Iluminaci, NWO oraz UFO (demony) Cz.2: Kathy O’Brien, Svali oraz podsumowanie całego tematu.


Należy jednak zauważyć, że chociaż Iluminaci i im podobne bractwa oraz stowarzyszenia, wierzą i wiedzą, że istnieją byty duchowe, to błędnym jest już myśleć, że będą mogli je kontrolować a takie opinie i przekonania istnieją w „świecie oświeconych”, w mojej opinii „złudnie oświeconych”. Prawda jest taka, że demony posługują się tymi wybranymi ludźmi, a także całymi rodami, aby wprowadzić globalny „zamordyzm” i zniszczyć chrześcijaństwo. Jednak na końcu pozbędą się także i swoich „wiernych sług”.

Widziałam często, iż trzy chóry aniołów, które były wyższe od archaniołów, upadły, lecz nie wszystkie zostały strącone do piekła: ci, którzy okazywali jakąś skruchę, pozostali poza piekłem. Są to duchy, które zamieszkują planety, a które przybywają na ziemię, by zwodzić ludzi.

Również wśród duchów światowych króluje wielki porządek. Są to duchy upadłe, ale jeszcze nie diabły, różnią się bardzo od tamtych, przychodzą na ziemię i odchodzą. Na jednym obszarze są posępni i smutni, w innym są płomienni i gwałtowni, jeszcze w innym są lekcy, w innym dokładni i rozumni. Działają na wszystko, co żyje na ziemi i na ludzi od chwili ich urodzenia. Duchy te formują pewne hierarchie, pewne stowarzyszenia.

Słowa wizji Katarzyny Emmerich, zapisane w Vita di Anna Caterina Ememrick, Ojca K.E. Schmoegera w tomie III na stronie 15, wydania Tequi, Paryż 1950.

Społeczeństwo XXI wieku zostało na tyle ogłupione, że można mu „sprzedawać” nawet najbardziej szalone koncepcje, ponieważ już wcześniej te koncepcje zostały w społeczeństwie „zaszczepione” za pośrednictwem Hollywood i szeroko pojętego przemysłu filmowego. To nie jest przypadek, że ostatnie dekady to całkowity upadek nauczania w szkołach i na uniwersytetach. To nie jest przypadek, że jednocześnie nastąpił upadek poziomu intelektualnego w filmach.

To nie jest przypadek, że równocześnie nastąpił ogólnoświatowy trend na wszystko, co jest związane z UFO, kosmitami czy szeroko pojętymi obcymi cywilizacjami. I wreszcie to nie jest przypadek, że równocześnie oglądamy nagły rozwój świata rozrywki. Jeżeli połączymy te wszystkie powyższe czynniki to zauważymy, że „tworzony” jest nowy człowiek, nowe pokolenie ludzkości całkowicie ogłupione, sterowalne i nastawione na rozrywkę oraz kosmitów.

Jednak to tyle tytułem wstępu a teraz chcemy zapoznać was z kolejnymi świadectwami osób, które w naszej opinii zasługują na wysłuchanie w kwestii UFO. Kathy O’Brien to osoba, która była jedną z wielu ofiar programu kontroli umysłu. Jeżeli ktoś już teraz uzna, że to jakaś „szuria” to odsyłam kogoś takiego do zapoznania się z informacjami na temat chociażby tajnego programu CIA o nazwie: „MK- ULTRA”. I notabene podobnych programów jest multum.

A teraz apropo kontroli umysłu, proszę obejrzyjcie film wideo, który zamieszczamy poniżej. Otóż Ten australijski polityk Tony Abbott zamarł, jakby był w jakimś programie, całkowicie niezdolny do odpowiedzi. Grał tak, jakby nie chciał odpowiedzieć na to pytanie, ale to oczywiście wygląda na coś innego. Dosłownie można napisać, że Abbott zachowuje się tak jak gdyby ktoś wyłączył przycisk w jego głowie odpowiadający za myślenie i samodzielne działanie. Spójrzcie i oceńcie sami:

Powracając do Kathy O’Brien to stwierdziła ona: „Wiem na pewno, że planem jest uczynić nas wszystkich bezradnymi, żebyśmy myśleli, że to co się dzieje, jest poza naszym zasięgiem, że obcy przejmą kontrolę nad naszym światem. Wiem jednak, że ci obcy to albo ludzie albo upadłe anioły. Wiem również, że ma miejsce zamierzona i skoordynowana akcja, mająca na celu w manipulowanie twojego umysłu w uwierzenie, że obcy istnieją, że obce cywilizacje istnieją.”

Za każdym razem gdy rząd ma jakieś sekrety, które chce ukryć przed ludźmi, wówczas zaczyna zasłaniać się terminem „ściśle tajne” lub po prostu „to teoria spiskowa” i rozpoczyna się seria manipulacji. W mojej opinii „oni” są przed nami jeśli chodzi o technologię, informację, wiedzę, tajemnice, jakieś dwadzieścia pięć lat do przodu. Oczywiście zaznaczam, że są przed „przeciętnym człowiekiem i tym, który znajduje się poniżej tego progu”. Natomiast osoby przebudzone, w wielu przypadkach znajdują się na poziomie wyżej wspomnianej „elity” a i w kwestiach duchowych ją prześcigają.

Swojej „przewagi” używają przeciwko ludzkości. Kathy O’Brien swoje przemyślenia konkluduje w taki o to sposób: „Przez lata wielokrotnie słyszałam, że ostatecznym planem jest wprowadzenie Nowego Porządku Świata. Uczynienie wszystkich ludzi bezradnymi wobec Nowego Porządku Świata. To jest plan dominacji nad światem, po przez wmówienie nam, że zostaliśmy najechani przez obcych, abyśmy powiedzieli: «prosimy was ONZ, pomóżcie nam».”

W chwili obecnej zastanowiłbym się czy aby plany nie uległy zmianie i zamiast „obcych”, używa się sztucznie wykreowanych „pandemii” jako formy zniewolenia i wprowadzenia „nowego totalitaryzmu”. Lub jest to etap początkowy do „rozwiązania kosmita”. Cóż… Zobaczymy, czas przyniesie wszystkie odpowiedzi. Jednakże w chwili obecnej nie bagatelizowałbym żadnej z wyżej wymienionych opcji, gdyż rzeczywistość je potwierdza.

Teraz chcemy przytoczyć słowa wywiadu z kobietą zwaną Svali. W mojej opinii Svali była Iluminatką, która opuściła organizację. Prowadzący zadał pytanie: „Svali muszę cię o to spytać, krążą historie po internecie mówiące, że Iluminaci oraz niektóre inne grupy i tajne stowarzyszenia, są w rzeczywistości rządzone przez istoty pozaziemskie, a w szczególności gadzią rasę z wyższego wymiaru. Chciałabyś coś o tym powiedzieć?”

Po chwili namysłu Svali spojrzała w oczy pytającego i odpowiedziała: „Moja odpowiedź wywoła pewnie wiele gniewu ale nie zamierzam nikomu nadepnąć na odcisk. Oto ona. Nigdy nie widziałam obcego, istoty pozaziemskiej. Widziałam za to programowanie, które sprawiało by ludzie myśleli, że widzieli obcych. Osobiście wierzę, że wszystko związane z owymi Reptilianami to tak naprawdę sprawki sił demonicznych.

I na koniec bardzo ważne zdanie, bardzo ważna kwestia w pewnym sensie puentująca wierzenia Iluminatów. O to ona, a konkretnie słowa Svali: „Ok, niektórzy tutaj powiedzą: «ona wierzy w demony, to jeszcze gorzej niż wierzyć w obcych». Cóż, jest to rzecz w którą Iluminaci wierzą z całą pewnością. Powiem więcej, oni to po prostu wiedzą.” Sądzę, że jest to kolejne ważne świadectwo w naszym dochodzeniu prawdy w kwestii owych kosmitów.

Należy jednak zauważyć, że chociaż Iluminaci i im podobne bractwa oraz stowarzyszenia, wierzą i wiedzą, że istnieją byty duchowe, to błędnym jest już myśleć, że będą mogli je kontrolować a takie opinie i przekonania istnieją w „świecie oświeconych”, w mojej opinii „złudnie oświeconych”. Prawda jest taka, że demony posługują się tymi wybranymi ludźmi, a także całymi rodami, aby wprowadzić globalny „zamordyzm” i zniszczyć chrześcijaństwo. Jednak na końcu pozbędą się także i swoich „wiernych sług”.


Przeczytaj również:

Iluminaci, NWO oraz UFO (demony) Cz.1: John Todd, Fritz Springmeier, Kent Hovind, Bill Cooper.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *