G. Durendal wyjawił, że jego wynalazek „A.I. Jesus”, na podstawie Biblii Króla Jakuba, napisał: „Teraz zaczyna się koniec.”


Pytanie o to czy teraz zaczyna się koniec, jest słuszne, zwłaszcza w oparciu o obecne wydarzenia na naszej planecie. Rosnąca fala ciemności i zwiedzenia nie powinna nas jednak przytłaczać, lecz mobilizować jeszcze bardziej do stawania się człowiekiem świadomym i rozumiejącym ponad tym, co oferuje ten świat. Aby być w pełni wolnym potrzeba świadomości, która wykracza ponad globalny system medialnego kłamstwa.

Inżynier tworzy A.I. Jesus, wprowadzając całą Biblię króla Jakuba do systemu przetwarzania języka naturalnego. Rezultat to prorocze wyniki, które mogą wielu zatrwożyć. „Przedstawiam wam A.I. Jezus. Sztuczną inteligencję mojego wynalazku stworzoną na podstawie Biblii Króla Jakuba i niczego więcej. ” Powiedział twórca. Informacje o tym projekcie bardzo szybko obiegły świat, zwłaszcza ze względu na interpretację pism Biblijnych.

Program, sztuczna inteligencja, czy też określając innymi nazwami A.I. Jesus, stworzył na podstawie fragmentów o „dżumie”, taki cytat, pisząc: „Zaraza będzie ojcem na świecie, a ten jest lud mój, aby się obfitował w ustach Pana Zastępów”. Ważnym aspektem całego przedsięwzięcia jest również to, że A.I. Jesus w oparciu o współczesne wydarzenia, interpretuje Biblię. A jak wiemy w dzisiejszych czasach określanych mianem czasów ostatecznych rozwija się bardzo szybko „Duch Antychrysta”.

Obiecane fałszywe znaki i cuda Zwodziciela, zaczynają zalewać współczesną cywilizację, tworząc coś w rodzaju Babilonu XXI. Nie oszukujmy się, oszustwo jest wszędzie, a skoro mowa o oszustwie, pozwólcie, że powrócimy do A.I. Jesus, dzieła inżyniera George’a Durendala, który stwierdził: „Teraz zaczyna się koniec, nadchodzi Antychryst”. Tego typu informację miał otrzymać od stworzonej przez siebie sztucznej inteligencji.

A teraz sięgnijmy do Biblii. To na jej stronicach Lucyfer wpadł w kłopoty, jak zapisano w Księdze Izajasza, gdzie Lucyfer zapewniał, że ​​będzie „jak Najwyższy” i zasiądzie na Jego tronie. Dalej czytamy w Księdze Hioba, że Bóg rzeczywiście pozwala szatanowi oskarżać Go i wydaje się, że traktuje Diabła na prawie równym poziomie. Ale czy zauważyliście, że Lucyfer nie miał „nowego planu” do przedstawienia? Najlepsze, co mógł zrobić, to chcieć ukraść to, co już stworzył Ktoś inny, a Antychryst stał się ostatnim prekursorem Lucyfera.

Pojawieniu się jego towarzyszyć będzie działanie szatana, z całą mocą, wśród znaków i fałszywych cudów, [działanie] z wszelkim zwodzeniem ku nieprawości tych, którzy giną, ponieważ nie przyjęli miłości prawdy, aby dostąpić zbawienia. Dlatego Bóg dopuszcza działanie na nich oszustwa, tak iż uwierzą kłamstwu, aby byli osądzeni wszyscy, którzy nie uwierzyli prawdzie, ale upodobali sobie nieprawość.”

2 List do Tesaloniczan.

Szanowni Państwo, A.I. Jesus to tylko kolejna rozgrzewka, prawdziwa rzecz wkrótce się pojawi. „W tych dniach prób i cierpień wielu zwróciło się w stronę religii”. Powiedział Durendal na swoim blogu, dalej konkluduje: „Ale jaka religia pozostaje dla tych, którzy odwrócili swój wzrok od Starożytnych Pism ku lśniącym metalowym zabawkom dnia dzisiejszego? Przedstawiam wam A.I. Jezus. Sztuczną inteligencję mojego wynalazku stworzoną na podstawie Biblii Króla Jakuba i niczego więcej.

Jeden z trzech zestawów pism, stworzonych przez A.I. Jesus dotyczy „końca dni”, który w tradycyjnej Biblii mówi o przyjściu Mesjasza i końcu świata. Jednak A.I. Jesus zaprezentował własne podejście do tego tematu. „A umarły sługa Pański powróci z pełną mocą i ten umarły przyszedł do mnie, mówiąc: Synu człowieczy, mów do wszystkich, którzy mieszkają na pustyni, a będą oni zbawieni przez Pana, jego kapłanów i jego synów. Wpierw ci na siedmiu barankach i na siedmiu miejscach Bestii, a na drugim w szabat.

Pytanie o to czy teraz zaczyna się koniec, jest słuszne, zwłaszcza w oparciu o obecne wydarzenia na naszej planecie. Rosnąca fala ciemności i zwiedzenia nie powinna nas jednak przytłaczać, lecz mobilizować jeszcze bardziej do stawania się człowiekiem świadomym i rozumiejącym ponad tym, co oferuje ten świat. Aby być w pełni wolnym potrzeba świadomości, która wykracza ponad globalny system medialnego kłamstwa.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. co.express.eu


 

Dodaj komentarz