Gwałt zbiorowy na kobiecie w Szwecji. Czy Europejki mogą czuć się bezpieczne?

26 Gwałt zbiorowy na kobiecie w Szwecji. Czy Europejki mogą czuć się bezpieczne
Fot. youtube.com

[fb_button]

Gwałt zbiorowy kobiety w Szwecji. Całe zajście zostało nagrane, po czym podzielone na fragmenty i opublikowane na towarzyskiej witrynie medialnej facebook. Według policji grupą mężczyzn miał kierować Tunezyjczyk, który wydawał polecenia i był mózgiem tego skandalicznego procederu.

Materiał filmowy został przekazany policji przez człowieka Arabskiego pochodzenia, który jako jeden z pierwszych obejrzał materiał w sieci. Mężczyzna ten utrzymuje, że po przekazaniu owego filmu policji, wielokrotnie otrzymywał telefony czy listy zawierające groźby pozbawienia życia.

Niedawne raporty pokazują jak Szwedzka policja próbuje walczyć w pięćdziesięciu miejscach tego kraju z przestępczością mającą swoje źródło w braku asymilowania się napływających mas imigrantów.

Zatem powstaje pytanie jak długo jeszcze Europa będzie obojętna na to, co dzieje się w obrębie jej granic ze strony obcej kultury i mentalności. Czy bezpieczeństwo Europejczyków jest mniej ważne od bezpieczeństwa tak zwanych uchodźców? Kto w Europie ma prawo do poczucia własności i spokoju, rdzenni mieszkańcy czy nachodźmy? Bo tak można również ich nazwać.

Na koniec należy napisać jasno, że pośród owej fali uchodźców są osoby rzeczywiście potrzebujące. Nie mniej jednak nie należą do nich młodzi mężczyźni ubrani w markowe ciuchy ze złotymi zegarkami i smartfonami w ręku. Niektórzy nawołują by przyjmować, kochać i otworzyć swoje ręce na nowo przybyłych. Jestem ciekaw czy tak samo powiedzą kobietom, które w całej Europie, nie tylko Szwecji, są regularnie molestowane czy nawet gwałcone przez owych biednych i potrzebujących uchodźców.

[fb_button]

Źródło. www.express.co.uk

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl