Henry Kissinger Cz.1 Protegowany Davida Rockefellera. Człowiek służący globalnej elicie.,,Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki grzebane, a nie publikowane a jej przeciwnicy uciszani.”

John F. Kennedy. Były Prezydent USA.

Stare pokolenie ludzi powoli odchodzi, pokolenie ludzi, którzy powinni pamiętać prawdziwych graczy stojących za władzą, ludzi będących głosem elity stojącej za tronem. Niestety obecne pokolenie znajduje się w obszarze ignorancji, w prawdzie możemy obserwować globalne przebudzenie jednak nadal większość społeczeństw nadal śpi, będąc obojętnym na globalne przemiany. Drodzy Czytelnicy przez ostatnie 54 lata, jeden człowiek był w stanie władzy, tym człowiekiem jest Henry Kissinger, osoba ściśle powiązana z wielkimi rodami oraz ideą Nowego Porządku Świata.

Prawda jest taka, że człowiek ten działał na zlecenie konkretnych sił stojących w cieniu światowych wydarzeń. Demonstrowanie niemoralności Henry Kissingera nie jest trudne. Ludzie często próbują przekonać innych, aby się obudzili i zrozumieli, że lewicowo prawicowy paradygmat polityczny jest fałszywy. Obecnie istnieje wiele potężnych dowodów, które przekonują coraz większą część ludzkości do teorii mówiącej, iż polityka jest dla polityków, nie dla obywateli, a prawica i lewica coraz częściej działa na zlecenie tego samego globalnego konglomeratu.

Drogi Czytelniku, kiedy próbujesz pokazać komuś, że lewica i prawica są w gruncie rzeczy iluzją, to sięgnij po ten argument. Otóż przez ostatnie 54 lata Henry Kissinger doradzał i wpływał na dziesięciu prezydentów. Dodatkowo należy dodać, że jest on bezpośrednim protegowanym Davida Rockefellera i pomógł bratu Davida Rockefellera, Nelsonowi, zostać wiceprezesem Forda. W gruncie rzeczy, Kissinger służy jako pośrednik, od wyższego poziomu władzy po polityków, którzy wykonują zlecenia ultra potężnych i ultra bogatych rodów.

Henry Kissinger był przewodniczącym rady bezpieczeństwa narodowego Stanów Zjednoczonych. Jest on także członkiem spotkań grupy Bilderberg oraz bliskim przyjacielem rodziny Rothschild. To właśnie Kissinger opracował projekt NSSM200, i on w gruncie rzeczy usankcjonował podwaliny pod depopulacje, która notabene jest jednym z podstawowych założeń NWO. Dlaczego tak jest? Łatwiej jest sterować miliardem ludzi i łatwiej utrzymać nad nim kontrolę niż nad chociażby społeczeństwem liczących osiem miliardów.

Mówiono, że ostatnim prezydentem, który nie był fotografowany z Kissingerem był zamordowany John F. Kennedy, niemniej jednak niektóre dowody sugerują, że nawet wówczas Kissinger posiadał potężne wpływy w Białym Domu. Wielu ludzi, którzy zbliżyli się kiedykolwiek do prezydenckiego biura, było blisko Kissingera. Na przykład Hillary Clinton. Otóż Hillary jest niezwykle blisko Kissingera, a Kissinger nieustannie spotyka się z Donaldem Trumpem i chwali go. Ciekawostką jest także fakt, że Kissinger był na wielu spotkaniach z Władimirem Putinem.

Na koniec dzisiejszej publikacji należy zadać sobie pytanie, czym jest NWO (New World Order)? Otóż jest to nowy porządek świata na najważniejszych płaszczyznach życia, począwszy od ekonomi, kultury, religii po przez bankowość, zbrojenie a skończywszy na szczepieniach, testach i wszczepianiu sztucznych implantów każdemu człowiekowi na naszej planecie, oczywiście każdemu, kto przeżyje, ponieważ jednym z ważniejszych punktów NWO jest obniżenie populacji z obecnych kilku miliardów do poziomu zaledwie pięciuset milionów.

‘‘Powinniśmy mieć rząd światowy, czy wam się to podoba czy też nie. Siłą albo po dobroci, wybór zależy już od samego społeczeństwa.’’

James Wartburg (wypowiedz z roku 1950.)

W świecie NWO wielki brat będzie wiedział o nas wszystko, będzie nas kontrolował. Kiedyś pewien przedstawiciel grupy Bilderberg, o której w przyszłości napiszemy kilka artykułów, powiedział, że im nie są potrzebni ludzie martwi, czy też w pełni zdrowi. Oni potrzebują ludzi jak gdyby martwych, ale i nie w pełni świadomych tego, co się dzieje, ponieważ tylko z takich ludzi i takich społeczeństw można wyciągać pieniądze i można mieć korzyści dla siebie i własnych celów.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com