Fiat 126P wzbudził zachwyt na ulicach Beverly Hills i zdeklasował Rolls Royca.


22 Fiat 126P wzbudził zachwyt na ulicach Beverly Hills i zdeklasował Rolls Royca


Polska motoryzacja ma się coraz lepiej, jednak idąc w przyszłość nie zapominajmy o przeszłości o tym, co w niej było wyjątkowego i niepowtarzalnego. Do takich rzeczy możemy zdecydowanie zaliczyć Fiata 126P popularnie zwanego maluchem. Z pewnością spora część z Was Drodzy Czytelnicy pierwsze kilometry za kółkiem przejeżdżała właśnie tym modelem samochodu. Dlaczego akurat dziś wspominamy Fiata 126P? Oczywiście nie bez powodu i już wyjaśniamy.

22 Fiat 126P wzbudził zachwyt na ulicach Beverly Hills i zdeklasował Rolls Royca 2

Bohaterem dzisiejszej publikacji jest Pan Kamil Knapczyk, który zyskał dużą popularność w serwisie YouTube dzięki swojej wyprawie po USA, wyprawie maluchem. Filmy zawierające relacje z owej podroży cieszą się dużą oglądalnością i zainteresowaniem na wyżej wspomnianym serwisie, ale i nie tylko tam, gdyż informacja o Polaku objeżdżającym Stany Zjednoczone Fiatem 126P rozprzestrzenia się szybciej niż sam Kamil mógł się tego spodziewać.

Popularny YouTuber mieszkający od wielu lat w Kalifornii postanowił wykorzystać swoje cacko w nieco odmienny sposób i zaparkował je na jednej z najbardziej popularnych ulic świata, czyli na jednej z ulic Beverly Hills. W dalszej kolejności pozostało już tylko wysiąść i czekać na reakcję przechodniów, które wzbudziły uśmiech na twarzy samego pomysłodawcy, ale także większości osób oglądających udostępniony film. Na marginesie należy dodać, że tego typu spontaniczna akcja przyczynia się również do propagowania wiedzy o Polsce. Poniżej zamieszczamy wideo.

Film przedstawia również eksperyment, w którym Fiat 126P stojąc tuż obok Rolls Royce’a w pewnym momencie zaczął wzbudzać większe zainteresowanie przechodniów niż sam Royce. To wymowna sytuacja, którą w ramach ciekawostki można zapamiętać na długo, ponieważ potwierdza ona zasadę, że nie tylko to, co wystawne i duże przyciąga wzrok oraz wzbudza zachwyt. Maluch kopciuszek z Polski okazał się być, co najmniej równie atrakcyjny jak nieporównywalnie droższy Rolls Royce.

22 Fiat 126P wzbudził zachwyt na ulicach Beverly Hills i zdeklasował Rolls Royca 3

Wielu amerykanów przystawało przy maluchu robiąc sobie zdjęcia, to jednak nie wszystko, właściciel żółtej limuzyny z zazdrością spoglądał na rosnące zainteresowanie Fiatem 126P, czyżby miał zamiar dokonać wymiany? Przy tej okazji należy przypomnieć, że jeszcze nie tak dawno gwiazdor Hollywood Tom Hanks odebrał swojego malucha. Aktor chwalił Fiata mówiąc, że to naprawdę piękny samochód i zapowiedział nim wycieczkę do Polski.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com