityków, którzy swoim zachowaniem dopuszczają się zdrady stanu.

[fb_button]


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com