Fotografia płaskiej ziemi przekazana przez naukowca NASA.


6 Fotografia płaskiej ziemi przekazana przez naukowca NASA


Płaska ziemia to jedna z wielu teorii spiskowych, która stanowi sól w oku dla większości naukowców, którzy są pewni i posiadają liczne dowody, na to, iż nasza planeta jest po prostu kulą, a mimo to, wielu nie naukowców czy pseudo naukowców ośmiela się poddawać w wątpliwość twierdzenia specjalistów z NASA przy okazji oskarżając ich o kłamstwo i zwodzenie całej ludzkości. A zatem jaka jest prawda? Jest to niewątpliwie intrygujący temat, który można poruszyć nawet w ramach samej ciekawostki i takiej odskoczni od codziennych spraw naszego życia.

,,Zapytałem go o to czy niektóre zdjęcia z kosmosu ukazujące astronautów nie wskazują wyraźnie na występowanie wody w ich skafandrach, co może w dalszej kolejności doprowadzić nawet do utonięcia? On na to, że to tylko nadmiar śliny i nic więcej, tego tematu lepiej nie drążyć bo można się ośmieszyć. Później był dla mnie miły, dał mi nawet kilka emblematów z NASA. Dalej drążyłem temat, starając się dowiedzieć czegoś o płaskiej ziemi, niestety to wywołało agresję u mojego rozmówcy, który po prostu stwierdził, że nienawidzę ameryki i amerykanów, jeżeli zadaję takie pytania i poddaje w wątpliwość ustalenia NASA.’’

To słowa Nathana Thompsona, który przeprowadził rozmowę z dwoma byłymi pracownikami NASA. Thompson dodaje, że obaj byli wysoko postawieni i posiadali dostęp do poufnych informacji. Pierwszy przekazał mu fotografię, którą umieściliśmy powyżej, natomiast drugi rozmówca, z którym Thompson przeprowadził nazwijmy to anonimowy wywiad kilka dni później, wszystkiemu zaprzeczył. Dosłownie gdyby mógł to zaprzeczyłby nawet, że był pracownikiem NASA.

Ostatnio w internecie pojawiło się wiele kontrowersyjnych teorii, co do kształtu naszej planety, w tej materii wypowiedział się nawet Shauqille O’Neil, twierdząc, że teorie spiskowe omawiające kwestie związane z kształtem naszej planety są zgodne z rzeczywistością. Ale powstaje pytanie czy warto popadać w tego typu myślenie, czy nie lepiej zrozumieć, że pomimo wielu teorii nasza planeta jest okrągła a nie płaska. To, że znany zawodnik NBA lub jakiś człowiek określający siebie jako kapłana z wyższym poziomem wtajemniczenia duchowego stwierdzi, że ziemia jest płaska, to nadal pozostaje to po prostu kłamstwem. Oto dalsza część rozmowy Nathana Thompsona z anonimowym byłym pracownikiem NASA z Starbucks.

,,Powiedziałem mu, wprost że świat musi być płaski, ponieważ astronauci mogą się utopić w kosmosie. Dodatkowo pomachałem fotografią przed jego nosem, ale to tylko wzbudziło jeszcze większe poirytowanie a nawet agresję. Naukowiec zapytał skąd do cholery zdobyłem tę fotografię, stwierdził dalej, że nie musi przede mną się tłumaczyć i ze mną rozmawiać oraz bym zrobił krok w tył i odszedł, gdyż rozmowa dobiegła końca.’’

Jest to tylko wierzchołek góry lodowej, dotyczący kwestii kształtu naszej planety. Piszemy dziś o tym, ponieważ czasem można w internecie przeczytać kuriozalne teksty na temat tego jak to ziemia jest płaska. Dziś trzeba wyraźnie stwierdzić, że dowody temu przeczą. Jeżeli ktoś upiera się przy tym, że mimo wszystko Ziemia jest płaska to już jego wybór, ale czasem lepiej jednak odrzucić teorię spiskową, bo nie wszystkie są zgodne z rzeczywistością i jedynie negatywnie wpływają na odbiór sformułowania teoria spiskowa.

Powstanie wszechświata w mitach i legendach.

[fb_button]


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.


 

This article has 13 Comments

  1. Nikt z dyskutantów, nie bierze pod uwagę tego, że ziemia jest „płaska”, z naszego punktu bycia? O co się spierać? Gdyby ktokolwiek z ludzi mógł opuścić tę planetę i widzieć ją z pewnej odległości, to co by zobaczył? Płaską, czy wklęsłą ziemię? Zobaczyłby planetę okrągłą jak piłka. Zobaczyłby inne planety i układy planetarne i zbiory układów planetarnych, które tworzą geometrię Wszechświata. 900 mln słońc i tyle jest układów planetarnych. Przepiękny widok. Wszystkie planety, mają beżową aurę, a Wszechświat jest rozświetlony. Nic się nie poniewiera i nie ma żadnych zderzeń, księżyców, karłów czy olbrzymów. Jeden jest wyjątek we Wszechświecie. Wszystkie planety i słońca, mają jednakową wielkość. Jedynie słońce układu centralnego PSI, jest pięć razy wieksze. Jedynie ten układ planetarny, ma kolorowe otoczki . Ipsilon-złota, Polska-fiolet, Pięć Ras-beżowa,Wszystkie Zwierzęta i Rośliny -zielona. Żyjemy na płaskiej ziemi, która jest przykryta kopułą. Pod kopułą każdej planety, tworzona jest atmosfera. Nic nie może być na zewnątrz. Planety krążą wokół słońc (trzy, na jednej orbicie, a czwarta w płaszczyźnie równika słonecznego, po wydłużonej orbicie), ale nie wokół własnej osi. To jest niemożliwe. Ziemia, jest wirtualnym tworem. Wszystko jest mniejsze. Niebo sztuczne i takie jest słońce. Tylko tu jest księżyc. Otoczka tej planety, ma kolor fioletowy, a nie błękitny. Znaczy to dla człowieka, że tu teraz jest Naród Polski. Człowiek wie, a ludzie są zbyt głupi, by cokolwiek pojąć. Nie będzie tej planety i ludzi. Człowiek, będzie mógł się rozwijać w spokoju i zasiedlać Wszechświat.

  2. TEORIA OKRAGŁEJ ZIEMII też była na początku abstrakcją i czymś szalonym, czego ludzie unikali i bali. Dlaczego więc w tych czasach teoria płaskiej Ziemi miałaby wzbudzać inne emocje? Kopernik był masonem lub kimś mocno związanym z ludźmi takiego pokroju, a więc możemy tu podważać autentyczność jego nauk i historii. Nie wiecie, nie wiemy nic, możemy tylko dociekać, a wszystkiego dowiemy się, gdy pan Bóg ogłosi werdykt. Pozdro i wszystkiego dobrego dla wierzących jak i tych zagubionych!

  3. Jak to powiadał pewien profesor geografii, „z mojego doświadczenia wynika, że Ziemia jest wklęsła – bo czy państwo zauważyli, że buty, najbardziej zużywają się na czubach i pięcie?”

  4. Buahahahhaha.. gorszej głupoty nie czytałem. Ale faktycznie promowanie tego kretynizmu wskazuje na chęć posiedzenia grup zajmujących się teoriami spiskowymi.

  5. W Boga Jedynego nie wierzą ale w za Płaską Ziemię to gotowi by życie oddać.
    Ten świat jest naprawdę porypany i wymaga resetu 🙁

    1. A kto jest Bogiem i gdzie on jest? Łatwiej uwierzyć w płaską Ziemie niż w niego.

  6. To najgłupsza teoria wymyślona przez człowieka, szkoda słów na dalszy komentarz…

Comments are closed.