Izrael planuje doprowadzić do bankructwa Polski i jej wrogiego przejęcia. To nie teoria spiskowa a czysta i długofalowa geostrategia.

Udostępnij

To Rotschildowie i Rockefellerowie na bazie paktu z Hitlerem, stworzyli III Rzeszę, by ta wymusiła masową emigrację Żydów do Palestyny i by ta niejako siłowo założyła bazę dla państwa Izrael. Zbrojenia Niemiec miały zburzyć stary porządek wersalski i zrobiły to. Wielka Brytania straciła status hegemona na rzecz USA. Stąd działania Izraela są całkowicie racjonalne, otóż sami aktywnie i świadomie wejdą w budowę nowego supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku.

,,Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa (…) Znając historię łatwiej zrozumieć teraźniejszość i można lepiej przygotować się na przyszłość.’’

Frederic Joliot-Curie. Francuski fizyk, laureat Nagrody Nobla.

Istnieje kilka scenariuszy upadku USA i przejęcia globalnej władzy przez żydowski Izrael. To przyszłość, którą opisuje coraz więcej osób, w tym także Jan w Apokalipsie. W najgorszym scenariuszu, żydowskie państwo przejmie całkowitą kontrolę nad Polską i zbuduje mocną koalicję z: Niemcami, Francją, Rosją, Chinami i innymi państwami.

Wspólne działanie tych państw, doprowadzi do całkowitego zniszczenia największego bandyty świata, czyli żydowskiego bankiera. Żydowskie państwo i żydowski bankier, to dwa odmienne twory. W miejsce konglomeratu bankowego powstanie imperium żydowskie.

Na grupach zajmujących się Geopolityką już jest mowa o tym, że Izrael będzie chciał uczestniczyć, jako podmiot decydujący w nowym ładzie światowym. Jest bardzo prawdopodobne, że mały róg z Objawienia Jana, będzie oznaczał właśnie to państwo. Izrael zamierza przejąć Polskę i stworzyć we współpracy z Niemcami i Rosją własne państwo w środku Europy. Żydzi zbudują nowe imperium, które będzie potężniejsze niż USA i Chiny.

,,Izrael realizuje zupełnie odmienny plan, porzuca słabnącego, nieperspektywicznego sponsora-żywiciela, na rzecz uczestnictwa w swoim projekcie i to jako rdzeń usadowiony w Polsce.

Elementem nacisku są nieustanne ponaglenia w kwestii wypłaty ponad trzystu miliardów złotych. Co w dalszej perspektywie doprowadzi do bankructwa Polski i jej wrogiego przejęcia.

Czyli Izrael zajmując kluczowy styk i bufor przesmyku bałtycko-karpackiego – zwany obecnie Polską, zdecyduje o ustanowieniu najsilniejszego globalnie, nowego supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku. Izrael w dalszej kolejności doprowadzi do upadku USA jako hegemona i jako pierwszej gospodarki globu.

Przedtem historycznie już raz tak było. Decydenci żywiołu żydowskiego, stawiali na Brytów, ale gdy UK wyczerpało swój resurs przydatności dla ich celów i nie chciało zrealizować deklaracji Balfourea z końca I Wojny Światowej, wtedy przez okres międzywojenny i II Wojnę Światową aktywa i pełen wysiłek przesunięto na USA, jako nowego hegemona i protektora sprawy żydowskiej.’’

David Spangler.

To Rotschildowie i Rockefellerowie na bazie paktu z Hitlerem, stworzyli III Rzeszę, by ta wymusiła masową emigrację Żydów do Palestyny i by ta niejako siłowo założyła bazę dla państwa Izrael. Zbrojenia Niemiec miały zburzyć stary porządek wersalski i zrobiły to. Wielka Brytania straciła status hegemona na rzecz USA. Stąd działania Izraela są całkowicie racjonalne, otóż sami aktywnie i świadomie wejdą w budowę nowego supermocarstwa od Lizbony do Władywostoku.

Działanie elit żydowskich jest w pełni racjonalne, oczywiście przykryte religijną otoczką satanistycznej sekty Chabadu, która zwyciężyła wewnętrznie w świecie ideologii Nowego Porządku Świata (New World Order), ponieważ jest najbardziej radykalna i agresywna oraz wypracowała sobie najlepszą pozycję wpływów w USA i w Rosji. To nie jest jakaś teoria spiskowa, wręcz przeciwnie, to czysta, podręcznikowa, na zimno skalkulowana, długofalowa geostrategia.

Powstanie takiego supermocarstwa musi być zsynchronizowane z przerzutem aktywów żydowskich, zwłaszcza finansowych z Wall Street do nowego ośrodka. Co wraz z utratą statusu hegemona położy dolara i wpędzi USA w bankructwo. Plan jest prosty, w kolejnym etapie, zbankrutowane USA, będą zmuszone dołączyć jako poddany nowego supermocarstwa. Także Wielka Brytania nie będzie miało innego wyjścia, jak po upadku USA, dołączyć do silniejszego.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

This article has 37 Comments

 1. Często tak jest że po zwycięstwie jest bolesny upadek ,oby żydom tak się stało , Bóg nie ruchliwy ale sprawiedliwy

  1. A może żydzi to masochisci, i robią wszystko żeby historia się powtórzyła?

  2. Podstawowe przykazanie brzmi: nie życz bliźniemu swemu co Tobie nie miłe.
   Na jakiego Boga się powołujesz?

 2. USA od dawna jest pod butem Izraela.
  Od dawna przyglądam się ze zdumieniem, jak Ameryka pozwala nam podejmować wiele, a praktycznie wszystkie główne decyzje. Stosując naciski bezpośrednio i z ukrycia, zmusiliśmy Amerykę do dawania Izraelowi od 6 do 10 miliardów rocznie, dzięki czemu kolejne reżimy mogą konfiskować palestyńskie ziemie i masakrować ich prawowitych mieszkańców.
  Prawie bez wyjątku kontrolujemy wszystkie amerykańskie media, przemysł muzyczny, filmowy, rozrywkowy, Izbę Reprezentantów, Senat, Hollywood, giełdę, rynek złota, większość domów wydawniczych, zawody lekarza i prawnika.
  Bloomberg jednoznacznie stwierdza, że: Ameryka nie narzeka… Amerykanie patrzą w inną stronę. Otwarcie i po cichu, przez wpływy polityczne Ameryka została sprowadzona pod żydowską kontrolę.
  W III RP mamy rządy polskojęzyczne nie polskie, natomiast ostrzegam świat.
  Dojdzie do III wś. Dziennik Związkowy” przytacza list pisarza Davida Bloomberga, skierowany 2 marca 2002 r. do dziennikarza Jeffe’a Renie.

 3. Izrael to bankrut,pusty dolar i pusty funt równa się pustej szekli,papier to nie złoto a żydy są winni pożyczki królewskie Rzeczpospolitej w złocie plus odsetki 25% za rok i podatek od gmin żydowskich 120 kg złota rocznie od 1328 roku i odsetki do dziś,praktycznie te 3 kraje formalnie są własnością Rzeczypospolitej dopóki się nie spłacą…

 4. To dobrze, czy żle?
  To zależy którzy tu przyjadą?
  Potomkowie Polskich Żydów,
  czy potomkowie Litwaków- rosyjskich Żydów?

  1. Nie ważne czy jedni czy drudzy. Zaborca to zaborca. Raz jako państwo już to przeżywaliśmy.

 5. Niejaki Duda mieniący się Prezydentem w 33% powiedział że każdy Polak ma kroplę krwii krwiopijców czyli Żydów.
  Współczuję Wam wszystkim którzy będą jeszcze żyli za 20 lat

 6. … wszystko, niczym puzzle układa się w pewną wykoncypowaną przez Żydów całość … żydowscy prawodawcy religijni troszczyli się o zapewnienie „Królestwa Niebieskiego” na ziemi. Był to cel polityczny i religia, którą głosili była tylko wsparciem – stała się religią polityczną. Ubierając swój cel polityczny w szatę religijną, uzyskiwali zaszeregowanie całego plemienia i późniejszych pokoleń w jeden zastęp bojowników politycznych. Innym ich współgrającym zadaniem było tak uregulować całe prawodawstwo, by każdy czyn jednostki mógł zostać skierowany ku temu ostatecznemu celowi politycznemu i w ten sposób stać się, sankcjonowanym przez Jahwe czynem politycznym. Głównym środkiem działania było stworzenie dla mas specjalnej etyki – sprawiedliwym, a więc działającym zgodnie z żydowską etyką jest tylko ten Żyd, którego każdy czyn zmierza ku osiągnięciu celu politycznego.

  Pod religijnym płaszczykiem, nieziemsko pomyślane i zaserwowane jest to królestwo z tego świata – królestwo zapewniające politycznym bojownikom niedwuznaczne korzyści w postaci władztwa nad innymi narodami.
  Analizując – mamy więc do czynienia z pewnym prawodawstwem, z którego wynika pewna etyka zwana sprawiedliwością, a więc prawo i sprawiedliwość, a może … Prawo i Sprawiedliwość.

  … warto się czasem zastanawiać nad tym skąd biorą się nazwy partii – zapewne, jak na tym przykładzie nie są przypadkowe.

  Mamy już te puzzle ?

 7. To czeka mnie świetlana przyszłość… Żydzi noszą dumne głowy nie od parady. To niech robią z Polski drugą Japonię
  i to jak najszybciej…!!! Bo chcę zasmakować odrobinę luksusu…

  1. Puknij się w głowę zobacz takie coś jak Talmud, ich ksiege tam jest napisane że nie Żydzi to są goje stworzone żeby dla nich pracować i im służyć. Czyli będziesz niewolnikiem, to są satanisci i czcza lucyfera

  2. Tylko że dla takich jak Pan zostaną tylko ulice. To dla nich te wszystkie kamienice, wille i bogactwo Polski. Optymizm Pana jest iluzją luxusu który chce Pan skosztować pod zaborem Izraela. Powodzenia.

  3. przecież ty tam będziesz tylko jak Polak z czerwonym trójkątem w KL Auschwitz – do tyrania! Taczki i wio! Wielu już siedzi i tyra w korporacjach – dziewczyny do wieczora, ze nie maja czasu ….założyć rodziny i urodzić dzieci. Tak min. odbywa się depopulacja Polski od 30 lat. Jednak co niektóry zostanie wybrany na KAPO, by wysługiwać się nowym panom z tej rasy Ubermenschów, „narodu wybranego”. Autor wspominając o przesunięciu interesu żydowskiego z UK (I pozbawienia go potęgi ) na USA zapomniał przez nieuwagę, że kilkaset lat oni żywili się …..Polsko_Litewską potęgą, po czym doprowadzili ja do zniszczenia! Przecież to żydek w Prusiech produkował marną monetę i zalewając nią Rzeczypospolitą niszczył ekonomicznie. Arendy, rozpijanie, szpiegowanie dla wrogów , witanie radosne nowych okupantów – już w czasie pierwszego rozbioru (!), jest starą ich tradycją więc witanie bramami w 39′ sowietów i hitler-SSynów to tylko stara tradycja tych Judaszy.
   Co wyssali to wyssali i przenieśli się do niemiec oraz USA , jeśli teraz przerzucą znów swą finansjerę ( Morgan w Polsce) i ulokują się to ? Może być jak to mawia Braun „Wyspowa obecność w wielkich miastach od Donbasu do Szczecina”. Dodając do tego „szlachtę jerozolimską” z ich finansami, ograbienie nas na 447sposobów to pewnie zostaniemy pariasami na własnej ziemi i wyrobnikami lub emigrantami, osłabiając dodatkowo potencjał Polski na rodzimej ziemi. Najgorsze, że to zaczyna być widoczne a my nie mamy KEDYWU.

   1. Trudno, się nie zgodzić z Twoją wypowiedzią. Pogoń za pieniądzem i brak czasu na wiedzę jest zgubą dla ludzi, przeobrażających się w cyborgi. Sprzedając duszę, zatracają człowieczeństwo. No cóż, a niektórzy z nich uważają się za intelektualistów.
    Antonio Gramsci: „Stary świat umiera, a nowy świat walczy o narodziny: teraz jest czas potworów.” – i trwa do teraz, chciałoby się powiedzieć.

 8. ,,Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.
  Należenie do mniejszości, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szaleńcem. Istnieje prawda i istnieje fałsz, lecz dopóki ktoś upiera się przy prawdzie, nawet wbrew całemu światu, pozostaje normalny. Normalność nie jest kwestią statystyki.”

  George Orwell

  1. Opierając się na strukturach społeczeństwa Europy naszej epoki nie sądzę aby mieli możliwość (zakładając scenariusz o ich najeździe na Polskę), gnębić Polaków bardziej niż robią to teraz. ZAPRASZAMY. SERDECZNIE.

 9. Ważne jest mieć ogromną wiedzę historyczną jak ogólną o współżyciu z tymi „wybrańcami”, czy to jest możliwe, biorąc pod uwagę chociaż z terażniejszego czasu przykład z Palestyną?

 10. Wszystko dziala na nasza niekorzysc,musimy sie jednoczyc bo nikt na m nie pomoze,zyskujmy przyjaciol a z wrogami prowadzmy madra polityke.

 11. Kto nie umie się bronić przegra! Czy to dobrze, czy to źle? – gdyby nas przejęli Żydzi i stworzyli tu supermocarstwo?

  1. To będziesz niewolnikiem,jak Palestyńczycy. A tak swoją drogą,to powiedz to wszystkim tym wielkim Polakom,którzy oddali życie za Ojczyznę i przyszłe pokolenia,że wahasz się,czy nie oddać Ojczyzny obcym bez walki.

  2. W moim Kraju nie ma odpowiedzialności władzy i nie ma reprezentantów suwerena w sejmie, nie ma wolności, a partiom mówię NIE.
   „Obojętność to ciężar własny historii”, nie bądź obojętny i bezczynny wobec działań tych, którzy są obojętni.

 12. Najwyższy czas by opublikowac kto uzyskal polskie nazwiska po 1945 roku? Opublikować i wyslac do Izraela

 13. gdyby tylko polacy poświęcili energię na własną edukację zamiast na walkę z „żydostwem” to Polska była lokalną potęgą, a tak jest i będzie lokalną kwoką którą jest w stanie zarżnąć każdy gdy tylko ma ochotę na rosół

  1. Panie Adamek a skądś ty się ulungł. Polacy się bardzo uczą. Jesteś chyba nie Polakiem a wstrętnym żydem a to jest duża różnica. Jakub Berman żyd, najgorszy z bandytów ubeckich w 1945 na tajnym posiedzeniu ogłosił swoje tezy jak opanować Polskę i to im się prawie udało. Polacy z nimi nie walczą bo już ich dawno by tu nie było ale oni sami st

   1. Anonimie, uczenie się dzisiejszym systemie nauczania nie ma nic wspólnego ze zdobywaniem wiedzy.
    Co do nauki to brak na dziś fachowców (np. murarz, dekarz, spawacz, elektryk ….) , których jeszcze tak nie dawno nie brakowało. Nie wspominam nawet o mistrzach w zawodzie, kadrze nauczycielskiej na poziomie średnim i na uczelniach wyższych ( jak można jeszcze nazywać większość tych rozmnożonych instytucji od tzw. kształcenia).

  2. POLACY, p. adamek, to jeden z najzdolniejszych i najbardziej cierpliwych Narodów i właśnie dlatego trwają i trwać będą, aby tacy, jak pan czegoś się nauczyli.

Comments are closed.