Generałowie zbiorą masy, jak czarownice na czarnych mszach. Na polach spłoną porzucone ciała a wojenna machina rozkręci się na dobre.


„Świat jest pełen olbrzymów, oni zawsze tu byli, musieliśmy się nauczyć jak sobie z nimi radzić, jak ich okiełznać. Zaufanie pokładaliśmy w naszych bogach i teraz jesteśmy gotowi. Czekaliśmy, aż będą uśpieni i wychodzimy z cienia i uderzymy. Jesteśmy przygotowani, teraz uderzymy”.

Nie wstydzę się Ewangelii, jest bowiem ona MOCĄ BOŻĄ, ku zbawieniu dla KAŻDEGO wierzącego. W niej bowiem objawia się SPRAWIEDLIWOŚĆ BOŻA, która od wiary wychodzi i ku wierze prowadzi jak jest napisane: „a sprawiedliwy z wiary żyć będzie”. Albowiem gniew Boży ujawnia się z nieba na wszelką bezbożność i nieprawość, tych ludzi którzy przez nieprawość nakładają prawdzie pęta.

Od stworzenia świata niewidzialne Jego przymioty, wiekuista Jego potęga oraz Bóstwo stają się WIDZIALNE dla umysłu przez Jego dzieła, tak że ci, którzy szerzą nieprawość nie mogą się wymówić od tego co szerzą, ponieważ chociaż Boga poznali to nie oddali Mu czci jako Bogu, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaciemnione zostało ich rozumowanie. Podając się za mądrych, stali się głupimi i zamienili Chwałę niezniszczalnego Boga na podobizny i obrazy śmiertelnego człowieka.

Dlatego też Bóg wydał ich na łup nieczystości, tak, iż dopuszczali się bezczeszczenia własnych ciał. Prawdę Bożą przemienili oni w kłamstwo i stworzeniu oddawali cześć. Powtórzmy raz jeszcze: „dlatego to Bóg wydał ich na pastwę bezecnych namiętności”. To znaczny między innymi to że dziś w XXI wieku kobiety przemieniły swoje pożycie zgodne z naturą, na przeciwstawne naturze. Również i mężczyźni porzuciwszy normalne współżycie z kobietą, zapałali nawzajem rządzą ku sobie.

Oni to mimo że dobrze znają wyrok Boży, iż ci którzy się takich czynów dopuszczają winni są śmierci, nie tylko je popełniają ale i nad to chwalą tych, którzy to czynią. To też należy wyraźnie stwierdzić, że: „Hollywood i cały ten zepsuty przemysł rozrywkowy jest tym, w ręku czcicieli szatana czym drewniane laski w rękach czarowników faraona.” HOLLYWOOD? Czyli: HOLLY WOOD a zatem ŚWIĘTE DREWNO. Przypadek? Nie sądzę.

Chcą nas oczarować, omamić i zwieść w końcu „oni” wiedzą najlepiej. „Oni” wiedzą więcej od Boga, de facto „oni” sami siebie uznali bogiem a ludzkość temu przyklasnęła bardziej lub mniej świadomie. To też pytam: „jak ma być na tym świecie dobrze”? Jak ma być na tym świecie dobrze skoro samego Boga „wykopano” w całkowity niebyt a kapłani nawet nie mrugnęli przy tym okiem, a jeżeli już to tylko nieliczni upomnieli się o prawdę, albowiem pozostałym bardziej odpowiadało życie w kłamstwie i poklasku tego świata, jakże „marnego świata”.

W obecnym świecie niewiele mówi się o prawdziwych motywach działania Boga, jak chociażby w kwestii potopu, który zatopił wszelkie stworzenie, zalewając całą ziemię, ponieważ rozmnożył się grzech i bezprawie. Niebagatelny wpływ miała na to 1/3 zbuntowanych aniołów, to jest upadłych aniołów, które totalnie zwiodły ludzkość do grzechu, łącznie ze współżyciem z ludzkimi kobietami.

Światłem ciała jest oko. Jeśli tedy oko twoje jest zdrowe, całe ciało twoje jasne będzie. A jeśliby oko twoje było chore, całe ciało twoje będzie ciemne. Jeśli tedy światło, które jest w tobie, jest ciemnością, sama ciemność jakaż będzie!”

Ewangelia Według Świętego Mateusza.

Szanowni Państwo na koniec chcę z wami podzielić się tekstem pewnej reklamy z roku 2016, była to reklama związana z motoryzacją, jednak jej przesłanie stanowiło coś zupełnie innego, i była ona emitowana tylko i wyłącznie w USA a przynajmniej nie widziałem jej nigdzie indziej. O to co zapamiętałem z tej właśnie reklamy, to znaczy takie o to słowa padały w tej „dziwnej” reklamie, takie o to zagadkowe przesłanie:

Świat jest pełen olbrzymów, oni zawsze tu byli, musieliśmy się nauczyć jak sobie z nimi radzić, jak ich okiełznać. Zaufanie pokładaliśmy w naszych bogach i teraz jesteśmy gotowi. Czekaliśmy, aż będą uśpieni i wychodzimy z cienia i uderzymy. Jesteśmy przygotowani, teraz uderzymy”.

Dokładnie wyryły się w mojej pamięci powyższe słowa z roku 2016. Wówczas nie sądziłem, że kiedyś jeszcze ich użyję, jednak dziś to czynię. Dziwny jest ten świat i nieprzewidywalny, prawda? W formie odpowiedzi do powyższych słów pragnę przytoczyć inne słowa, tym razem słowa z Biblii. Spójrzcie:

,,A kiedy ludzie zaczęli się mnożyć na ziemi, rodziły im się córki. Synowie Boga, widząc, że córki człowiecze są piękne, brali je sobie za żony, wszystkie, jakie im się tylko podobały. Wtedy Bóg rzekł: Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną niechaj, więc żyje tylko sto dwadzieścia lat.

A w owych czasach byli na ziemi giganci a także później, gdy synowie Boga zbliżali się do córek człowieczych, te im rodziły. Byli to, więc owi mocarze, mający sławę w owych dawnych czasach.’’

Stary Testament: Księga Rodzaju.

I na koniec nie można nie wspomnieć, że gdy pojawi się Antychryst, generałowie zbiorą swoje masy, jak czarownice na czarnych mszach. Na polach spłoną porzucone ciała a wojenna machina rozkręci się na dobre. Wszystko zaczyna układać się w jedną całość, nawet teksty piosenek śpiewanych od lat niczym mantra, przez miliony fanów Hollywoodzkich zespołów i piosenkarzy. To wszystko nie jest przypadkowe.


Przeczytaj również:

M. Gibson ujawnia, że Hollywood to zinstytucjonalizowany krąg pedofilów i dodaje: „zabierają tym dzieciakom energię i ucztują w ich krwi.”


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *