Gwiazdy stopią się, tworząc wielki czerwony krzyż: zbliża się czas „Ostrzeżenia”, które wszyscy odczują.


Szanowni Państwo, nie Objawił mi się Bóg i nie Powiedział do mnie: „słuchaj Tomek, Planuję ostrzeżenie, więc wiesz co masz robić, napisz o tym i niech to idzie w świat”. Takiej sytuacji nie przeżyłem (a szkoda), natomiast mój „wewnętrzny głos”, a także logika i rozsądek, „mówią mi”, że jak najbardziej jest to możliwe. Bóg Będzie „Interweniował” w tym czasie niespotykanego wręcz chaosu na ziemi, spowodowanego działalnością człowieka. W mojej opinii, taką „Interwencją”, może być „Ostrzeżenie”, to też warto się do niego przygotować.

Szanowni Państwo, nie odkryję nic „nadzwyczajnego”, jeżeli napiszę wprost: „najbliższa przyszłość ludzkości jak i samej planety, jest poważnie zagrożona”. Jestem przekonany, że każdy kto ma styczność ze współczesnymi objawieniami, oraz dostrzega „znaki czasu”, jakie ujawniają się obecnie na świecie, wie i rozumie iż „czas jest bliski”. W tym wszystkim jednak powstaje fundamentalne pytanie: „czy w tym czasie Bóg Pozostawi nas samym sobie”?

Jeżeli odpowiedź brzmi twierdząco, wówczas jesteśmy pozostawieni na pewną zgubę, ja natomiast uważam, że nasz Stwórca nie Pozostawi nas samych sobie, gdyż Rozumie doskonale czym to się dla ludzkości skończy. Dlatego też, ja już na samym wstępie, napiszę, że nie obawiam się tego, co ma nadejść, ponieważ już wybrałem wiele lat temu. A wybrałem pójście drogą o której Naucza Jezus z Nazaretu. Ostateczne zwycięstwo należy do Niego a zatem i do każdego, kto idzie za Jezusem.

I nie są to jakieś „brednie dewoty”, wyssane z palca. Kochani ja w swoim życiu nie od samego początku byłem osobą „wierzącą”, dopiero pewne wydarzenia jakich byłem świadkiem oraz uczestnikiem, sprawiły, że dziś WIEM, iż Jezus Jest Bogiem Żywym, ten świat jest światem Boga Żywego. Tej pewności nabyłem po przez wydarzenia. A zatem, Bóg Okazał mi wiele miłosierdzia, iż pokierował tak moim losem, moim „niedowiarstwem”, że nawet ja, biedy i ograniczony człowiek, potrafiłem poznać Prawdę, a ta Prawda mnie wyzwoliła.

Zaznaczam, że nie chcę tu rozpisywać się na temat mojego „nawrócenia”, to nie o to chodzi, chcę Wam ukazać, że do pewnych rzeczy dochodzi się stopniowo. Mało tego, w pewnym sensie „nawracamy się” przez całe życie i także przede mną wiele do zrobienia, wiele pracy mam nad samym sobą, ale wiem, że z Jezusem mi się uda, gdyż bez Niego nie mogę nic co „dobre”, z Nim mogę wszystko co „dobre”. Bez Boga sam z siebie jestem zdolny tylko do czynienia „zła”, zatem wybór jest prosty.

Ja tego wyboru już dokonałem lata temu, i jestem spokojny oraz gotowy na przyszłość. I tutaj nie mam na myśli, że jestem wolny od wszelkiego rodzaju zmagań duchowych, otóż wręcz przeciwnie, jest ich więcej, ale nie wywołują one już we mnie strachu czy lęku. Pokonuje jedną przeciwność po drugiej i „robię swoje”. Czynię to, co czuję, że Stwórca ode mnie Wymaga abym czynił. I na podstawie mojego osobistego doświadczenia, mogę z pełnym spokojem i przekonaniem „polecić” wam, oddanie siebie oraz swojego życia, w opiekę Jezusa z Nazaretu, Boga- Człowieka.

To tyle tytułem wstępu, a teraz do meritum. Otóż piszę o tym wszystkim, ponieważ uważam, że Stwórca nie Pozostawi nas samym sobie, i „otchłani”, do której zmierzamy. Ludzkość nie znalazła się na „rozdrożu”, jak to często zwykło się mawiać, otóż ludzkość stoi na krawędzi przepaści i w zasadzie ma zamiar do niej „wskoczyć”. Pewne siły robią wszystko aby „ludzkość” w tę „mroczną otchłań” pchnąć. Jest to tak widoczne, że aż „razi po oczach”.

I właśnie w obliczu takiego dramatu, w obliczu sytuacji być może bezprecedensowej w historii ludzkości, Bóg w mojej opinii, Może interweniować w sposób „nadzwyczajny”. I w zasadzie takiej „interwencji” się spodziewam. Ostatecznie nie wiem jaką formę wspomniana „interwencja” przybierze, wiem natomiast, że to tylko kwestia niedługiego czasu. I tutaj skłaniam się między innymi do tak zwanego „Ostrzeżenia”, nazywanego również „Oświeceniem Sumień”.

Będzie to sytuacja w której w jednym momencie, każdy człowiek żyjący na Ziemi, spojrzy „Okiem Boga”, na swoje dotychczasowe życie, na własne sumienie. Każdy człowiek będzie miał okazję stanąć w prawdzie, względem własnych czynów, decyzji, wszystkiego tego, co do tej pory zrobił w sowim życiu. Będzie to taki „mały sąd”, nad człowiekiem, ale bez konsekwencji, z jednym wyjątkiem, o którym zaraz napiszę.

Ponad to każdy pozna względem siebie „wyrok” to znaczy, dowie się do jakiego miejsca trafiłby właśnie w tym momencie, gdyby umarł. Czy byłoby to piekło, czyściec czy też i przede wszystkim niebo. W czasie „Ostrzeżenia” możliwe jest, że staniemy przed Jezusem. Zatem jest to pewnego rodzaju „Powrót Duchowy Jezusa na Ziemię”, ale nie jest to ten „Powrót Ostateczny w Ciele i Duchu”. Mamy tutaj do czynienia z „nadzwyczajną interwencją” Boskiego Miłosierdzia, w celu ratowania ludzkości, ale nie będzie to, jak już napisałem, koniec świata, koniec historii.

A teraz o wspomnianym wyjątku. Otóż istnieje grupa ludzi, która niestety poniesie konsekwencje „Ostrzeżenia”. Będą to osoby całkowicie nieprzygotowane na to „wydarzenie”. Ci ludzie, pisząc wprost, umrą ze strachu i przerażenia, gdy zobaczą swoje „prawdziwe oblicze”, oraz miejsce do którego trafiliby po śmierci, to jest piekło. Zatem jeżeli umrą w trakcie „Ostrzeżenia”, to trafią tam gdzie w pewnym sensie sami się posłali, po przez czyny jakich dokonywali w swoim życiu.

Nie bez powodu jest powiedziane, że: „to człowiek sam siebie potępia”. Bóg nie chce Potępić nikogo, ale na siłę też nie Może Zbawić każdego, gdyż mamy wolną wolę, a On to Szanuje. Istnieje wiele źródeł, które informują ludzkość o nadchodzącym „Ostrzeżeniu”. Ja dziś chcę skupić się na jednym takim „źródle”. Tym źródłem jest Trevignano Romano. Spójrzcie na kilka „Przesłań” płynących z tej miejscowości dla świata:

Moje dzieci, dni ostrzeżenia już nadeszły, niebawem ujrzycie mojego Syna przychodzącego z nieba na obłoku, a potężny huk wprawi w drżenie ziemię.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 22 września 2016 roku.

Przybliżajcie się coraz bardziej do mojego Syna, ostrzeżenie jest już blisko. W ten sposób w końcu wszyscy wierzący, ateiści, innowiercy i nieskruszeni grzesznicy usłyszą głos własnego sumienia i każdy naprawdę poczuje ciężar swoich grzechów.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 17 czerwca 2017 roku.

Proszę was, drogie dzieci, niebawem pojawi się ostrzeżenie, gwiazdy stopią się, tworząc wielki czerwony krzyż, który będzie widoczny na całym świecie. Wtedy to wasze sumienia zaleje wielkie światło i będzie to ostatnia szansa na zbawienie.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 3 sierpnia 2017 roku.

Moje dzieci, często zastanawiacie się, co się stanie podczas ostrzeżenia, teraz wam to powiem. Wszystko się zatrzyma i każdy człowiek wpadnie w stan ekstazy, podczas której zobaczy grzechy popełnione w ciągu życia. To pomoże wam uświadomić sobie cierpienie, będziecie wtedy szukać Boga i Go znajdziecie.”

Maryja do Giselli Cardia. Trevignano Romano 10 listopada 2018 roku.

Szanowni Państwo, nie Objawił mi się Bóg i nie Powiedział do mnie: „słuchaj Tomek, Planuję ostrzeżenie, więc wiesz co masz robić, napisz o tym i niech to idzie w świat”. Takiej sytuacji nie przeżyłem (a szkoda), natomiast mój „wewnętrzny głos”, a także logika i rozsądek, „mówią mi”, że jak najbardziej jest to możliwe. Bóg Będzie „Interweniował” w tym czasie niespotykanego wręcz chaosu na ziemi, spowodowanego działalnością człowieka. W mojej opinii, taką „Interwencją”, może być „Ostrzeżenie”, to też warto się do niego przygotować.


Przeczytaj również:

Czy zbliżający się czas oczyszczenia to czas trwogi? Otóż nie dla wszystkich. Nie dla tych, którzy idą drogą Prawdy.


Autor. Tomasz Magielski.

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 4 Comments

 1. Warto przeczytać Słowa Boga Ojca Wszechmogacego oraz Jezusa Chrystusa na temat Ostrzeżenia – Nasz Zbawiciel to najlepsze i najpewniejsze źródło prawdziwych informacji :

  16.11.2013, 22:17 – „Nawrócą się miliardy i po raz pierwszy rozpoznają Boga, Boga w Trójcy Jedynego”

  Moja szczerze umiłowana córko, kiedy przyjdę do świata z Moim Bożym Miłosierdziem, ludzie otrzymają szansę, by starać się o Moje Miłosierdzie, gdyż dla wielu będzie to pierwsza prawdziwa spowiedź.

  Każdy, bez względu na to, kim jest, doświadczy tego wyjątkowego Mojego objawienia, pobłogosławionego Władzą Mojego Ojca. Oświetlenie Sumienia przyniesie ze sobą wiele bólu, ponieważ smutek, jakiego doświadczą zagubione dusze, będzie tak wielki, że nie będą w stanie znieść tego wstrząsu. Wielu ogarniętych żalem, będzie mdlało i upadało. Jednak uświadomią sobie, jak bardzo ich dusza potrzebuje oczyszczenia, zanim będzie gotowa do wprowadzenia do Mojego Wiecznego Raju. Ci ludzie będą wtedy wiedzieli, czego się od nich oczekuje i przez jakiś czas po tym Wielkim Wydarzeniu, będę cierpieli pokutę. Wielu ludzi będzie myślało, że im się to śni. Niektórzy pomyślą, że to koniec świata, ale tak nie będzie. To będzie Ostateczne Ostrzeżenie, które zostanie dane ludzkości, aby pomóc jej odkupić się przed Bogiem.

  Nawrócą się miliardy i po raz pierwszy rozpoznają Boga, Boga w Trójcy Jedynego i będą wdzięczni za danie im dowodu na Istnienie ich Stwórcy. Niektórzy po prostu skulą się i ukryją przed Moim Światłem, które przyniesie im niesamowity ból i odwrócą się plecami bez odrobiny wyrzutów sumienia w duszy. Oni odrzucą Moją Interwencję. Lecz pozostali będą się radować, gdy doświadczą Moich Promieni Miłosierdzia, bowiem te dusze będą tak bardzo wdzięczne, że doświadczyły Mojej Obecności, iż z łatwością będą przyciągane do Mojego Światła tęskniąc za Moją Obecnością, która będzie poza ich zasięgiem, bo nie będzie to jeszcze czas otwarcia Bram do Mojego Nowego Raju. I tak, będą oni wtedy musieli pokutować, jako Moi Uczniowie, za te dusze, które odrzuciły Moją Miłosierną Dłoń.

  Po tej Wielkiej Interwencji dokonanej przez Boga, aby dać ludzkości szansę na przygotowanie się do Mojego Powtórnego Przyjścia, w świecie będzie się zadawać wiele pytań. Niektórzy będą tak odmienieni w swoich duszach, że poświęcą wiele czasu, aby pomóc nawrócić się tym, których będą chcieli uratować przed oszustwem. Inni będą pełni skruchy i zajmie im trochę czasu, aby w pełni mogli zrozumieć znaczenie swojego położenia względem Mnie i poświęcą wiele uwagi temu, by się ze Mną pojednać.

  Wówczas wrogowie Boga będą zaprzeczali, że Ostrzeżenie się wydarzyło i będą oszukiwali miliony, aby uwierzyły, że było to astronomiczne wydarzenie, gdy światło słoneczne ogarnęło całą planetę, jako unikalne zdarzenie, spowodowane przez ruch Ziemi wokół własnej osi. Nic nie mogłoby bardziej odbiegać od Prawdy. I gdy będą rozpowszechniali wszystkie te wyjaśnienia, zaprzeczą, że Istnieje Bóg i odciągną wielu ode Mnie. Niestety, wielu z nich nie powróci do Mnie i dopiero kiedy nastąpi Interwencja Boga, który będzie zmuszony ukarać swoich wrogów, chcąc sprawić, by się opamiętali, ich dusze mogą zostać oczyszczone.

  Bądźcie wdzięczni za te Łaski, gdyż bez tego Daru od Boga, bardzo niewielu ludzi byłoby w stanie wejść przez Bramy Raju.

  Wasz Jezus

  —–
  10.11.2013, 15:00 – „Bóg Ojciec: Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca”

  Moja najdroższa córko, Moim Pragnieniem jest bardzo szybkie zebranie razem wszystkich Moich dzieci, aby byli świadkami Mojej Obietnicy. Mój Wielki Dar przyjdzie w środku strasznych, duchowych prześladowań, kiedy wszystko czym Ja Jestem będzie odrzucane. Światu zostaną zaprezentowani nowi bogowie, z których żaden nie istnieje. Pokryci błyszczącą fasadą, będą przeznaczeni do powstrzymania wiary wszystkich w Moje Istnienie. Cała ta herezja zgasi Światło Boga.

  Wkrótce gwiazdy przestaną świecić ze swoją wielką intensywnością. Wkrótce nowe, nieoczekiwane znaki, które przeczą całemu ludzkiemu rozumieniu nauki, będą przeze Mnie pokazane niedowierzającemu światu, jako początek objawienia się Mojej Interwencji.

  Żadne naukowe wyjaśnienie nie będzie miało sensu, gdy będą widoczne dwa słońca. Żadna definicja ograniczona ludzką wiedzą, nie będzie sensowna. Jednak o każdym znaku, danemu światu z Nieba powiedzą, że to z powodu istnienia innego życia ludzkiego we wszechświecie.

  Ja Jestem Twórcą całego życia. Ja stworzyłem człowieka. Ja stworzyłem świat. Nigdy temu nie zaprzeczajcie, ponieważ gdy tak zrobicie, będziecie popierali fałszywą doktrynę. Każda interwencja z Nieba – a będzie ich wiele – będzie wyjaśniana. Kiedy zobaczycie te znaki, wiedzcie, że Dzień Powtórnego Przyjścia jest bliski.

  Proszę was, drogie dzieci, nigdy nie odrzucajcie Mnie ani nie zaprzeczajcie Mojej Obietnicy przyniesienia światu ostatecznego pokoju i pojednania, które będą wasze, jeśli przyjmiecie je na Moich Warunkach, a nie swoich własnych. Moja Wola ma się w końcu wypełnić. Aby was przygotować, pokażę światu wiele cudów na niebie, we wszechświecie i w układzie planetarnym. Kiedy będziecie świadkami tych wydarzeń, chcę, żebyście byli radośni ponieważ będziecie wtedy wiedzieli, że Ja zwiastuję powrót Mojego Syna, aby wypełnić Jego Obietnicę wiecznego zbawienia.

  Otrzyjcie łzy ze swoich oczu. Wiem, jak trudne będą wasze doświadczenia. Mam tu na myśli wszystkie Moje dzieci, łącznie z wierzącymi i niewierzącymi, jak i z tymi, którzy są winni strasznego grzechu – nikt z was nie jest wykluczony. Kiedy pojednacie się z Moim Synem, staniecie się częścią Niego i na zawsze będziecie królować z Nim w Raju.

  Wasz Ukochany Ojciec
  Bóg Najwyższy

 2. Uważam, że to prawda, i jest to kwestia najbliższego czasu. Może rok, dwa, ale najbliższego.
  Pozdrawiam Wszystkich!

 3. Jakim trzeba być niedoukiem aby twierdzić, że to człowiek sam na siebie sprowadzil wszystkie nieszczęścia. Jest BÓG Stwórca i są upadłe anioły którzych szefem tzw. szatan, lucyfer, diabeł.
  Upadłe anioły to buntownicy przeciwko decyzji BOGA o nie wpuszczeniu ich z powrotem do „nieba” które opuścili aby zabawiać się z ludzkimi kobietami na ziemi.
  Od tego czasu istnieje nieprawdopodobna nienawiść, pogarda tych istot do BOGA. Nie mogąc nic Jemu zrobić skupili się na ludziach. W ciągu ostatnich 6 000 lat dorowadzili do ponad 16 500 wojen w których zginęły miliardy ludzi. Okres od Covid-19 to chęć usunięcia z Ziemi następnych miliardów.
  Wszyscy wierzący w BOGA czekają na Boską interwencję. Przeżyje garstka, Może ze 200 000 reszta zostanie nawozem ziemi, po następnym globalnym potopie 15 Sierpnia 2027, który rozpocznie się o godzinie 10:00 trzęsieniami ziemi i huraganami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *