III wojna światowa: nowe obozy koncentracyjne są cyfrowe, a „Springfield 1903”, został zastąpiony szczepionką mRNA.


Pastor w Kanadzie siedzi w więzieniu za głoszenie ewangelii i odmowę zamknięcia kościoła. Bill Gates nagle stał się największym właścicielem gruntów rolnych w Ameryce i jak myślisz, co zrobi z całą tą ziemią? Jeśli czekałeś na rozpoczęcie III wojny światowej, jesteś prawie o rok za późno, ponieważ ona już trwa, co staramy się dowieść w dzisiejszej publikacji, ale także szerzej na naszej stronie. Dlatego otwórz oczy, to już najwyższy czas.

„Zewnętrznie jednak, w naszych oficjalnych wypowiedziach, powinniśmy stosować odwrotne podejście i zawsze usilnie starać się uchodzić za uczciwych i gotowych do współpracy. Słowa mężów stanu nie muszą być zgodne z ich czynami. Jeżeli będziemy stosowali te zasady, przygotowane przez nas w ten sposób rządy i narody będą wykupywały nasze skrypty dłużne za gotówkę. Pewnego dnia dojrzą w nas dobroczyńców i zbawców. Gdyby jednak jakieś państwo ośmieliło się nam opierać, gdyby jego sąsiedzi sprzymierzyli się z nim przeciw nam, wywołamy wojnę światową.”

Fragment Protokołów Mędrców Syjonu.

A co, jeśli napiszemy wam, że III wojna światowa już się rozpoczęła? Być może czołgi nie jeżdżą po ulicach stolic wielu państw europejskich i świata i rzeczywiście może to nie przypominać niczego, co by wskazywało na III wojną światową w konwencjonalnym stylu, jednak to się zaczęło. Zaczęło się w zeszłym roku i już wkracza w drugą fazę. Krótko mówiąc, narody świata będą musiały zrobić dużo, dużo więcej, jeśli mają osiągnąć cele redukcji emisji dwutlenku węgla określone w porozumieniu klimatycznym z Paryża a do tego nieustająca pandemia i fala przymusowych szczepień.

Porozumienie Paryskie, od którego rozpoczniemy, opiera się na założeniu, że utrzymując globalną przemysłową emisję dwutlenku węgla poniżej pewnego poziomu, ludzkość w jakiś sposób dostosuje pokrętło regulacji globalnej temperatury w taki sposób, że ocieplenie planety będzie utrzymywane w rzekomo bezpiecznym zakresie. Aby to osiągnąć, główna autorka raportu, Corinne Le Quéré, mówi, że co dwa lata musi istnieć odpowiednik globalnej blokady.

Jednak prawda jest taka, że narody świata będą musiały zrobić dużo, dużo więcej, jeśli mają osiągnąć wyimaginowane cele redukcji emisji dwutlenku węgla, określone w porozumieniu klimatycznym z Paryża. Należy również zaznaczyć, że nie istnieje coś takiego jak „ocieplenie klimatu”, co przyznała nawet NASA. Jednak „wytrych” ten jest doskonałym sposobem represji globalnej oraz jest świetnym trybikiem procesu „depopulacji” na skalę masową.

A teraz spójrzmy na uzbrojenie I i II wojny światowej. Otóż zmieniło się ono dramatycznie od czasu wojny hiszpańsko-amerykańskiej do początku I wojny światowej, kiedy to do prowadzenia wojny używano samolotów. Przejście od I do II wojny światowej spowodowało kolejną zmianę paradygmatu, głównie dzięki przełomowej technologii opracowanej przez nazistów z ich pociskami manewrującymi V1 i rakietowymi pociskami balistycznymi V2.

III wojna światowa, która już całkowicie oficjalnie rozpoczęła się w 2020 roku używa broni, której nikt z wyjątkiem być może zagorzałych biblijnych czytelników nigdy by nie przewidział. Dodamy przy tej okazji, że dzięki wielkim staraniom Mateusza Morawieckiego, Jarosława Kaczyńskiego, Adama Niedzielskiego i szeroko pojętego obozu „zdrady i zaprzaństwa” określanego mianem PiS, Polska w III wojnie światowej, póki co, równana jest z ziemią.

„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

Szczepionka przeciwko COVID-19, biometryczna identyfikacja cyfrowa, paszporty szczepionek, zielone strefy, globalne blokady i oczywiście zmiany klimatyczne, wszystko to jest bronią wojenną skierowaną nie przeciwko wirusowi, ale przeciwko każdej osobie na planecie Ziemia. Koronawirus SARS-CoV-2 pewnego dnia zostanie zapomniany, ale systemy dystopijne, które obecnie wprowadza Nowy Porządek Świata, już nie.

Nowe obozy koncentracyjne XXI wieku są obozami cyfrowymi, a słynny z I wojny światowej Springfield 1903, został zastąpiony strzykawką zawierającą szczepionki mRNA. Celem, do którego strzelają, jesteś ty i twoja rodzina. Wielu z was Drodzy Czytelnicy, napisało do mnie, że twój pracodawca zmusił cię do zaszczepienia się lub utraty pracy, wiele osób mówi mi z całego świata, w jaki sposób ich kraje wprowadzają obowiązkową identyfikację cyfrową i takie rzeczy jak Green Pass.

Pastor w Kanadzie siedzi w więzieniu za głoszenie ewangelii i odmowę zamknięcia kościoła. Bill Gates nagle stał się największym właścicielem gruntów rolnych w Ameryce i jak myślisz, co zrobi z całą tą ziemią? Jeśli czekałeś na rozpoczęcie III wojny światowej, jesteś prawie o rok za późno, ponieważ ona już trwa, co staramy się dowieść w dzisiejszej publikacji, ale także szerzej na naszej stronie. Dlatego otwórz oczy, to już najwyższy czas.


Przeczytaj również:

Przymus szczepień na COVID-19 drogą „Znaku Bestii”. Franciszek już podjął decyzję i nalega, aby każdy został zaszczepiony.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz