Hitler przeżył II wojnę światową. Odtajnione dokumenty CIA nie pozostawiają złudzeń.,,Człowiek ten wielokrotnie przez resztę swoich dni był odwiedzany przez ludzi w ciemnych garniturach, którzy przyjeżdżali do Hitlera i prowadzili z nim wielogodzinne rozmowy. Nie wiem, czego dotyczyły, wiem natomiast, że wszystko to przypominało film, coś nierealnego, zważywszy na fakt, że oficjalnie Hitler popełnił samobójstwo.’’

Agent Citroen. Fragment pochodzi z odtajnionych dokumentów CIA.

W styczniu 2017 roku Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA) opublikowała w Internecie blisko trzynaście milionów stron odtajnionych dokumentów. Zapisy obejmowały obserwacje UFO, psychiczne eksperymenty z programu Stargate, dokumenty Henry’ego Kissingera, przepisy na niewidzialny atrament, nazistowskie zbrodnie wojenne i operację Berlin Tunnel. Projekt Stargate, jak wiadomo, miał wykorzystywać zjawisko paranormalne i nadprzyrodzone do celów szpiegowskich i militarnych oraz wykorzystywał tak zwane zdalne oglądanie i telekinezę jako broń.

Snowden ujawnia, że Osama Bin Laden żyje i ma się dobrze.

CIA przechowywała również dokumenty w instytucjach medialnych oraz u indywidualnych specjalnie przeszkolonych agentów a nawet reporterów. List dołączony do fotokopii artykułu Mother Jones z 1978 roku opisuje magazyn informacyjny jako lokalnie wyprodukowany arkusz skandalu opublikowany przez grupę dysydentów. Autor i odbiorca listu zostali usunięci z plików. Jednak był to tylko jeden z około 930 000 dokumentów, które tworzą CIA Records Search Tool (CREST), które ostatecznie zainicjowały wybuchowe roszczenia o to czy Adolf Hitler przetrwał II wojnę światową.

W odtajnionych dokumentach znalazło się zdjęcie, które zamieszczamy poniżej, zdjęcie przedstawiające Adolfa Schrittelmayora w Tunga, Kolumbia rok 1954. Osoba po lewej ma nosić kryptonim operacyjny Citroen, a osoba po prawej to według Citroena sam Adolf Hitler. Tylna strona fotografii zawierała następujące informacje: ,,Adolf Schrittelmayor, Tunga, Kolumbia, rok 1954.’’ Z kolei w innych odtajnionych dokumentach możemy przeczytać, że Hitler po wojnie miał się dobrze i obejmował go ochronny parasol CIA.

,,Postać na zdjęciu wyraźnie przypomina nazistowskiego przywódcę, który popełnił rzekome samobójstwo 30 kwietnia 1945 roku w swoim bunkrze w Berlinie, aby uniknąć przechwycenia przez Armię Czerwoną. Teorie spiskowe w tej kwestii kwitły od lat, a wyżsi urzędnicy najwyższego dowództwa hitlerowskiego uciekli do Ameryki Południowej.’’

Zauważa National Interest.

Wiele osób na całym świecie od lat poszukiwało odpowiedzi na jedne z najbardziej nurtujących pytań ostatnich dekad. Dziś dzięki odtajnieniu amerykańskich plików wywiadowczych (archiwum CREST) jest to możliwe, ponieważ dokumenty są teraz dostępne na stronie internetowej biblioteki CIA. Dokumenty obejmują działania agencji w okresie kilkunastu lat po zakończeniu II wojny światowej. To w nich odnaleziono informacje o Adolfie Hitlerze, mało tego, dokumenty wciąż są badane, ponieważ ich ilość jest przytłaczająca.

,,Moim zadaniem było za wszelką cenę chronić Adolfa Hitlera. Co to znaczy? Ten człowiek miał pozostać duchem i dotrwać spokojnie swoich ostatnich dni na tej ziemi. Takie otrzymałem rozkazy płynące bezpośrednio z najwyższego szczebla dowództwa CIA. Miałem świadomość, że Hitler to zbrodniarz, który zainicjował wszystko to, co najgorsze, jednak szkolenie w agencji w dużej mierze pozbawiło mnie odruchów czysto ludzkich, dlatego nie miałem żadnych problemów z życiem przy boku Adolfa Hitlera.

Człowiek ten wielokrotnie przez resztę swoich dni był odwiedzany przez ludzi w ciemnych garniturach, którzy przyjeżdżali do Hitlera i prowadzili z nim wielogodzinne rozmowy. Nie wiem, czego dotyczyły, wiem natomiast, że wszystko to przypominało film, coś nierealnego, zważywszy na fakt, że oficjalnie Hitler popełnił samobójstwo.’’

Agent Citroen. Fragment pochodzi z odtajnionych dokumentów CIA.

Nie jest również tajemnicą, że dojście do władzy Adolfa Hitlera wspierały potężne Żydowskie rody z Ameryki. To właśnie z Ameryki płynęły olbrzymie sumy pieniędzy na rzecz Hitlera, bez nich ten człowiek prawdopodobnie nigdy nie przejąłby władzy a co za tym idzie II wojna światowa nie miałaby miejsca w historii. Dlatego też można zadać słuszne pytanie, czy osoby wspierające Hitlera po wykonanym zadaniu nie pomogłyby mu uciec z pogrążonej w chaosie Europy oraz następnie czy nie udzieliły mu schronienia w Ameryce? Odpowiedz może być twierdząca.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com