Geoinżynieria ludzkim szaleństwem Cz.2: jeżeli jest prowadzona tajna operacja, to zawsze zostanie „nałożona” na nią ochrona.


Oczywiście nie wiem, jakie środki podejmiesz, co zrobisz, jak potrząśniesz tym „pudełeczkiem Pandory”, ja stworzyłem tę stronę internetową, zgromadziłem wokół siebie przebudzone osoby i wspólnie dzień po dniu, artykuł po artykule budzimy nie przebudzonych. I zaznaczam, że tutaj nie chodzi o to, aby wyjść i zrobić coś spektakularnego, tutaj chodzi o nawet najmniejsze czynności a nawet słowa, gdyż to kropla drąży skałę.

„Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce „Between Two Ages” 1970 r.

Jeżeli jest prowadzona tajna operacja, to pamiętaj, że zawsze zostanie „nałożona” na nią ochrona i kamuflaż. Jeżeli jest prowadzona tajna operacja na skalę globalną, to tym bardziej zostanie ona ukryta pod „stertą” kłamstw i pozorów. W mojej opinii taka sytuacja ma miejsce w przypadku geioinżyneirii, ponieważ taka właśnie jest natura tajnych operacji. Dlatego dziś mówią nam, wprost że będą musieli rozpylać chemikalia w powietrzu, aby w ten sposób zwalczać globalne ocieplenie, i to jest właśnie ten „kamuflaż”.

Temat inżynierii klimatu, jest tematem niezwykle ważnym, a mimo to przez media głównego nurtu, na zlecenie właścicieli tych właśnie mediów głównego nurtu, całkowicie pomija się kwestie związane z HARRP czy chemtrails, a wszystkich, którzy zadają niewygodne pytania po prostu się wyśmiewa i oczernia. Jest od dawna znaną metodą to, że jeżeli niewygodne fakty zaczynają wychodzi na jaw, to należy je obśmiać i to właśnie ma miejsce w przypadku geoinżynierii.

Smugi chemiczne (chemtrails) rozciągają się od horyzontu do horyzontu, rozprzestrzeniają się, krzyżują, i zbliżają się do siebie i wkrótce całe niebo jest zachmurzone. Czy uważasz, że jest to normalne? Wiem, że żyjemy w czasach gdzie „normalność” jest „gatunkiem” wymierającym, niemniej jednak każda osoba świadoma i przebudzona po mimo otaczającego absurdu musi dostrzegać ów absurd, aby móc na niego reagować w taki czy inny sposób, zgodnie z własnymi możliwościami. Bezczynność i bierna akceptacja są najgorszym rozwiązaniem.

Jako osoby wolne i przebudzone musimy dostrzegać prawdę, musimy potrafić łączyć kropki i wyciągać wnioski, tylko dzięki temu przetrwamy. Pamiętajcie, że nic nie zmieni się samo, dlatego misją osób przebudzonych jest między innymi budzić innych, tych, którzy jeszcze nadal pozostają w letargu. Krok po kroku… Nie należy się zniechęcać, denerwować czy oczekiwać nagłych rezultatów pozytywnych, o nie… Wielkie rzeczy czasem wymagają poświęcenia, wytrwałości i hartu ducha w dążeniu do wyznaczonego celu. Pamiętajmy o tym.

Zatem ważna jest nasza reakcja, ponieważ jeżeli uda się nam przebudzić innych w kwestii wyżej opisywanej geoinżynierii, to tego typu osoby pójdą dalej i doznają „oświecenia prawdą” także na innych płaszczyznach. Będziemy mieli do czynienia z efektem domina, którego nie będzie można już zagłuszyć a tym bardziej powstrzymać. Stawką jest przyszłość nasza, przyszłych pokoleń a także samej planety.

W tej sprawie już kilka lat temu Penilla Hagberg nie szczędziła bardzo ostrych słów pod adresem smug chemicznych (chemtrails), dowodząc, że stanowią one bezpośrednie zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale nawet oddziałują na zwierzęta. Efektem smug chemtrails są takie choroby jak Alzheimer czy Parkinson oraz neurologiczne schorzenia u dzieci, których wysyp możemy obserwować w ostatnich latach.

Każdy z nas chce żyć w zdrowym społeczeństwie. W społeczeństwie zdrowym psychicznie, fizycznie oraz duchowo. To nie zostanie nam dane od tak za darmo, za nic, bez krzty wysiłku. Niestety, ale istnieje zbyt wiele wrogich człowiekowi sił na tej planecie, które chcą zguby człowieka. Stąd potrzeba naszego działania, ponieważ zło tryumfuje tam gdzie dobry człowiek nie robi nic. Czy pozwolisz sobie na bezczynność w obecnej sytuacji?

Oczywiście nie wiem, jakie środki podejmiesz, co zrobisz, jak potrząśniesz tym „pudełeczkiem Pandory”, ja stworzyłem tę stronę internetową, zgromadziłem wokół siebie przebudzone osoby i wspólnie dzień po dniu, artykuł po artykule budzimy nie przebudzonych. I zaznaczam, że tutaj nie chodzi o to, aby wyjść i zrobić coś spektakularnego, tutaj chodzi o nawet najmniejsze czynności a nawet słowa, gdyż to kropla drąży skałę.


Przeczytaj również:

Geoinżynieria ludzkim szaleństwem Cz.1: w grę wchodzi „zaciemnienie planety”, po przez zablokowanie promieni słonecznych.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com