Globalizm czyli ,,Dajcie mi jedno pokolenie młodzieży a podbiję świat.’’


21 Globalizm czyli ,,Dajcie mi jedno pokolenie młodzieży a podbiję świat.’’


”Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym (…) Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.

George Orwell.

Globalizm to chodliwe słowo, dobrze zakamuflowane w tajnych stowarzyszeniach. Gary Koh odsłania w swojej książce tajniki ukrywające się za tym pojęciem. W ,,Globalnej Okupacji’’ przestrzega i sygnalizuje motywy likwidacji niezawisłości narodowej krajów świata na rzecz modnego globalizmu. Twierdzi, że systemy ustrojowe klasycznej demokracji dobiegają końca, gdyż celem kilku rodzin znajdujących się u szczytów piramidy władzy jest połączenie ludzkości w jeden Nowy Porządek Świata.

Jim Carrey na festiwalu w Toronto przestrzega przed NWO.

Gary Koh uważa, że niebezpieczna współpraca z globalistami przyspiesza powstanie jednego światowego rządu, któremu toruje drogę także idea New Age rozpowszechniająca nowe formy religii. Pisarz zapoznaje nas z globalną ekonomią, polityką, tajnym rządem Ameryki, pseudo religią New Age i samą Masonerią, która w gruncie rzeczy jest ukrytym katalizatorem nowego ładu globalnego. Koh twierdzi również, że klasyczne poglądy polityczne lewicy czy prawicy zatraciły swoje znaczenie, ponieważ tak różni ludzie jak były prezydent USA George Bush Junior czy de Cueller mówią równocześnie o konieczności powołania do istnienia Nowego Porządku Świata.

Do tajnej agendy globalistów należy tak zwane wzorcowe nauczanie. Obecnie w wielu programach nauczania na całym świecie znajdują się podwaliny wywodzące się z religii New Age, nowe zasady moralne poprzedzone manipulacją i socjotechniką. Obecnie możemy zaobserwować sytuacje, w której dochodzi do wychowania nowego globalnego obywatela świata. Już sam Hitler mówił: ,,Dajcie mi jedno pokolenie młodzieży a podbije świat.’’

Na tron wprowadzono korporacje. Era korupcji w XXI wieku.

W XX wieku grupa międzynarodowej finansjery objęła kontrolę nad gospodarką Europy i Ameryki. Odtąd owa grupa zakorzeniła się w Białym Domu świecąc poczynaniom Wilsona, Franklina, Eisenhowera czy Georga Busha. Niektórzy twierdzą, że Masoneria przyczyniła się do zainicjowania dwóch wojen światowych w ten sposób przeciwstawiając się dobru całej ludzkości. Celem nadrzędnym mocarzy finansowych jest zbijanie coraz większej fortuny kosztem ubożejących mas.

,,Władcy pieniądza żerują na narodzie w czasie pokoju i spiskują przeciwko niemu w czasach nieszczęścia. Są oni bardziej despotyczni niż monarchia, bardziej zuchwali niż autokracja i bardziej egoistyczni niż biurokracja. Widzę w niedalekiej przyszłości nadciągający kryzys, który niepokoi mnie i wywołuje drżenie o bezpieczeństwo mojego kraju. Na tron wprowadzono korporacje, co pociągnie za sobą erę korupcji na wysokich szczeblach. Władcy pieniądza będą dążyli do przedłużenia swojego panowania wykorzystując przesądy ludzi, dopóki bogactwa nie zostaną zgromadzone w jednych rękach a nasz kraj zniszczony.’’

Abraham Lincoln.

Drodzy Czytelnicy na koniec należy dodać, że jak nigdy wcześniej, dziś nadchodzi czas, aby Polacy zaczęli myśleć samodzielnie i niezależnie. Europa nie jest już tą samą starą Europą. Obecnie jak Feniks z popiołów powstaje odrodzone Imperium Rzymskie otoczone emblematem gwiazd. Tymczasem w USA bogactwo kurczy się, ponieważ drukowane są pieniądze bez pokrycia. Zadłużenie wzrasta odkąd tajne organizacje zapoczątkowały wprowadzanie w życie planu czy też idei Nowego Porządki Świata, wyciągając rękę w kierunku globalnej wioski, globalnego zniewolenia i kontroli.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com