J. Fallon i „szopka COVID-19”: gdy patrzę na to „przedstawienie” to widzę jakąś marionetkę tańczącą dla „Big Pharmy”.


Politycy po przez swoje decyzje zniszczyli dotychczasowych ład globalny jak i krajowy. W Polsce za tę destrukcję odpowiada partia rządząca, a że rządził PiS to wina jest po stronie tej partii. Rezultatem są nadmiarowe zgony czy „holocaust psychiczny”, jaki przetoczył się po narodzie, wiele skutków jest nieodwracalnych. Inny rezultat to już wspomniany kryzys i gigantyczne zadłużenie. Konsekwencje tego wszystkiego dopiero się „rozpędzają”. I na tej „tragedii”, ktoś urządza sobie „kabarecik”. Zatem obejrzyjcie wideo a później sobie to skomentujemy.

Świat już się podzielił na bogatych, na tak zwane „globalne elity”, które posiadają w swoim władaniu ponad 90% światowego biznesu. Oraz na resztę, którą można określić mianem „niewolników”, a przynajmniej „oni”, tak nas postrzegają, czy natomiast będziemy tymi „niewolnikami”, zależy już tylko i wyłącznie od nas. Pamiętajcie, że każdy z was jest wolnym człowiekiem, stworzonym na obraz i podobieństwo Boga, nie zmarnujcie tego.

Wszyscy musimy zrozumieć, że świat zawsze podzielony był na dwie kasty, śmiertelnych i nieśmiertelnych. Powrócimy do czasów, w których bogowie będą żyć, a niewolnicy będą umierać, taki jest los mas pracujących w sytuacji, gdy nie mają nic do stracenia.

Przypominam wam, że głównym narzędziem kontroli jest dawanie ludziom sztucznej korzyści, oraz dawanie złudzenia straty w przypadku buntu. Wszystkie te rzeczy tworzyliśmy, aby powrócić do nieśmiertelności, kosztem pracy człowieka i jego wkładu w odkrywanie starej technologii, która posłuży tylko nam i naszemu celowi.”

Fragmenty tajnego raportu „Grupy Bilderberg”: „Transhumanizm. Przekraczanie nowej granicy”.

Drodzy Czytelnicy „karawana absurdu pandemicznego”, jedzie dalej, psy szczekają, ktoś się śmieje, ktoś inny umiera, w zależności od tego jaką „słomkę” wyciągnie. A „oni” to jest „elity”, bawią się „na maxa”, jednakże, nie wiedzą, że ich czas dobiega końca. Niemniej jednak póki jeszcze mogą, to wypuszczają kolejnego „klauna” na scenę, aby ten sobie trochę podrwił, trochę przemycił „ukrytego przekazu”, dla „stada baranów”.

Tylko w naszym kraju szacuje się, że od początku „Psycho-Pandemii”, mamy już ponad dwieście tysięcy nadmiarowych zgonów. A zaznaczam, że w mojej opinii zgony te są wynikiem działań rządu PiS, który doprowadził do całkowitej niewydolności służby zdrowia. Nie musiało tak być, jednak decyzja zapadła inna. Sądzę, że „rozkazy” przyszły z USA od samego A. Fauciego. Nie będę już wspominał o ruinie gospodarczej i gigantycznym zadłużeniu, które to dwa „kataklizmy”, powstały w wyniku wprowadzania całkowicie niepotrzebnych „lockdownów”.

Politycy po przez swoje decyzje zniszczyli dotychczasowych ład globalny jak i krajowy. W Polsce za tę destrukcję odpowiada partia rządząca, a że rządził PiS to wina jest po stronie tej partii. Rezultatem są nadmiarowe zgony czy „holocaust psychiczny”, jaki przetoczył się po narodzie, wiele skutków jest nieodwracalnych. Inny rezultat to już wspomniany kryzys i gigantyczne zadłużenie. Konsekwencje tego wszystkiego dopiero się „rozpędzają”. I na tej „tragedii”, ktoś urządza sobie „kabarecik”. Zatem obejrzyjcie wideo a później sobie to skomentujemy:Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że nasz „bohater”, który otrzymuje mikrofon, i zaczyna grać muzyka, niczym „pacynka” na zawołanie, rozpoczyna dość komiczne ruchy. Ale to tak na marginesie. Należy jednak jednoznacznie potępić to, co robi Jimmy Fallon: „wstydź się za trywializowanie czegoś, co doprowadziło do tragedii życiowej milionów ludzi na całej planecie”. Ale cóż, na tym to polega, żyjemy w czasach w których można kpić ze wszystkiego, nawet największych „świętości”. A jak słyszymy o zgrozo, widownia ochoczo klaszcze i się śmieje.

Jimmy Fallon stworzył piosenkę (muzyczną kreaturę) przewodnią dla koronawirusa SARS-CoV-2. Z kolei w tej samej „konwencji kreaturczej”, stworzono pluszową zabawkę dla koronawirusa SARS-CoV-2, w „Wydarzeniu 201” Billa Gatesa, które dotyczyło szkolenia na „wypadek” wybuchu pandemii koronawirusa, a odbyło się tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa (chyba nikt o zdrowych zmysłach, nie uważa, że to przypadek).Ale być może najbardziej wymowne było to, kiedy w połowie piosenki Jimmy Fallon błysnął rozpoznawalnym na całym świecie znakiem „wszechwidzącego oka”, i cieszę się, że ten temat przyciąga uwagę, może niektórzy się obudzą. I media „głównego ścieku” mogą ile tylko chcą nazywać nas „teoretykami spiskowymi”, wiem tylko, że prawie wszystkie nasze „teorie spiskowe” już się spełniły, więc pracujemy nad „nowymi”.

Reasumując można zadać pytanie: „co to w ogóle jest?” Kochani to nie jest zabawne. Gdy patrzę na to „przedstawienie” to widzę tylko jakąś marionetkę tańcząca w telewizji dla przemysłu farmaceutycznego (Big Pharma). Gdy patrzę na to, co robi Jimmy Fallon, to oczami wyobraźni widzę „sznureczki” sięgające do sufitu. On bezwładna „pacynka” pociągany przez „Big Pharme”.


Przeczytaj również:

Ujawniamy: 18-10-2019 roku, miesiąc przed wybuchem pandemii, odbyło się szkolenie pandemiczne Billa Gates’a, dla osób z grona ścisłej globalnej elity.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. youtube.com


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *