Geoinżynieria oraz chmury śmierci nad Polską i Europą. Pion wojskowy rozwija tajne programy do manipulowania klimatem.


Ingerowanie w zmiany klimatyczne to obecnie proces, który przez pion wojskowy nadal jest rozwijany, przy jednoczesnym ukrywaniu całego procederu przed społeczeństwem. Czy jednak potrzeba nam większej ilości dowodów? Czy po prostu wystarczy spojrzeć na to co dzieje się ze światowym klimatem by zrozumieć iż coś jest nie tak. To się dzieje na naszych oczach i dobrze jest zdać sobie z tego faktu sprawę, ponieważ to dotyczy nas wszystkich.

Geoinżynieria (modyfikacja pogody) przedstawiana jest społeczeństwu jako potencjalna reakcja na zmiany klimatyczne. Niemniej jednak już od dłuższego czasu możemy obserwować wzrost liczby informacji świadczących, iż geoinżynieria służy zupełnie do czegoś innego. Od kilku miesięcy odbywają się także przesłuchania w Amerykańskim Kongresie, które dostarczają dowodów sugerujących, że tak zwane smugi kondensacyjne, czyli Chemtrails szkodzą ludzkiemu zdrowiu.

Tak, więc jak widać, od pewnego czasu jest to problem. Można jedynie ubolewać, iż kwestia ta została dopiero wówczas dostrzeżona, gdy już wypłynęła do mediów głównego nurtu. Wcześniej smugi Chemtrails czy geoinżynieria były jedynie teorią spiskową. To sprawia, że jest rzeczą szalenie istotną umiejętność myślenia samodzielnego, wybiegania poza ramy informacji serwowanych z ekranu telewizora.

Poniżej zamieszczamy cytat pochodzący bezpośrednio ze strony Jerry’ego McNerneya, który był jednym z wielu ludzi obecnych na niedawnym przesłuchaniu w Kongresie: ,,Geoinżynieria: innowacje, badania i technologie’’. Uczestniczyło w nim wiele osób, które otwarcie wspominają o tragicznych skutkach geoinżynierii. Oto, co możemy przeczytać w jednym z wstępnych oświadczeń, udostępnionych przez McNerneya.

,,Wiele koncepcji w tej dziedzinie dotyczy zarządzania promieniowaniem słonecznym lub tego, jak wpływać na wpływ słońca na Ziemię. Ale dziedzina ta nie jest w żaden sposób ograniczona do badań nad energią słoneczną. Geoinżynieria może być również używana do manipulowania różnymi poziomami gazów w atmosferze, takimi jak dwutlenek węgla. Te kierunki badań geoinżynieryjnych i inne są nadal w fazie rozwoju, a każdy z nich może wymagać dalszych badań.

Chociaż istnieje, co najmniej kilka programów na naszych narodowych uniwersytetach, które zajmują się tymi koncepcjami, badania federalne są nadal ograniczone i ściśle tajne. Jeśli jednak w przyszłości rząd chce faktycznie zastosować koncepcje i wyniki badań geoinżynieryjnych, musimy w pełni przeanalizować zarówno potencjalne zasługi, jak i potencjalne pułapki tej dziedziny, ponieważ widmo katastrofy staje się coraz bardziej naglące.’’

Obecnie podejrzenie padło na CIA oraz NSA, z której wywodzi się Edward Snowden a który wielokrotnie wspominał o chmurach śmierci, jakie rozpylają samoloty na zlecenie CIA. Z resztą w tej sprawie już kilka lat temu Penilla Hagberg nie szczędziła ostrych słów pod adresem tych dwóch Amerykańskich Agencji wspominając, że smugi chemiczne stanowią bezpośrednie zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale nawet oddziałują na zwierzęta. Efektem Chemtrails są takie choroby jak Alzheimer czy Parkinson oraz neurologiczne schorzenia u dzieci.

,,Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych mają zdolność manipulowania klimatem albo do celów testowych, albo do jawnego użycia w celach wojskowych. Możliwości te rozciągają się na wywoływanie powodzi, huraganów, suszy i trzęsień ziemi.’’

Michel Chossudovsky.

Publikacji ostrzegających przed szkodliwym działaniem smug kondensacyjnych w ostatnich latach jest coraz więcej. Obecnie do świadomości społecznej przebiła się informacja mówiąca, iż chemtrails to nie jest teoria spiskowa, lecz fakt. Z procesem rozpylania smug kondensacyjnych wiąże się nieuchronnie kwestia modyfikacji pogodowych, co skutkuje występowaniem coraz większej liczby anomalii pogodowych na całym świecie.

,,Modyfikacja pogody stanie się częścią bezpieczeństwa wewnętrznego i międzynarodowego i może zostać przeprowadzona jednostronnie. Może mieć również ofensywne i defensywne zastosowania, a nawet służyć do celów odstraszających. Zdolność do generowania opadów, mgły i burz na ziemi lub do modyfikowania pogody kosmicznej pozwoli osiągnąć znaczną przewagę nad potencjalnymi wrogami.’’

Uniwersytet Lotniczy Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych, Raport końcowy AF 2025.

Ingerowanie w zmiany klimatyczne to obecnie proces, który przez pion wojskowy nadal jest rozwijany, przy jednoczesnym ukrywaniu całego procederu przed społeczeństwem. Czy jednak potrzeba nam większej ilości dowodów? Czy po prostu wystarczy spojrzeć na to co dzieje się ze światowym klimatem by zrozumieć iż coś jest nie tak. To się dzieje na naszych oczach i dobrze jest zdać sobie z tego faktu sprawę, ponieważ to dotyczy nas wszystkich.


Przeczytaj również:

Niezależne badania dowodzą, że smugi Chemtrails uszkadzają system nerwowy i serce. Nad naszymi głowami rozpylana jest broń chemiczna.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

Dodaj komentarz