J. Kaczyński jest za przymusem szczepień na COVID-19: „za wszelką cenę” . Tej ZDRADY mimo wszystko się nie spodziewaliśmy.


I teraz musimy sobie jasno napisać, gdyż sądzę, że podobnie jak i ja, wy także dostrzegacie waszego wroga. Lub nazwę to inaczej, dostrzegacie osobowe zagrożenie dla was i waszych rodzin. Dlatego też gdzie leży polityczne rozwiązanie? Z pewnością jest nim Konfederacja i partia Zbigniewa Ziobry. My będziemy baczniej przyglądać się tym dwóm ugrupowaniom, gdyż stanowią one „lekarstwo” na szaleństwo „przymusu szczepień” na COVID-19.

Stało się, wszystko jest już jasne i wiemy na kogo liczyć, kto jest zdrajcą i komu nie można pod żadnym, ale to żadnym pozorem ufać. 28 grudnia 2021 roku Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu dla portalu Interia. Artykuł zatytułowano: „Jarosław Kaczyński: w walce z pandemią jestem gotowy pójść na całość”. Polecam wam zapoznanie się z tym artykułem, gdyż ja dzięki niemu w pełni poznałem mojego wroga, poznałem wroga mojej wolności a być może i mojego życia.

Z analizy artykułu można bardzo szybko wywnioskować, że Kaczyński dosłownie kpi z Polskiej Konstytucji i w mojej opinii ubolewa, że Polskie sądy, a przynajmniej część z nich, nadal przestrzega Polskiego prawa, a przez to stoi na drodze aby wprowadzić przymus szczepień w naszej ojczyźnie. Tak, dobrze przeczytałeś, otóż z artykułu jasno wynika, że Kaczyński jest gotowy zrobić wszystko, bez względu na cenę, aby tylko móc przymus szczepień pchnąć dalej. Taka właśnie jest moja opinia i streszczenie wyżej wspomnianej publikacji.

Zatem Kaczyński nie zastanawia się nad tym, że preparat mRNA zwany potocznie szczepionką, nadal znajduje się w fazie badań, zatem jest eksperymentem medycznym. O nie… To mu nie przeszkadza. Nie mają znaczenia efekty uboczne, które będą mogły ujawnić się u osób zaszczepionych, po kilku latach od dnia szczepienia. Kaczyński nie mówi o przeciwwskazaniach, o korelacji tej tak zwanej szczepionki względem innych leków, chorób i tak dalej. To jest skandal.

Napiszę wam szczerze, że wymowa Kaczyńskiego zawarta w publikacji portalu Interia, może przerażać, gdyż człowiek ten nie zastanawia się, on jest całkowicie „napompowany” aby za wszelką cenę pchnąć przymus szczepień do przodu. I teraz zatrzymajcie się na moment i zastanówcie. Otóż czy zrobilibyście krzywdę na przykład waszemu kotu po przez podanie mu preparatu genetycznego, znajdującego się w fazie eksperymentu, przez co efekty uboczne są nie znane. Tak, więc nawet w grę wchodzi śmierć. Zrobilibyście to?

Zapewne wielu z was odpowie: „nie ma mowy”. A Kaczyński chce to zrobić z człowiekiem, mało tego, w mojej opinii on chce robić to nawet po przez przymus. I teraz mówcie co chcecie, myślcie co chcecie, ale ja nie mogę tego nazwać inaczej jak „czysty obłęd”. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że Kaczyński stoi u władzy, i to on pociąga za sznurki w Polsce. Pamiętacie historię? Przypomnijcie sobie Adolfa Hitlera, który był szaleńcem, ale również znajdował się u władzy. Czym to tragiczne połączenie zaowocowało? No właśnie…

I teraz musimy sobie jasno napisać, gdyż sądzę, że podobnie jak i ja, wy także dostrzegacie waszego wroga. Lub nazwę to inaczej, dostrzegacie osobowe zagrożenie dla was i waszych rodzin. Dlatego też gdzie leży polityczne rozwiązanie? Z pewnością jest nim Konfederacja i partia Zbigniewa Ziobry. My będziemy baczniej przyglądać się tym dwóm ugrupowaniom, gdyż stanowią one „lekarstwo” na szaleństwo „przymusu szczepień” na COVID-19.

Kaczyński całkowicie „oblał test” z wolności i poszanowania praw obywatelskich. Nie ukrywam, że jest to dla mnie niemiłe zaskoczenie, gdyż uważałem mimo wszystko, że człowiek ten ma charyzmę i jest inteligentny. Myliłem się i napiszę krótko aby już nie znęcać się intelektualnie nad Kaczyńskim, otóż Kaczyński musi odejść, gdyż w mojej opinii, jego działalność i w zasadzie Mateusza Morawieckiego także, zagraża Polsce.

Szanowni Państwo, kocham Polskę, kocham mój kraj, moją Ojczyznę. Życzę jej wszystkiego najlepszego, aby rosła w siłę i stawała się koroną pośród krajów europejskich. I aby w ten sposób żyło się każdej polskiej rodzinie z roku na rok lepiej. Ale gdy spoglądam na rosnącą inflację, która jest winą PiSu, gdy spoglądam jak nasza Kochana Ojczyzna jest raz za razem sprzedawana w Brukseli tak, że z naszej suwerenności w zasadzie już mało pozostało, to moje serce dosłownie pęka.

Kaczyński miałeś wyprowadzić Polskę z kolan a ty co zrobiłeś? Do czego dopuściłeś? Czy dostrzegasz marazm i tragizm Rzeczpospolitej, dzięki twoim działaniom? Nie wiem jak wy, ale ja już całkowicie otrząsnąłem się ze złudzeń względem PiSu. Partia ta stanowi zagrożenie, dlatego też w mojej opinii jest już przekreślona, podobnie jak Platforma Obywatelska. I właśnie dlatego daję szanse Konfederacji oraz partii Zbigniewa Ziobry.


Przeczytaj również:

Pandemia COVID-19 nie istnieje, ale istnieje pandemia strachu, oparta na niewiarygodnych testach PCR. Nazwać to ludobójstwem to za mało.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. flickr.com


 

Dodaj komentarz