Ideologia kłamstw. Winą za holocaust obarczają Naród Polski.


25 Ideologia kłamstw. Winą za holocaust obarczają Naród Polski


Poziom kłamstw, jaki obecnie osiągnęła idea zrzucenia winy za holocaust na Polski Naród sięga nie tyle szczytów, co przekracza wszelkie możliwe wyobrażenia, gdyż jasno pokazuje, że żyjemy w zakłamanym świecie gdzie w gruncie rzeczy prawda jest ubocznym efektem ideologii zakłamania. Drodzy Czytelnicy czy sądzicie, że współcześni przywódcy wielu Państw, redaktorzy takich stacji jak CNN, BBC czy Washington Post lub innych medialnych hegemonów są na tyle ograniczeni intelektualnie by nie dotrzeć do informacji szerzących prawdę o II wojnie światowej, o holokauście i bardzo prostej prawdzie, że obozy były Niemieckie, to Niemcy mordowali Żydów, ale i nie tylko, bo jak wiemy także miliony Polaków.

Nie oni nie są ograniczeni intelektualnie. Oni po prostu nie chcą dotrzeć do prawdy, nie chcą jej rozpowszechniać, ponieważ mają inne wytyczne od swoich właścicieli. Naród Polski w planach miał być całkowicie wyniszczony, istnieją także przesłanki wspominające, że to Polacy byli głównym celem Hitlera, a nie Żydzi. Niestety możemy zaobserwować i to coraz wyraźniej, że w Polsce pojawiają się coraz liczniejsze głosy oskarżające nas, oskarżające Naród Polski o wyimaginowane zbrodnie, których notabene dopuścili się Naziści, czyli Niemcy.

Ataki na Polskę nie ustają. Już nie tylko Izrael, ale i Ukraina.

Mamy doskonały przykład jak po raz kolejny to część Polaków na zlecenie zagranicznych sił dosłownie wbija nóż w plecy własnej ojczyźnie tylko i wyłącznie ze względu na własne interesy ściśle powiązane z ową zagranicą. Nie chcemy dziś zagłębiać się w naszą Polską politykę, jednak należy wspomnieć wyraźnie, iż niektóre posunięcia Polskiej opozycji działają na szkodę Państwa, szkodę Polaków, i są sprzeczne z interesem narodowym a także, co być może najważniejsze, są sprzeczne z prawdą historyczną.

A zatem czy takiej opozycji, czy takim partiom politycznym, działającym na rzecz sił zewnętrznych można ufać? Czy można ufać komuś w jakiejkolwiek kwestii, jeżeli został przyłapany na propagowaniu kłamstwa? Na to pytanie niech każdy odpowie już sam w ciszy własnego serca. Należy także zauważyć, że to, z czym mamy obecnie do czynienia, ta perfidna i kuriozalna nagonka na nasz kraj nie jest czymś przypadkowym, nie jest wynikiem jakiegoś historycznego nieporozumienia, bo czy można nie porozumieć się w sprawie tak dramatycznego wydarzenia jak II wojna światowa?

Otóż mamy do czynienia z ideą mającą na celu zniszczyć Polskę przy pomocy środków politycznych, ekonomicznych, medialnych i wreszcie środków znajdujących się wewnątrz kraju tak, aby rozsadzić go również od środka. Drodzy Czytelnicy, jeżeli Nasz kraj i Nasz Naród zostanie oskarżony wbrew prawdzie historycznej o holocaust, to nie mamy przyszłości a konkretnie nie mają jej przyszłe pokolenia a do tego nie możemy dopuścić.

Niewyobrażalny atak i szantaż skierowany przeciwko Polsce.

Przy okazji dzisiejszego tematu, który z punktu widzenia historycznego, ale także i przyszłościowego jest strategiczny należy wspomnieć o niedawnej wypowiedzi Premiera Mateusza Morawieckiego, którego słowa niczym błyskawica obiegły świat i napawają dumą Polskie środowiska konserwatywno narodowe. Nim jednak napiszemy, czego dotyczy owa wypowiedz, chcemy podkreślić, że pokazuje ona jasno i wyraźnie, że Polska nie ugnie się pod naporem globalnego kłamstwa, nie ugnie kolan, by ponownie stać się jedynie kolonią dla Niemiec i innych krajów zachodu.

,,Z polskiego punktu widzenia sytuacja się pogarsza (…) Niektórzy ludzie mówią, że Polacy byli gorsi od nazistów, co jest całkowicie błędnym przedstawieniem faktów, całkowitym niezrozumieniem historii tego, co się stało na polskiej ziemi. (…) Jeśli prezydent Stanów Zjednoczonych mówi takie rzeczy, jest to dla mnie sygnałem alarmowym, że coś powinno być zmienione.’’

I właśnie ostatnie słowa wzbudziły aplauz na całym świecie, nie tylko w Europie ale i na innych kontynentach. W licznych mediach społecznościowych pod kłamliwymi publikacjami chociażby ,,New York Times’’ pojawiają się komentarz z całego świata. Oto premier jakiegoś małego Państwa z Europy przypomina prawdę i daje przysłowiowego pstryczka w noc byłemu wieloletniemu prezydentowi USA Barackowi Obamie.

Mateusz Morawiecki przypomniał, że podczas ceremonii uhonorowania Jana Karskiego najwyższym amerykańskim odznaczeniem cywilnym w dniu 29 maja 2012 roku, Prezydent USA użył słów ,,polskie obozy śmierci.’’ Co jeszcze jest optymistyczne w obliczu obecnych wydarzeń globalnych związanych bezpośrednio z szerzeniem kłamstw na temat holocaustu? Otóż z pewnością optymistyczna a nawet heroiczna jest postawa Polaków, tych starszych i najmłodszych, którzy tak jak mogą stają w obronie prawdy i własnej Ojczyzny za to każdemu należy się uznanie i chwała.


 Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


Dodaj komentarz