Henry Kissinger Cz.2 Człowiek, który kontrolował dziesięciu prezydentów przez 54 lata. 

Henry Kissinger filantrop przełomu XX i XXI wieku. Osoba doradzająca wielu potężnym i możnym tego świata. Człowiek, który wprowadził do globalnego obiegu pojęcie depopulacji a następnie przy pomocy ONZ usankcjonował tę ideę. Częsty gość na spotkaniach grupy Bilderberg, wielki przyjaciel rodziny Rothschild i Rockefeller, to także przyjaciel Donalda Trumpa. Krótko po tym, jak został on prezydentem, Trump spotkał się z Kissingerem. Spotykają się często, ostatnie spotkanie miało miejsce zaledwie kilka tygodni temu.

Henry Kissinger i Donald Trump.

Kilka lat temu administracja Baracka Obamy nagrodziła Kissingera wybitnym zaszczytem. Obaj Panowie spotykali się przy wielu okazjach. Nawet mainstream czasami dostrzegał jak dziwna jest to sytuacja. Według Daily Kos: ,,Jeśli zmierzyć służbę publiczną Kissingera to odpowiada on za więcej śmierci niż jakikolwiek inny żyjący Amerykanin, usiłujący rozprzestrzenić wpływ amerykańskiego imperium na cały świat.’’

Henry Kissinger i Barack Obama.

Zarówno George Bush, jak i jego ojciec byli naturalnie blisko Kissingera, a wszyscy wyżej wspomniani panowie są członkami okultystycznego Klubu Bohemian Grove. Po 11 września 2001 roku, kogo wyznaczyli oni w raporcie Komisji 9/11 aby zbadał przyczyny tragedii? Oczywiście tą osobą został Henry Kissinger.

Henry Kissinger i George Bush.

Zarówno Bill, jak i Hillary Clinton nadal są bardzo blisko z Kissingerem, i to samo było podczas rządów Billa. Powiązania finansowe między dwoma panami od samego początku rzucały się w oczy wielu publicystom.

Henry Kissinger i Bill Clinton.

George H.W. Bush i Henry Kissinger są członkami Rady Stosunków Zagranicznych. Wpływ Kissingera był wyraźnie odczuwalny w administracji Busha.

George H.W. Bush i Henry Kissinger.

Na tym zdjęciu można zobaczyć bardzo intymne spotkanie Henry’ego Kissingera z Ronaldem Reaganem w rezydencji Reagana. W latach 80-tych Kissinger był konsultantem Goldman Sachs i finansowym graczem, który czerpał korzyści z wcześniejszych ruchów politycznych. W tym czasie Reagan mianował Henry Kissingera na członka prezydenckiej komisji doradczej ds. Wywiadu zagranicznego.

Henry Kissinger i Ronald Reagan.

Kolejnym prezydentem USA na którego bardzo duży wpływ miał Henry Kissinger był Jimmy Carter. Oficjalnie mówiono iż obaj panowie się nienawidzą, jednak każdy podkreślał, że to Kissinger w tym tandemie wiódł rolę wiodącą.

Henry Kissinger i Jimmy Carter.

Po tym jak administracja Richarda Nixona zaczęła się rozpadać, Gerald Ford został prezydentem. Kissinger wówczas został mianowany Sekretarzem Stanu. Kto wówczas został wiceprezydentem? Potężny Rockefeller o imieniu Nelson Rockefeller. Nelson był bratem Davida Rockefellera. Kissinger zawsze reprezentował agendę Rockefellera w swoich ruchach, a kiedy wrócił w połowie lat 70-tych, dostał brata Davida Rockefellera jako wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.

Henry Kissinger i Gerald Ford.

Kissinger i Nixon to dramatyczne połączenie historii. Otóż byli oni odpowiedzialni za rozszerzenie wojny w Wietnamie do Kambodży. Nie zapominajmy również o tajnych działaniach, które doprowadziły do ​​obalenia socjalistycznego prezydenta Salvadora Allende z Chile i wniebowstąpienia opresyjnego Augusto Pinocheta. Nie zapominajmy o Timorze Wschodnim. Otóż podczas wizyty w Dżakarcie w 1975 roku Kissinger dał zielone światło indonezyjskiemu dyktatorowi Suharto do inwazji na Timor Wschodni. Niecały dzień po tym, jak Kissinger i Prezydent Gerald Ford opuścili Dżakartę, wojska Suharto rozpoczęły atak.

Henry Kissinger i Richard Nixon.

Kiedy John F. Kennedy został zamordowany, natychmiast prezydentem został Lyndon B. Johnson i zajmował to stanowisko aż do końca lat sześćdziesiątych. To Lyndon B. Johnson otworzył bramy areny politycznej, przed Kissingerem.

Henry Kissinger i Lyndon B. Johnson.

Podsumowując, zawsze Pamiętaj, aby szukać wyższych szczebli władzy znajdujących się, poza fałszywym paradygmatem lewicowo-prawicowym. Nie ufaj zbytnio lewej ani prawej stronie, lecz spoglądaj w górę piramidy władzy a znajdziesz takich ludzi, którzy żądzą światem z tylnego fotela. Dostrzeżesz również osoby, które w gruncie rzeczy są wykorzystywane przez tych, którzy wolą pozostać poza publicznym światłem reflektorów.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com