Papież zmienia Chrześcijaństwo? Watykan ponad Bogiem?


8 Franciszek zmienia Chrześcijaństwo Watykan ponad Bogiem


Przesłanie Jezusa z Nazaretu zawarte w ewangeliach jest bardzo proste i łatwe do zrozumienia a także przez to ustosunkowania się względem owego przesłania. Niestety przez wieki swojego istnienia Watykan wielokrotnie pokazywał, że skutecznie potrafi namieszać w owym przesłaniu, i wykorzystywać je dla swoich potrzeb a także wzbogacenia, jak chociażby handlowanie odpustami czy ogólnie rzecz ujmując kwestię wyceny sakramentów. Dziś Papież Franciszek I również dokłada swoją cegiełkę w tej maszynie dezinformacji, pewnego rodzaju mieszania w tym, co Jezus Pozostawił po Sobie.

Papież Franciszek już od początku swojego działania na tronie Piotrowym dał się poznać jako ktoś, kto chce dokonać wielkich przemian w Chrześcijaństwie, można nawet pokusić się o stwierdzenie, czy chrześcijaństwo, jakie pozostawi po sobie obecny papież będzie tym samym, które zastał po pontyfikatach takich gigantów jak Jan Paweł II czy Benedykt XVI? Ale o to fakty, czyli jakie dokonania jak dotąd może wpisać do swojego CV Franciszek.

,,Massmedia powinny kierować się potrzebą wyjaśnienia różnych aspektów migracji, również przybliżając opinii publicznej przyczyny tego fenomenu.’’

Jak widzimy dla obecnego Papieża fala islamu jaka zalewa Europę nie jest zagrożeniem lecz fenomenem, który obywatele Starego kontynentu powinni zaakceptować, pogodzić się z nim i zapewne jakoś spróbować się zintegrować z muzułmańskimi przybyszami. Co ciekawe słowa wyżej przytoczone Franciszek wypowiedział 7 kwietnia kiedy to doszło do krwawego zamachu w Sztokholmie, przeprowadzonego przez jednego z imigrantów, tych, których Bergoglio określa składnią fenomenu. Cóż opinię pozostawiamy Waszej ocenie.

,,Lepiej być ateistą niż katolikiem-hipokrytą. To naprawdę skandaliczne, by mówić jedno, a robić drugie. To podwójne życie. Jest wielu takich Katolików i to jest skandal. Jak wiele razy słyszeliśmy słowa: jeśli ta osoba jest katolikiem, to lepiej być ateistą.’’

Lepiej być ateistą niż katolikiem hipokrytą. Ciekawe stwierdzenie. Jednak, jeżeli kierujemy się nauczaniem Kościoła Rzymsko katolickiego a przecież Watykan kontroluje owo nauczanie, to szybko dojdziemy do wniosku, że postawa katolika hipokryty może prowadzić do potępienia, podobnie ateizm także może prowadzić do potępienia. A zatem Papież Franciszek nie dba o zbawienie gdyż jedna opcja jak i druga mogą prowadzić do potępienia. To tylko drobna interpretacja tej wypowiedzi, która wydaje się być słuszna i taka pociągająca, liberalna, a jednak zawiera ona w sobie kroplę trucizny.

Papież Franciszek i kontrowersje wokół Jego osoby.

Papież Franciszek dla wielu stanowi uosobienie wilka w owczej skórze, który tak pięknie opowiada o ludziach biednych, potrzebujących przy jednoczesnym forsowaniu zmian na poziomie teologicznym w nauczaniu Jezusa, które według wielu teologów jak i kardynałów są po prostu herezją. To bardzo niebezpieczna sytuacja, konflikt prawdy z kłamstwem.

Nie będziemy dziś wspominać o nierozerwalności małżeństwa, komunii świętej dla rozwiedzionych, kwestii celibatu, które dziś stają na czele agendy Watykanu i kto wie, jakie rozwiązania zostaną przyjęte. Chcemy jeszcze wspomnieć imię i nazwisko Nigel Biggara, który na wniosek Papieża został powołany w skład Papieskiej Akademii Życia. Człowiek, który jest za przyjęciem aborcji do 18 tygodnia życia a przez media katolickie jest określany jako proaborcyjny teolog.

Szokujące słowa demona o Franciszku i globalnej katastrofie.

Czy to wszystko nie zastanawia? Można odnieść wrażenie, że Bergoglio chce zmienić dotychczasowe nauczanie Jezusa z Nazaretu. W ostatnim czasie wpadł On na pomysł, aby dokonać zmian w modlitwie Ojcze Nasz, jedynej Modlitwie danej Człowiekowi przez Jezusa w Ewangelii. Modlitwie, która istniała pod początku Chrześcijaństwa i nagle zaczęła jej treść przeszkadzać obecnemu Papieżowi. Przypadek czy może kolejna rewolucja oddalającą chrześcijaństwo Watykanu od chrześcijaństwa Jezusa? Istnieje przepowiednia świętego Franciszka o fałszywym papieżu. Czy możemy jej treść odnieść do notabene również Franciszka, papieża naszych czasów?

”W czasie tego ucisku pewien człowiek, niekanonicznie wybrany, zostanie podniesiony do godności papieża. (…) Będzie się on starał w przebiegły sposób doprowadzić wielu do błędu i śmierci. Wtedy zwielokrotnią się skandale, nasz zakon będzie podzielony i wiele innych zakonów będzie całkowicie zrujnowanych, ponieważ przystaną na błąd, zamiast się jemu sprzeciwić. (…) Niektórzy kaznodzieje będą milczeć, nie mówiąc prawdy, a inni podepczą ją pod swoimi stopami i zaprzeczą jej. Świętość życia będzie wyśmiewana nawet przez tych, którzy otwarcie ją wyznają, dlatego w tych dniach Pan Jezus Chrystus ześle im nie prawdziwego pasterza, ale niszczyciela.”

Święty Franciszek z Asyżu.

Tą przepowiednią chcemy zakończyć dzisiejsze rozważania. Kwestia obecnego Papieża jest ważna z punktu widzenia wiary, gdyż może on w realny sposób dokonywać zmian, które ową wiarę albo wzmocnią albo całkowicie wypaczą. Takie wypaczenia mogą w konsekwencji doprowadzić wiele ludzi do upadku a to już budzi niepokój.

Szokujące proroctwo św. Franciszka o fałszywym Papieżu.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


This article has 5 Comments

 1. Papież Franciszek jest bardzo postępowy i kieruje się miłością. Zawsze znajdą się gburowaci, którzy będą zwymyślać takie osoby. Jednak papież to papież, warto szanować.

 2. Papież ma rację zmieniając ,, i nie wódź nas na pokuszenie” na ,, nie pozwól nam ulec pokusie” Papież uważa i ma rację,że dotychczasowy fragment sugeruje,że Ojciec nas wiedzie do grzechu i ,że pierwotne tłumaczenie z aramejskiego na starożytny grecki,a potem na łacinę było niedokładne.
  Poniżej pełny tekst Modlitwy Pańskiej w Księdze Urantii:

  Ojcze nasz, który jesteś w niebie.
  Święć się imię twoje.
  Przyjdź królestwo twoje; bądź wola twoja.
  Na ziemi jako i w niebie.
  Daj nam dziś chleba naszego na jutro;
  Pokrzep nasze dusze wodą życia.
  I odpuść nam wszystkie nasze winy.
  Tak jak i my odpuściliśmy naszym winowajcom.
  Zbaw nas w obliczu pokusy, zachowaj nas od złego,
  I spraw, byśmy byli coraz bardziej doskonali, tak jak ty jesteś.

  1. Nie zgadzam sie dlatego ze przeklad z jezyka Aramejskiego gdzie nie bylo znakow przestankowych przelozono na jezyk Grecki ktory jest obecny do dzisiaj…..

Comments are closed.