George Orwell Cz.2: jednym z uczniów Huxleya był chłopiec nazywający się Eric Blair, później lepiej znany jako… George Orwell.


Huxley wprowadził Georga Orwella do Towarzystwa Fabiańskiego, a wiedza, jaką tam obaj uzyskali, pozwoliła im dokładnie odzwierciedlić wizję globalnego państwa „Wielkiego Brata”, opartego na totalnej kontroli oraz i szczególnie tyczy się to Huxleya, na manipulacji ludźmi przez genetykę, narkotyki i kontrolę umysłu. Taka jest mało znana, acz szalenie istotna, część historii życia Georga Orwella.

Ministerstwo Pokoju zajmuje się wojną, Ministerstwo Prawdy kłamstwami, Ministerstwo Miłości torturami, a Ministerstwo Obfitości głodem. Te sprzeczności nie są przypadkowe, ani nie wynikają ze zwykłej hipokryzji: są celowym ćwiczeniem podwójnego myślenia.”

Fragment książki: „Rok 1984”.

Każdy zapis został zniszczony lub sfałszowany, każda książka przepisana, każde zdjęcie zostało przemalowane, każdy posąg i budynek ulicy zostały przemianowane, każda data została zmieniona. A proces ten trwa dzień po dniu i minuta po minucie. Historia się zatrzymała. Nic nie istnieje poza niekończącą się teraźniejszością, w której Partia ma zawsze rację.”

Fragment książki: „Rok 1984”.

Czy można przewidzieć przyszłość, nie będąc jasnowidzem? Notabene z tym jasnowidzeniem też należy uważać, ponieważ wielu tak zwanych „jasnowidzów”, albo jest oszustami, albo posiada swoje dary „jasnowidzenia” od demonów, tak zwane „demoniczne dary”. Ale odpowiadając na pytanie, należy stwierdzić, że TAK, można przewidzieć przyszłość, gdy się ją tworzy i kreuje, lub gdy ma się dostęp do „odpowiedniej” wiedzy. Taką wiedzą dysponował George Orwell.

Ale zacznijmy od początku. Julian Huxley, jak i jego rodzina, był zapalonym propagatorem filozofii eugenicznej: „rasy panów”, on sam był prezesem Brytyjskiego Towarzystwa Eugenicznego. Aldous Huxley, podobnie jak jego brat, był członkiem wewnętrznego kręgu Towarzystwa Fabiańskiego, bardzo istotnej nici w sieci tajnych stowarzyszeń, z tak odpowiednim dlań godłem przedstawiającym wilka w owczej skórze.

Nazwa „Fabian”, pochodzi od przydomka „Fabius”, rzymskiego generała Quintusa Fabiusa Maximusa Verrucosusa. Jego droga do sławy polegała na osaczaniu wroga przez długi okres i unikaniu bitew, które mogłyby okazać się decydujące dla obu stron. On i jego żołnierze wyruszali i przejmowali inicjatywę tylko wtedy, gdy wróg został dostatecznie wyniszczony, osłabiony i zinfiltrowany.

Opisałem teraz tę samą technikę, która była stosowana wobec ludzkości od czasu zawładnięcia nią przez „szaleńców”, którzy określają sami siebie „globalną elitą”. Mało tego, ta technika, jest stosowana w skrajnej postaci do dziś. A teraz do pierwszej konkluzji, otóż, jeśli masz dostęp do wewnętrznego rdzenia Towarzystwa Fabiańskiego, to będziesz wiedział o zamierzonym planie zniewolenia ludzkości.

Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko, czego teraz potrzebujemy to odpowiednio wielki kryzys, a wtedy narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.”

David Rockefeller.

Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”

Zbigniew Brzeziński w książce: „Between Two Ages” 1970 rok.

Szanowni Państwo, tak się złożyło, że w tym czasie Aldous Huxley uczył języka francuskiego w Eton, ekskluzywnym Colleg’u w pobliżu Windsor Castle pod Londynem, do którego uczęszczają królewskie dzieci wraz z innymi, pochodzącymi z najbardziej elitarnych rodzin. Jednym z uczniów Huxleya był chłopiec nazywający się Eric Blair, później znacznie lepiej znany jako… George Orwell.

Huxley wprowadził Georga Orwella do Towarzystwa Fabiańskiego, a wiedza, jaką tam obaj uzyskali, pozwoliła im dokładnie odzwierciedlić wizję globalnego państwa „Wielkiego Brata”, opartego na totalnej kontroli oraz i szczególnie tyczy się to Huxleya, na manipulacji ludźmi przez genetykę, narkotyki i kontrolę umysłu. Taka jest mało znana, acz szalenie istotna, część historii życia Georga Orwella.

Podczas gdy Huxley milcząco akceptował te założenia, Orwell pracował niemal do ostatnich dni swojego życia nad tym, aby je upublicznić w książce: „Rok 1984”. George Orwell stał się poniekąd bohaterem naszych czasów, ponieważ ryzykując własne życie, nie zachował zdobytej wiedzy, ale ujawnił ją, po to aby ostrzec ludzkość, przed tym co nadciąga, i aby ta przygotowała się na to co nadciąga i aby mogła skutecznie się temu przeciwstawić.


Przeczytaj również:

George Orwell Cz.1: jeśli masz dostęp do wewnętrznego kręgu tajnych stowarzyszeń, to masz dostęp do wiedzy, do planu przyszłości.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 3 Comments

  1. O jakiej duchowości mówisz?Nie,oczywiście że ludzie zostana połączeni w jedną religie tudzież wiare,wiarę w antychrysta NWO to półprawda-przewodnik do dopiero diabelskiego planu.

    1. Duchowość jest przynależna Człowieczeństwu, a nie ” organizacjom ” religijnym i budowlom modlitewnym. Oni walczą z duchowością używając najnowocześniejszych technik za pomocą których mogą manipulować ciałem – materią – organizmem , ale nie czymś co jest transcendentne, Duchem.

  2. „Prapoczątek – Bing Bang jest Duchowy” – Guy Tarade. To dlatego „sukcesem” nwo będzie zniszczenie w człowieku pierwiastka duchowości. Obecnie są w końcowej fazie tego procesu. „Pozytywną” stroną ich działania jest obudzenie świadomości w ludziach – (to się dzieje na dużą skalę i tego nie przewidzieli) Duchowości nie można zniszczyć, bo jest i pozostanie Naszym Prapoczątkiem, nigdy końcem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *