J. Katz redaktor ,,Jerusalem Post’’ sugeruje, że ceną za bazę USA w Polsce będzie uregulowanie roszczeń żydowskich.


,,Na cały świat, dla milionów, idzie z rekomendacją jednego z głównych izraelskich mediów kolejny tekst o «współpracy narodu polskiego w holokauście». W wąskim, polskim obiegu pojawia się zapewnienie pani ambasador, że «Bibi» tak nie powiedział. I tak się polaczków robi w ciul.’’ Rafał Ziemkiewicz.

 


,,Żydzi przeczołgują nas, jak wytrawny treser w cyrku najprostszymi, sprawdzonymi metodami. Najpierw miotają oszczerstwa tak bezczelne, skrajne i absurdalne, że trudno już sobie wyobrazić mocniejsze (…) w końcu jakiś żałośliwy proteścik, następuje «sprostowanie», że niczego takiego nie powiedziano albo, co innego miano na myśli. Ale sprostowania czytają tylko zainteresowani pokrzywdzeni, a pierwszą, nagłośnioną na full, wiadomość, poznaje i zapamiętuje cały świat. I o to właśnie w tym chodzi.’’

Profesor Jacek Bartyzel.

Redaktor naczelny znanego na całym świecie Jerusalem Post, Pan Jakow Katz, obwieścił na łamach wyżej wspomnianej gazety informację o tym, że owszem Polska oraz Izrael rozwiążą zaistniały kryzys dyplomatyczny we wzajemnych relacjach, jednak z pewnością nie nastąpi to w trakcie kampanii wyborczej, jaka trwa w Izraelu. Według redaktora naczelnego Jerusalem Post kampania wyborcza jest ważniejsza aniżeli dobre stosunki z Polską. Taką informację dobrze odnotować i zapamiętać, ponieważ to czarno na białym ukazuje stosunek Żydów do Polaków.

,,Na cały świat, dla milionów, idzie z rekomendacją jednego z głównych izraelskich mediów kolejny tekst o «współpracy narodu polskiego w holokauście». W wąskim, polskim obiegu pojawia się zapewnienie pani ambasador, że «Bibi» tak nie powiedział. I tak się polaczków robi w ciul.’’

Rafał Ziemkiewicz.

Polska prowadzi obecnie wojnę dyplomatyczną z Izraelem o prawdę historyczną, celem ostatecznym jest odkłamanie prawdy o holocauście i obozach koncentracyjnych. Dodatkowo w ostatnim czacie ujawnił się Żydowski spisek roszczeniowy oscylujący wokół globalnie rozumianego Syjonizmu. Drodzy Czytelnicy, Żydzi doskonale wiedzą i rozumieją, iż Polacy żadnych roszczeń wypłacać nie muszą, ponieważ naród Polski był ofiarą II wojny światowej, nie agresorem. Jedynym adresatem roszczeń na całym świecie są Niemcy.

Palestyna w ogniu Izraelskiego okupanta. Czy Żydzi dokonują Holocaustu na Palestyńczykach?

Zatem, nie można nie odnieść wrażenia, że seria owych ,,niefortunnych’’ wypowiedzi skierowanych pod adresem Rzeczpospolitej to właśnie spisek. Jaki spisek? Otóż spisek mający na celu między innymi to, aby zainicjować proces dosłownego targania polski po całym świecie, jaka to ona jest antysemicka. Kolejny etap żydowskiego spisku to zrobić z Polaków katów a nie ofiary i wówczas raz jeszcze, bardziej dobitniej zażądać spłaty odszkodowań. Wówczas świat może dosłownie stwierdzić, że skoro wy Polacy tacy jesteście to, chociaż oddajcie pieniądze i teraz amerykańska ustawa 447 zacznie mieć swoje realne przebicie.

Powróćmy jednak do redaktora naczelnego Jerusalem Post. Izraelski dziennikarz gościł w Polsce by przeprowadzić wywiad w Pałacu Prezydenckim z Prezydentem RP Andrzejem Dudą. Opisując to spotkanie, Jakow Katz wspomina o dużej uprzejmości ze strony Polskiego Prezydenta, jednak szybko dodaje, iż Andrzej Duda był: „Płomienny i ożywiony w obronie Polski”. Taka postawa, jak możemy przeczytać w dalszej relacji Jerusalem Post, nie bardzo odpowiadała Izraelskiemu dziennikarzowi.

Masoneria to organizacja żydowska, której lobby uosabia globalny syjonizm polegający na rozwijaniu kontroli i władzy.

Redaktor naczelny Jerusalem Post zwraca uwagę, że komentarz Israela Katza na temat antysemityzmu Polaków jest obecnie w Izraelu traktowany jako: „incydent z dawno zapomnianej przeszłości”. Po czym dodaje: ,,Polacy nie zapomnieli i co ważniejsze: nie przebaczyli.’’ Zdaniem Izraelskiego dziennikarza, taka postawa Narodu Polskiego jest negatywna i powinna ulec zmianie. Przypomnijmy, o jakie wypowiedziane słowa Israela Katza, dotyczące Polaków chodzi:

,,Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki.’’

Israel Katz. Szef Izraelskiego MSZ.

Naród Polski w czasie II wojny światowej ratował życie tysiącom Żydów, często ratował żydów przed nimi samymi, przypomnijmy, że w armii Hitlera służyło ponad dwudziestu generałów pochodzenia żydowskiego. Polacy z narażeniem własnego życia, ponieważ jak wiemy, za pomoc udzieloną żydom groziła kara śmierci, ratowali żydów. Natomiast obecnie państwo Izrael, okupujące tereny należące do Palestyny, oskarża Polskę o współudział w Holocauście.

Dalej państwo Izrael żąda odszkodowań sięgających setek miliardów dolarów, która to suma de facto została wyciągnięta z kapelusza, nie wspominając już o tym, że roszczenia są bezzasadne. Państwo Izrael zakłamuje historie, obraża Naród Polski a później oczekuje, że po kilku dniach o wszystkim zapomnimy? Zatem Żydzi nie znają narodu Polskiego, ponieważ wszystkie kłamstwa, które zostały w ostatnim czasie wypowiedziane przeciwko Rzeczpospolitej, nie zostaną zapomniane przez dziesięciolecia i lepiej, aby Izrael zdał sobie z tego faktu sprawę. Polska nie jest i nie będzie chłopcem do bicia.

Jednak to nie wszystko, otóż w ocenie Jakowa Katza: ,,Utworzenie dużej bazy wojskowej USA w Polsce, będzie związane z rozwiązaniem nieuregulowanych spraw z Izraelem.’’ Bardzo szybko media Izraelskie oraz światowe powiązały tę wypowiedz z uregulowaniem roszczeń po wojennych Żydów wobec Polski. Są to oczywiście domniemania, jednak pamiętajmy, że tego typu informacja wypuszczona przez najbardziej renomowaną Izraelską gazetę, jaką jest Jerusalem Post, nie była przypadkowa.


Autor. Zespół globalne-archiwum.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Fot. commons.wikimedia.org