Idea depopulacji połączona z przemysłem szczepionkowym. Czy szczepienia stanowią realne zagrożenie?


,,Wskaźnik urodzeń w Stanach Zjednoczonych właśnie osiągnął najniższy poziom od 30 lat, a przyszły wzrost populacji ma teraz pochodzić z imigracji, a nie z narodzin nowych dzieci. Meksyk. Włochy. Korea Południowa. Kraj za krajem w każdym zakątku globu zmaga się obecnie z kryzysem populacyjnym spowodowanym swobodnym spadkiem liczby urodzeń i płodności.’’ Corbett Raport.

,,Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.’’

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

,,Jeśli populacja nie jest kontrolowana dobrowolnie, będzie ona kontrolowana mimowolnie przez wzrost chorób, głodu i wojen’’

Książę Filip, książę Edynburga, męża brytyjskiej królowej Elżbiety. 1981 rok.

Szczepionki to temat taboo, o którym w ostatnim czasie, wbrew woli mediom głównego nurtu, zrobiło się głośnio. Coraz większa część społeczeństwa zaczyna mieć świadomość tego, że szczepionki mogą zostać wykorzystane do destrukcyjnych celów. Niestety w takich przypadkach, gdy niewygodne informacje wypływają na zewnątrz, wówczas podejmuje się wszelkie działania, mające na celu skrajne ośmieszenie danej informacji oraz zepchnięcie na margines osób, które promują i rozgłaszają owe niebezpieczne informacje.

Taka sytuacja ma miejsce w przypadku szczepionek, gdzie z ludzi, którzy sygnalizują zagrożenia związane z tym tematem, zrobiono dosłownie wszystko, wraz z kampanią oszczerstw i obśmiewania względem tych osób. Niestety sprawa nie jest tak prosta, otóż szczepienia mogą posłużyć i w wielu przypadkach służą, celom badawczym, gdzie obiektem badanym jest zwykły obywatel, który nie ma najmniejszej świadomości z tego, w czym bierze udział, wbrew własnej woli.

Dlatego też jednym z najbardziej śmiercionośnych trendów we współczesnej medycynie jest przemysł szczepionek. Podejmowane są wspólne wysiłki w celu wprowadzenia szczepionek, które są celowo połączone ze śmiertelnymi chemikaliami. Wielu renomowanych lekarzy, takich jak dr Joseph Mercola, jest otwartych i bardzo krytycznych wobec szczepionek. Podczas gdy propagandysta szczepionek, taki jak Bill Gates, twierdzi, że ratuje życie, w rzeczywistości uczestniczy w programach eugenicznych, promując masową depopulację.

Większość społeczeństwa, obecnie głównie jest to społeczeństwo kontynentu afrykańskiego, jest poddawana praniu mózgu i dosłownie kupuje kłamstwa, rzekomo ratując życie swoim dzieciom, podczas gdy pozwala, na wstrzykiwanie im ukrytych wirusów raka i chemikalia przyczyniające się do depopulacji, który to proceder wspiera upadek gatunku ludzkiego.

Afryka kontynent pełen bogactw naturalnych, jest okradany przez możnych, którzy kontrolują destabilizację, dzięki której mogą nadal bezkarnie kraść. W Afryce panuje bieda, nie ma wody, jedzenia i szerzy się wojna, jednak każde dziecko otrzymuje szczepienia.

Zwolennicy szczepionek chcą wyjaśnić podobny do epidemii wzrost autyzmu, mówiąc, że ta choroba jest po prostu dziedziczna, ale ci sami ludzie, już nie potrafią wyjaśnić, gdzie są te wszystkie domy spokojnej starości pełne autystycznych osób, takich domów de facto nie ma, a przynajmniej nie było jeszcze do niedawna. Zatem, podczas gdy wskaźnik autyzmu stale rośnie, główne media biorą udział w ukrywaniu faktów, nie angażując się w prawdziwe dziennikarstwo.

,,Ludzie i zwierzęta są regularnie podtruwani w ramach projektu tak zwanej geoinżynierii. Na całym świecie, a w ostatnim czasie szczególnie nad Europą, prowadzone są działania mające na celu rozpowszechnianie szkodliwego oprysku pod przykrywką walki z globalnym ociepleniem.’’

John Holdren.

,,Wskaźnik urodzeń w Stanach Zjednoczonych właśnie osiągnął najniższy poziom od 30 lat, a przyszły wzrost populacji ma teraz pochodzić z imigracji, a nie z narodzin nowych dzieci.

Meksyk. Włochy. Korea Południowa. Kraj za krajem w każdym zakątku globu zmaga się obecnie z kryzysem populacyjnym spowodowanym swobodnym spadkiem liczby urodzeń i płodności.’’

Corbett Raport.

,,Istnieje potrzeba stworzenia Nowego Porządku Światowego, nowego ładu globalnego. Pamiętajmy, przy tym, że depopulacja powinna być najwyższym priorytetem trzeciego świata.’’

Henry Kissinger, wypowiedź z roku 1974.

,,Są naciski w systemie, aby pójść w tę stronę. Na pewno możemy coś zmienić, prawda? Możemy zmienić te liczby. Naprawdę, powinniśmy dołożyć wszelkich starań, aby zmienić te liczby, ponieważ już dzisiaj przekraczamy możliwości nośne planety. (…) Powinniśmy zrobić wszystko, co tylko jest możliwe.’’

Christiana Figueres sekretarz wykonawczy Ramowej Konwencji Narodów Zjednoczonych.

Kwestie związane z kontrolą populacji nie są wyimaginowaną rzeczywistością, która jeżeli już zaistnieje to gdzieś daleko od nas, idea depopulacji jest faktem, wspieranym przez największe organizacje w tym ONZ. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku szczepionek, gdzie nie należy demonizować samej idei niesienia pomocy po przez szczepionki, lecz należy podkreślać rosnącą możliwość wykorzystywania szczepień jako formy testów na nieświadomej populacji.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com