Idziesz spać? Nie zapomnij o „muzycznej medytacji” z dźwiękami 432 HZ przed snem. To uzdrawia ciało i duszę.


Dr Alfred Tomatis wykorzystał dźwięki mnichów gregoriańskich, aby stymulować uszy, mózg i układ nerwowy pacjentów. Jego praca jest bardzo ważna w odniesieniu do naukowych i medycznych zastosowań dźwięku i śpiewu. Odkrył, że niektóre dźwięki, które są szczególnie bogate w harmoniczne głosowe dodatki, stymulują i ładują korę mózgową oraz cały system nerwowy. Kilka lat temu nagrania gregoriańskiego śpiewu były bardzo popularne, dziś niestety obserwujemy spadek zainteresowania tego typu muzyką.

Szanowni Państwo żyjemy w czasie… Cóż chyba nie muszę pisać, co to jest za czas i jakim naciskom zewnętrznym poddani jesteśmy. Nasze nie tylko ciało, ale przede wszystkim nasza psychika i duchowość zostały w pewnym sensie włożone w imadło propagandy terroru i strachu, dlatego musimy działać, musimy odeprzeć wszechobecną psychozę, w przeciwnym wypadku nie będziemy już tacy sami. Nie będziemy już tacy, jacy byliśmy jeszcze przed tym sanitarnym szaleństwem.

Nieustanne bombardowanie informacjami zawierającymi ładunek gwałtu intelektualnego i duchowego, nigdy nie przejdzie od tak sobie obok nas, obok zdrowo myślącego człowieka. Jest to po prostu niemożliwe. Kłamstwa, manipulacje, półprawdy, jawne i nie jawne krętactwa, to wszystko dziś wylewa się z szeroko pojętego mainstreamu, to jest głównego nurtu obiegu informacji. Postawmy tamę temu obłędowi i odwróćmy się od tego obłędu, po prostu opuśćmy ten „medialny dom wariatów”.

I teraz padnie pytanie: „ale jak to zrobić?” Tutaj odpowiedzi będzie wiele, między innymi ktoś odpowie, aby znaleźć sobie hobby, przy którym odpoczniemy. Ktoś inny wspomni o psychiatrze, psychologu, lekarstwach na uspokojenie, wycieczce i tak dalej, i tak dalej. My natomiast dziś chcemy zaproponować wam coś całkowicie innego. Coś całkowicie odmiennego, coś, co będzie dotyczyć tylko was i waszego wnętrza.

Chcemy zaproponować wam chwilę ciszy, która nie do końca będzie ciszą, ale jednak zaowocuje bardzo pozytywnymi owocami, takimi, jakimi owocuje cisza. Chcemy wam zaproponować, abyście, co jakiś czas, może to być, co kilka dni, przed snem oddali się wyciszeniu duchowemu i psychicznemu. Jeżeli ktoś będzie chciał nawet codziennie stosować tego typu rozwiązanie to oczywiście bardzo proszę, wszystko zależy od was.

Tak, więc połóżcie się wygodnie w łóżku, okryjcie i załóżcie słuchawki na uszy. Najlepiej będzie, jeżeli ułożycie się na plecach, ponieważ wówczas kręgosłup przyjmuje naturalną pozycję, kręgi zachowują odpowiednie odległości i de facto żaden narząd naszego ciała nie jest uciskany. Serce spowalnia, krew zaczyna wolniej płynąć, zmniejsza się ciśnienie krwi, następuje wyciszenie się organizmu a następnie wyciszenie psychiczne i duchowe.

Teraz możecie „odpalić” sobie muzykę relaksacyjną z waszego telefonu, czy innego nośnika muzycznego, nośnika danych. Tutaj też proponujemy wam, aby to była muzyka 432 HZ, ponieważ częstotliwość ta jest określana mianem: „częstotliwości cudu i uzdrawiania”. Tego typu utworów chociażby w serwisie YouTube znajdziecie wiele, wystarczy wpisać frazę: „432 HZ” lub: „432 HZ Music”.

Nie bez powodu geniusz nauki to jest Nikola Tesla, powiedział kiedyś: „jeśli chcesz odkryć sekrety wszechświata, pomyśl o energii, częstotliwości i wibracjach”. Możesz przeczytać więcej na ten temat zagłębiając się w wyniki badań prowadzonych przez Instytut Heart Math, gdzie tamtejsi naukowcy prowadzą badania nad ludzką aurą. Dr Herbert Benson profesor, autor, kardiolog i założyciel Harvard’s Mind Body Medical Institute badał, w jaki sposób uzdrawianie dźwiękiem może pomóc w wywoływaniu relaksu całego organizmu.

Z kolei Dr Alfred Tomatis wykorzystał dźwięki mnichów gregoriańskich, aby stymulować uszy, mózg i układ nerwowy pacjentów. Jego praca jest bardzo ważna w odniesieniu do naukowych i medycznych zastosowań dźwięku i śpiewu. Odkrył, że niektóre dźwięki, które są szczególnie bogate w harmoniczne głosowe dodatki, stymulują i ładują korę mózgową oraz cały system nerwowy. Kilka lat temu nagrania gregoriańskiego śpiewu były bardzo popularne, dziś niestety obserwujemy spadek zainteresowania tego typu muzyką.

Co jeszcze wiemy o częstotliwości 432 HZ? Częstotliwość 432 HZ jest matematycznie zgodna z wzorcami wszechświata. Mówi się, że 432 HZ wibruje ze złotym środkiem Wszechświata, Phi i jednoczy właściwości światła, czasu, przestrzeni, materii, grawitacji i magnetyzmu z biologią, kodem DNA i świadomością człowieka. Dlatego raz jeszcze zachęcamy was do tego typu „muzycznych medytacji” przed snem. Dziś jak nigdy dotąd każdy z nas tego potrzebuje.


Przeczytaj również:

Szept nikogo nie wystraszy, dlatego mówimy nie lękajcie się, to jest czas na przebudzenie, na przetarcie oczu, na to by wreszcie mieć czas.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. pixabay.com


 

This article has 1 Comment

  1. A czy przypadkiem medytacja nie jest zabroniona przez Kościół Chrześcijański?

Comments are closed.