Góralskie VETO! Bałtyckie VETO! Polacy wygrywają z sanepidem w sądach. A my wołamy: „Dziękujemy Wam Górale, że Jesteście!”


Jako redakcja portalu globalne-archiwum.pl oraz portalu salon-informacyjny.pl popieramy Górali, Popieramy każdego, kto powstaje aby powiedzieć NIE bezprawiu, powiedzieć NIE dla łamania Konstytucji RP. Popieramy Wasze dążenia do powrotu „do normalności”! Dziękujemy Wam Górale, że Jesteście, dziękujemy za waszą odwagę i hart ducha! To wielka łaska dla Rzeczpospolitej, że Jesteście Jej Córkami i Synami.

„«Wirtualna Polska» podaje, że Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie we wtorek 12 stycznia unieważnił sześć decyzji sanepidu o karach nałożonych w związku z łamaniem obostrzeń. Dzień później kolejni sędziowie unieważnili dziewięć kar, a 14 stycznia kolejnych sześć rozstrzygnięć. Oznacza to, że bilans starć sądowych obywateli z sanepidem wynosi obecnie 21:0 na korzyść Polaków. Osoby ukarane mandatami otrzymają zwrot opłaconych kar oraz zwrot kosztów postępowania sądowego.”

Źródło: nczas.com

„Pozbawieni przychodów górale rządowy plan pomocy nazywają farsą. Ruszyła akcja protestacyjna «Góralskie Veto». Zagrożeni bankructwem biznesmeni niebawem otworzą swoje biznesy. (…) Właściciele biznesów zdają sobie również sprawę z faktu, że obowiązujące obostrzenia są niezgodne z konstytucją. Grzywny nakładane przez sanepid, zwykle są anulowane po procesach sądowych.”

Źródło: planeta.pl

„«Nie możemy już dłużej czekać na decyzje rządu i zgodnie z prawem, dołączając do góralskiego i bałtyckiego veta otwieramy się dla wszystkich i będziemy działać od 16 stycznia» – Czytamy na facebookowym profilu restauracji «Przystań na rybę»» w Rumi.

Coraz więcej przedsiębiorców ma dość zamrożenia gospodarki i, mimo rządowych zakazów, zapowiada otwarcie swoich biznesów. Właściciele firm organizują się w ramach ruchów i inicjatyw, których z każdym dniem przybywa.”

Źródło: dziennikbaltycki.pl

Sądziliście, że dziś ponownie napiszemy bardziej lub mniej pesymistyczny artykuł o sytuacji gospodarczej i społecznej w naszym kraju? Sądziliście, że zaczniemy pisać o tym jak to nadzieja umarła, światło w tunelu znikło a wiara w cokolwiek przestała mieć jakiekolwiek znaczenie? Więc z przyjemnością informujemy Was, że tak się nie stanie i to dzięki wam, dzięki milionom Polek i Polaków, dzięki naszemu cudownemu narodowi.

Szanowni Państwo łatwo jest żyć zwolennikom totalitaryzmu w kraju demokratycznym, jednak życie osoby wolnej w kraju totalitarnym staje się nie do zniesienia, staje się niemożliwe, a przynajmniej nie w wolny i „normalny” sposób. Tak, tutaj mamy na myśli totalitarne rządy partii PiS, które rozjechały demokrację w Polsce, rozstrzelały klasę średnią i doprowadziły do całkowitej ruiny dziesiątki tysięcy Polskich rodzin. Dziś wydaje się, że wszystko może się odwrócić, i mamy nadzieję, liczymy na to, że tak właśnie się stanie. Polska się budzi!

To szaleństwo, to wariactwo pandemii musi się skończyć i musi się skończyć właśni teraz. Jeżeli nie powstaniemy wówczas już nic nie zostanie z Polski, stracimy szansę na powrót do normalności dla nas samych oraz przyszłych pokoleń. Bezczynność to ni mniej ni więcej a przepłynięcie wody pomiędzy rozpostartymi palcami naszej dłoni. Nie możemy sobie pozwolić by nasze życie, marzenia i nasze prawa, przeciekały nam przez rozpostarte palce.

Pomijamy już fakt, że liczne badania dowiodły, że testy PCR, na wykrywalność koronawirusa SARS-CoV-2, są nic nie warte, zatem pandemia została oparta o niewiarygodne testy. Obłęd, czysty i nieskazitelny absurd. Ponad to, nie tak dawno nawet WHO przyznało, że testy PCR dają o wiele za dużo wyników pozytywnie FAŁSZYWYCH! Pomijamy także kwestię tego, że rząd PiS z Mateuszem Morawieckim, Jarosławem Kaczyńskim i Adamem Niedzielskim dzień w dzień, wielokrotnie dokonuje intelektualnego gwałtu na Polskiej Konstytucji by z kolei z samej inteligencji robić „dziwkę”. Na to niema zgody.

Zatem co możemy zrobić? No, więc właśnie, możemy powiedzieć NIE, możemy wykrzyczeć VETO, i nie ma znaczenia czy będzie to VETO góralskie, VETO bałtyckie czy jakiekolwiek inne. Każde tego typu VETO będzie zbawcze dla naszej wolności. Drodzy Czytelnicy, rząd PiS ogłosił program „Narodowa Kwarantanna” oraz „Narodowe Szczepienie”. Oni nadużywają słowa „narodowy”, dlatego proponujemy, aby od dziś ogłosić nasz program narodowy o nazwie „Narodowe VETO”.

Jako redakcja portalu globalne-archiwum.pl oraz portalu salon-informacyjny.pl popieramy Górali, Popieramy każdego, kto powstaje aby powiedzieć NIE bezprawiu, powiedzieć NIE dla łamania Konstytucji RP. Popieramy Wasze dążenia do powrotu „do normalności”! Dziękujemy Wam Górale, że Jesteście, dziękujemy za waszą odwagę i hart ducha! To wielka łaska dla Rzeczpospolitej, że Jesteście Jej Córkami i Synami.


Przeczytaj również:

D. Trump Bohater i Patriota, który sprzeciwia się globalnemu konglomeratowi zła. To nasz czas, to czas odrodzenia i przebudzenia!


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz