HAARP został potwierdzony przez urzędnika państwowego.

21 HAARP i kontrola pogody zostały potwierdzone przez amerykańskiego urzędnika państwowego
Fot. youtube.com

Czy to tylko teoria spiskowa skoro urzędnicy państwowi uznają ją za prawdę?

Amerykańskie Siły Powietrzne oraz DARPA chciałyby, aby uwierzono, iż HAARP na Alasce przestał być używany do badań i eksperymentów oddziałujących na człowieka a także klimat. Jednak nawet, jeżeli tak by się stało i świat rzeczywiście uwierzyłby w tego typu informację wówczas powinniśmy być świadomi jednej rzeczy, istnieją na naszym globie inne systemy HAARP, mamy tutaj na myśli systemy radarowe i systemy nadzoru, które z kolei są umieszczone na specjalistycznych platformach mobilnych, które można wdrożyć na całym świecie.

Drodzy czytelnicy w dzisiejszych czasach wystarczy wcisnąć przycisk, aby zmienić częstotliwość oraz zakres mikrofal, po czym zwiększyć moc transmisji tak by osiągnąć wyznaczony cel, jak chociażby rozgrzanie atmosfery. Dziś liczne nienaturalne wzorce pogodowe, jakie występują na naszym globie potwierdzają, że projekt HAARP jest wciąż używany do manipulowania tym, co naturalne. Osobiście uważam, że przy obecnym obiegu informacji nadal duża część zdolność, HAARP jest tajna, i nawet się nam w głowach nie mieści, do czego ów system anten może być jeszcze używany.

Obecnie wszystko, co jest powiązane w jakimś stopniu z projektem HAARP i kontrolą pogody zostało jednogłośnie nazwane teorią spiskową, główne media a w nich liczni specjaliści z wieloma tytułami naśmiewają się i szydzą z tych, którzy odważą się wierzyć w coś więcej, odważą się wierzyć w prawdę na temat projektu HAARP. Dziś możemy przestać żyć w kłamstwie, dziś prawda wychodzi na jaw, być może jest to zrządzenie przypadku, a być może fakt, którego nie można już dłużej ukrywać. Otóż kilka dni temu podczas przesłuchania Senatu David Walker zastępca asystenta sekretarza sił powietrznych do spraw Nauki, technologii i inżynierii oraz jeden z ważnych osobistości Pentagonu, dosłownie zrzucił bombę informacyjną w trakcie swoich zeznań. Na pytanie Lisy Murkowsky o demontaż programu badań nad aktywnym Auroralem w Gakonie odpowiedział.

,,Nie jest to obszar, w którym w przyszłości będziemy działać. Kontynuujemy inne sposoby zarządzania jonosferą, do czego początkowo został w gruncie rzeczy powołany HAARP. Wstrzyknięcie odpowiedniej energii do jonosfery zostało zakończone.’’

Wiele osób w tym także i nasza redakcja, uważa, że projekt, HAARP został stworzony w gruncie rzeczy do kontrolowania pogody, czego skutkiem były skrajne zjawiska pogodowe jak wzrost liczby oraz wzrost siły huraganów, tornad i trzęsień ziemi. To też tego typu wypowiedzi jak ta przytoczona powyżej są szalenie istotne i należy je rozpowszechniać. Mało tego, nie jest to pierwszy przypadek, kiedy urzędnik publiczny przyznaje, że kontrola pogody poprzez HAARP jest nie tylko możliwa, ale była i jest nadal używana jako ,,super broń’’ czego najdobitniejszym dowodem jest stwierdzenie z roku 1997 amerykańskiego sekretarza obrony USA Williama Cohen’a, który powiedział.

,,Inni angażują się nawet w rodzaj eko-terroryzmu, dzięki czemu mogą zmieniać klimat, wywoływać trzęsienia ziemi, inicjować wybuchy wulkanów za pomocą fal elektromagnetycznych. Istnieje wiele pomysłowych umysłów, które tam pracują nad znalezieniem sposobów do terroryzowania innych narodów. To jest fakt i dlatego musimy nasilić nasze wysiłki w zakresie walki z terroryzmem.’’

Czy zatem demontaż projektu HAARP na Alasce jest realny? A nawet, jeżeli tak to powstaje kolejne pytanie, co z przelotnymi nadajnikami HAARP i mobilnymi radarami na Filipinach? Nieoficjalne informacje podają, że jedynie trzy jednostki mobilnych platform HAARP znajdujących się na Filipinach wystarczą do tego by wywołać Huragan, metoda ta zwana jest triangulancją. Drodzy czytelnicy, dziś poruszyliśmy bardzo ważny temat, ponieważ o projekcie HAARP mówi się i pisze wiele, ale teraz mamy konkretne dowody w rękach. Dziś można pokusić się o stwierdzenie, że kolejna tak zwana teoria spiskowa upadła na naszych oczach, przekształciła się w fakt i rzeczywistość.

[fb_button]

Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

This article has 4 Comments

  1. Informacje podane są niepełne. Na świecie zostało rozlokowanych około 100 stacji stacjonarnych sieci LOFAR (takie MiniHAARP) w tym i w Polsce mamy 3 stacje rozlokowane w „narożach trójkąta równoramiennego” (triangulacja) obejmujące swym zasięgiem cały kraj, a że pracują w systemie sieci globalnej, to sterowanie pracą takich obiektów może być z dowolnego miejsca na Ziemi czy kosmosu. Bałdy na Mazurach, Borówiec k/Poznania oraz Łazy k/Krakowa. W wyniku „nafaszerowania” nanocząsteczkami całych populacji społecznych – nad Polską i Europą trwały intensywne „opryski” w ramach tzw. geoinżynierii pogodowej – SRM, zrealizowano bardziej tajny fragment operacji dla celów/potrzeb „mind control” – kontrolowanie i sterowanie emocjami i uczuciami jednostek, sposobu ich myślenia, ukierunkowywania tematycznego myśli ludzkich, etc. W tym celu nasączano populacje ludzkie w/w nanocząsteczkami aby docelowo stworzyć z nas zwykłych niewolników-cyborgów, realizujących bezwolnie plany i cele operatorów tego „Big Brothera”. Tak pokrótce.

Comments are closed.